Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Masturbacja

Polecane posty

Gość Kasia

Witajcie. Mam pytanie. Czy zdarza wam się masturbowac? Mam męża ale czasem zdarza mi się to robić jak jestem sama. Zawsze sobie przyzekam że to ostatni raz a mimo to wracam do tego. Najczęściej po prysznic gdy smaruje się olejkiem i przejdę reka po tym miejscu. Wtedy koniec muszę sobie zrobić dobrze. Mam przez to straszne wyrzuty sumienia i jest mi wstyd 😓😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus21

Czemu czujesz wyrzuty sumienia? Przecież to normalne, robią to nawet zwierzęta i małe dzieci, kiedy wchodzą w etap poznawania swojego ciała. Zwykła ludzka czynność, wpisana w naszą fizjologię. Nie odczuwaj wstydu dlatego, że jesteś człowiekiem...  To czy masz partnera jest bez znaczenia, bo go to nie dotyczy (dopóki go nie odtrącasz). To dotyczy Ciebie i Twojego ciała, nic nie poradzisz. Tak jesteśmy skonstruowani. Ale nie musisz mieć wyrzutów sumienia z powodu ludzkiej natury, a w dodatku nikogo nie krzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut

Jak byś miała w zasobach wibrator, aby tylko przyłożyć do guziczka, to byś nie miała wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mas
9 minut temu, Gość Jus21 napisał:

Czemu czujesz wyrzuty sumienia? Przecież to normalne, robią to nawet zwierzęta i małe dzieci, kiedy wchodzą w etap poznawania swojego ciała. Zwykła ludzka czynność, wpisana w naszą fizjologię. Nie odczuwaj wstydu dlatego, że jesteś człowiekiem...  To czy masz partnera jest bez znaczenia, bo go to nie dotyczy (dopóki go nie odtrącasz). To dotyczy Ciebie i Twojego ciała, nic nie poradzisz. Tak jesteśmy skonstruowani. Ale nie musisz mieć wyrzutów sumienia z powodu ludzkiej natury, a w dodatku nikogo nie krzywdzisz.

Nie wiem poprostu mam. Źle się z tym czuję. Ale to jest silniejsze ode mnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mas
1 minutę temu, Gość Frut napisał:

Jak byś miała w zasobach wibrator, aby tylko przyłożyć do guziczka, to byś nie miała wyrzutów.

Raczej też bym miała😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×