Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co palace kobiety karmia kp? Zeby zaoszczedzic na fajki?

Polecane posty

Gość Gosc

Nie rozumiem jak to sie dzieje ze kobiety ktore palily w ciazy karmia piersia zamiast mm. Naprawde uwazaja ze tak wazne sa dla dziecka skladniki odzywcze z mleka matki ze lepiej je przekazywac zmieszane z nikotyna i substancjami smolistymi? Juz lepiej jest karmic mm i chociaz nie przekazywac dalej dziecku tego syfu. A moze chodzi o pieniadze? Zastanawia mnie to jak mozna byc tak glupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście  ,że  dlatego 🙂

dziś  zaoszczędziłam na PS czerwone  setki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Tez tego nie rozumiem bo o ile w ciazy maja tylko jedno wyjscie zeby nie truc dziecka, czyli nie palic tak przy karmieniu maja alternatywe na palenie i nie trucie dziecka= mleko modyfikowane. Trzeba byc skonczona idi*** zeby dalej zabijac swoje dziecko mimo wyjscia z sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
2 minuty temu, Gość Lena napisał:

Tez tego nie rozumiem bo o ile w ciazy maja tylko jedno wyjscie zeby nie truc dziecka, czyli nie palic tak przy karmieniu maja alternatywe na palenie i nie trucie dziecka= mleko modyfikowane. Trzeba byc skonczona idi*** zeby dalej zabijac swoje dziecko mimo wyjscia z sytuacji. 

Ps. Moja bratowa tak robi. O ile jeszcze w ciazy ograniczala palenie tak przy karmieniu jara na calego i podaje smierdzacego cyca co 4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
2 godziny temu, Gość Lena napisał:

Ps. Moja bratowa tak robi. O ile jeszcze w ciazy ograniczala palenie tak przy karmieniu jara na calego i podaje smierdzacego cyca co 4h

A "najśmieszniejsze" jest to,że takie kobiety często mają więcej szczęścia niż rozumu i dzieci często zdrowsze niż takie co o siebie dbają (nie usprawiedliwiam, serio, po prostu mnie to zadziwia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość 4 napisał:

A "najśmieszniejsze" jest to,że takie kobiety często mają więcej szczęścia niż rozumu i dzieci często zdrowsze niż takie co o siebie dbają (nie usprawiedliwiam, serio, po prostu mnie to zadziwia).

To, że takie dziecko w wieku kilku lat wygląda zdrowo i nie ma problemów, nie znaczy, że później mu nic nie będzie. Takie dzieci mają trudności w szkole. A madka obwinia nauczycieli, że nie potrafią niczego nauczyć jej "bombelka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

To, że takie dziecko w wieku kilku lat wygląda zdrowo i nie ma problemów, nie znaczy, że później mu nic nie będzie. Takie dzieci mają trudności w szkole. A madka obwinia nauczycieli, że nie potrafią niczego nauczyć jej "bombelka".

Aleś ty mądra.Podeślij mi link z tymi badaniami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Aleś ty mądra.Podeślij mi link z tymi badaniami.

 

Po uja Ci link mi niepotrzebne badania żeby wiedzieć ,że dziecka takim syfem  z fajek się nie karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też karmie

Najgorsze jest to, że taka hafija terrorystka laktacyjna wypisuje na swoim blogu, że lepsze jest podanie cyca tryskajacego nikotyna niż mm. Najpierw długa lista negatywnego wpływu nikotyny na organizm dziecka, a na koniec taki kwiatek. Ja się pytam jak można być tak nieodpowiedzialnym, żeby sugerować rzeszy czytelniczek bloga , że lepiej jest karmić dziecko mlekiem z substancja psychoaktywną, neurotoksyną niż podać mleko modyfikowane?! Dla mnie tragedia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Też karmie napisał:

Najgorsze jest to, że taka hafija terrorystka laktacyjna wypisuje na swoim blogu, że lepsze jest podanie cyca tryskajacego nikotyna niż mm. Najpierw długa lista negatywnego wpływu nikotyny na organizm dziecka, a na koniec taki kwiatek. Ja się pytam jak można być tak nieodpowiedzialnym, żeby sugerować rzeszy czytelniczek bloga , że lepiej jest karmić dziecko mlekiem z substancja psychoaktywną, neurotoksyną niż podać mleko modyfikowane?! Dla mnie tragedia.

 

 

Dokładnie to miałam napisać. Bo Hafija tak mówi. Czytałam tej jej pożal się boże artykuł. Jak ktoś uważa ja za laktacyjnego guru, to jest bardziej jeb/nięty niz sama Hafija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, na pewno mleko z nikotynowego cyca jest lepsze, warto karmic dziecko zeby je jednoczesnie podtruwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 4

Ale poczytajcie sobie Kafe. Tu się "dowiecie", że lepiej palić w ciązy niż rzucić, bo stres związany z rzucaniem palenia jest gorszy niż samo palenie. Co druga się przechwala, że paliła i dziecko zdrowe, zawsze znajdzie się taka szukająca pocieszenia, bo nie wiedziała o ciąży i piła, paliła i zawsze znajdą się takie, które ją pocieszą, że to nic złego, bo one robiły tak samo, a dziecku nic nie jest. Wolą słuchać anonimów z Kafe niż lekarza albo wręcz twierdzą, że ich lekarz mówi, że lampka wina do obiadu w ciąży jest wręcz zalecana. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gośc 4 napisał:

Ale poczytajcie sobie Kafe. Tu się "dowiecie", że lepiej palić w ciązy niż rzucić, bo stres związany z rzucaniem palenia jest gorszy niż samo palenie. Co druga się przechwala, że paliła i dziecko zdrowe, zawsze znajdzie się taka szukająca pocieszenia, bo nie wiedziała o ciąży i piła, paliła i zawsze znajdą się takie, które ją pocieszą, że to nic złego, bo one robiły tak samo, a dziecku nic nie jest. Wolą słuchać anonimów z Kafe niż lekarza albo wręcz twierdzą, że ich lekarz mówi, że lampka wina do obiadu w ciąży jest wręcz zalecana. Masakra.

Lekarz też ci powie, że masz ograniczyć palenie, ale go nie rzucać całkowicie, bo można poronić. Wyjaśnię o co chodzi. Widziałaś detoks narkomana, albo alkoholika? Widać jak te toksyny z nich wyłażą. Przy nagłym rzucaniu palenia jest dokładnie ta sama zasada, tylko tego tak nie widać. Organizm pozbywa się toksyn. Kiedy palisz tego jednego papierocha dziennie w ciąży, to nie dajesz sygnału, żeby organizm się oczyścił i trzymasz to świństwo w jednym miejscu, więc trujesz dziecko tym jednym papierosem dziennie. A jak organizm zacznie się pozbywać trucizny, to wywali wszystko z twoich zasyfionych tkanek do krwi. I gdzie to pójdzie? Ano właśnie w płód. Ja nie palę, nigdy nie paliłam, żeby była jasność. Inna sprawa, że wiele palących zamiast mocno ograniczyć do jednego papierocha dziennie, to odmawiają sobie jednego papierocha dziennie. To samo powinno obowiązywać podczas kp. Palisz? To pal jak najmniej, albo daj mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Lekarz też ci powie, że masz ograniczyć palenie, ale go nie rzucać całkowicie, bo można poronić"

TO jakiś ... a nie lekarz. 

Własnie dzisiaj  na plaży widziałam  taka dziunie co paliła fajkę  a 10 minut później kp niemowlę . Obrzydliwe fujj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 27.07.2019 o 20:02, Gość gość napisał:

Lekarz też ci powie, że masz ograniczyć palenie, ale go nie rzucać całkowicie, bo można poronić. Wyjaśnię o co chodzi. Widziałaś detoks narkomana, albo alkoholika? Widać jak te toksyny z nich wyłażą. Przy nagłym rzucaniu palenia jest dokładnie ta sama zasada, tylko tego tak nie widać. Organizm pozbywa się toksyn. Kiedy palisz tego jednego papierocha dziennie w ciąży, to nie dajesz sygnału, żeby organizm się oczyścił i trzymasz to świństwo w jednym miejscu, więc trujesz dziecko tym jednym papierosem dziennie. A jak organizm zacznie się pozbywać trucizny, to wywali wszystko z twoich zasyfionych tkanek do krwi. I gdzie to pójdzie? Ano właśnie w płód. 

Piramidalne bzdury, nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem

kobiety palące mają ogromne sine suty.dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość xyz napisał:

Piramidalne bzdury, nie kompromituj się.

Wierzyć nie musisz, ale tak jest. Zrób sobie jakikolwiek detoks, jak cię sponiewiera, to będziesz wiedzieć o czym piszę. Po instrukcje odsyłam do działu zdrowie i uroda. Wyjaśnienie dlaczego lekarze odradzają rzucanie palenia w ciąży, to wierzchołek góry lodowej tych jak to nazywasz bzdur. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×