Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BiałaGurami

Jadłospis 8 miesięcznego dziecka, co myślicie?

Polecane posty

Gość xxx
50 minut temu, BiałaGurami napisał:

Z tym pieczywem trochę przesadziłaś chyba że dajesz odrobine

Dlaczego przesadziła? Jak martwisz się o jakość pieczywa to piecz sama chleb na zakwasie, to wcale nie jest tak dużo roboty i można go robić w większych ilościach i mrozić. Wytyczne, na które się powołujesz to jakieś stare są - niemowlęciu można podawać całe jajko. Według nowych wytycznych podaje się wyłącznie wodę, żadnych soków ani herbat. Owoce też nie kilka razy dziennie, bo to cukier. Zacznij podawać warzywa. Boisz się o ich jakość, ale jak długo chcesz cisnąć na słoikach? 3 lata? Dziecko nie będzie umiało jeść posiłków stałych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Bee napisał:

Mam też ten plus, że syn po tatusiu jest wszystkozerny i co nie dostanie to zje 🙂

Moje starsze dziecko takie było i jest. Młodsze to niejad do kwadratu. Degustacyjne ilości. Ja na szczęście wiedzę udokumentowaną mam, ale zetknięcie się z takim "przypadkiem" jednak jest stresogenne 🙂

Cieszę się chociaż, że lubi stosunkowo odżywcze produkty jak pasty z orzechów, nasion, kasze. Z warzywami i owocami różnie bywa, ale jak zacznę zmuszać, to pozostanie jej uraz i tyle będzie z tego, więc zachowuję spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×