Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mart

Lidl forum pracowników 2019

Polecane posty

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc21 napisał:

Mam pytanie jeśli skończyła mi się umowa 6.11.2019 to czy należy mi się jakaś paczka na święta dla dzieci ? Byłam w ciąży na zwolnieniu u na dzień dziecka moja córka nie dostała nic nawet nie wiem czy były jakies paczki ..

Zadzwoń najlepiej do.personalnej i zapytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.12.2019 o 08:25, Gość Gość napisał:

Czy komuś będącym na macierzyńskim odmówili kart podarunkowych? 

Ja nie dostanę będąc na macierzyńskim bo niby mi się nie należy. Jestem nadal pracownikiem 

Ja jestem na wychowawczym i normalnie dostałam kartę w.kopercie podpisana moim imieniem i nazwiskiem.. Zadzwoń do osoby personalnej niech to wyjaśni .. powinnaś dostać  bez żadnego gadania , do tego paczkę dla dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin

Pko wlasnie weszlo jest kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Lublin napisał:

Pko wlasnie weszlo jest kasa

Hahaha w sobotę wypłat nie ma. Kolejna ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

właśnie sprawdziłam swoja karte , jest informacja ze wazna do 29.02.2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość ala napisał:

właśnie sprawdziłam swoja karte , jest informacja ze wazna do 29.02.2019

Ale pieniądze z karty należy wydać do końca stycznia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm

Czyli pko kasy jeszcze nie dostało? Dajcie jutro znać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina
53 minuty temu, Gość hmmmmmm napisał:

Czyli pko kasy jeszcze nie dostało? Dajcie jutro znać 😉

Oczywiście, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staruszka

W sobotę nie robią przecież przelewów ,jeśli zrobili to w piątek wieczorem albo jutro.rano zrobią. Kasa z kart do końca stycznia ale dziwne że mamy je zatrzymać tam będą wpływać premie a ważność.jest do końca lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Mam pytanie.Czy ktoś z was pracuje w CD Bydgoszcz?Chciałabym wiedzieć jak tam jest,bo dużo jest opinii że praca w Lidlu zależy tez od tego pod jakie biuro sprzedaży się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

PKO jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Pko ma wypłatę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joko

Tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joko

Tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

MBank ma też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ing ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani czy ktoś z  was może mi odpowiedziec jaki numer parti kaszy gryczanej z Lidla ,,Kuchnia Lidla,, 400 gram.zostal wycofany?

Problem naglośniony w tv, internecie a na Infolinii Lidla niestety przepraszam za wyrażenie ale siedzą jakies nieudolne osoby które nic nie wiedzą i nie potrafia skierować mojego zapytania dalej, zbywaja mnie.

Jestem schorowana osobą i nie chce zatruwać sie  pescydami glifosatem jakiego nadmiar wykryto w kaszy gryczanej Lidla.

Ostatnio zakupilam w promocji Lidla wlasnie taka kasze ,,Kuchnia Lidla ,,i obawiam sie ze moze to byc ta kasza..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc211

Santander ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik

jak u Was z grafikami?

chodzi mi czy ktoś kto pracuje 24/12 ma wolne w sylwestra i na odwrót czy jak pracuje w sylwestra to mam wolne tego 24/12, jak to u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi!’r;

Byłam dzisiaj w Lidlu sklep podobno przyjazny dla klientów.zanim padła mi bateria pokazałam pani aplikację ale telefon się wyłączył więc podaje nr telefonu. Usłyszałam że już nie wolno podawać nr tel bo niektórzy nie mają aplikacji Czy ktoś się tam leczy psychiatrycznie przecież aplikację widziała a nawet jeżeli kiedykolwiek zauważyli że ktoś nie ma aplikacji to co z tego, skoro ludzie zostawiają tam pieniądze.Przyszła kierowniczka i poinformowała mnie że rabatu nie będzie. Masakra. Napisze do rzecznika praw konsumenta. A ten kto to wymyślił to chyba nie lubi ludzi i nie nadaje się na wyższe stanowisko niż sprzątanie pod sklepem. Będę opisywać tą sytuacje, nie ma się wogóle szacunku do ludzi. Zostawiłam wszystkie zakupy poszłam do Biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bi!’r; napisał:

Byłam dzisiaj w Lidlu sklep podobno przyjazny dla klientów.zanim padła mi bateria pokazałam pani aplikację ale telefon się wyłączył więc podaje nr telefonu. Usłyszałam że już nie wolno podawać nr tel bo niektórzy nie mają aplikacji Czy ktoś się tam leczy psychiatrycznie przecież aplikację widziała a nawet jeżeli kiedykolwiek zauważyli że ktoś nie ma aplikacji to co z tego, skoro ludzie zostawiają tam pieniądze.Przyszła kierowniczka i poinformowała mnie że rabatu nie będzie. Masakra. Napisze do rzecznika praw konsumenta. A ten kto to wymyślił to chyba nie lubi ludzi i nie nadaje się na wyższe stanowisko niż sprzątanie pod sklepem. Będę opisywać tą sytuacje, nie ma się wogóle szacunku do ludzi. Zostawiłam wszystkie zakupy poszłam do Biedronki

W biedronce podaje się numer telefonu jak karty się nie zabrało i bez problemu jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas też możesz podać numer telefonu przecież 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas w lidlu jest zakaz od kierownictwa wprowadzania numeru telefonu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja odwracam monitor w strone klienta i proszę by sam sobie wpisał numer i dał OK 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie do pracowników magazynu. Czy u was też traktują ludzi bez jakiegokolwiek szacunku? U nas w Bydgoszczy jest jakiś dramat... Jest dwóch kierowników sekcyjnych którzy myślą że są bogami a my ich parobkami. Ciągle tylko szybciej i szybciej... Norma norma.... A jak chcesz coś załatwić to się nie da. Działowi nie lepsi tylko ciągle pretensje i że się nie da. A jak widzę jak przychodzą do pracy to najpierw pół godziny kawka u technicznego. Zacznijcie myśleć o ludziach bo skończyły się czasy że nie ma pracy, teraz nie ma ludzi chętnych do pracy  więc zacznijcie ich szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic mi nie mów o Bydgoszczy... Byłam tam na szkoleniu i wolalabym zapomnieć o tym miejscu. Teraz jestem u siebie w magazynie i jakoś można zarządzać tak żeby było ok i miła atmosfera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl Krakow

Mam propozycje awansu z ZMS na Ms juz po 6 mies pracy. Warto sprobowac? Czy na razie zostac ZMSem i jeszcze sie poduczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl Krakow

Mam propozycje awansu z ZMS na Ms juz po 6 mies pracy. Warto sprobowac? Czy na razie zostac ZMSem i jeszcze sie poduczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie do pracowników magazynu. Czy u was też traktują ludzi bez jakiegokolwiek szacunku? U nas w Bydgoszczy jest jakiś dramat... Jest dwóch kierowników sekcyjnych którzy myślą że są bogami a my ich parobkami. Ciągle tylko szybciej i szybciej... Norma norma.... A jak chcesz coś załatwić to się nie da. Działowi nie lepsi tylko ciągle pretensje i że się nie da. A jak widzę jak przychodzą do pracy to najpierw pół godziny kawka u technicznego. Zacznijcie myśleć o ludziach bo skończyły się czasy że nie ma pracy, teraz nie ma ludzi chętnych do pracy  więc zacznijcie ich szanować

I tak macie na pewno lepiej niż u nas w Mińsku to co tutaj się wyprawia przechodzi już ludzkie pojęcie na szczęście sprawa jest już zgłoszona do inspekcji pracy więc zobaczymy co teraz zrobią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0010

Hej. Jestem nowym pracownikiem. Ktoś mi wytłumaczy jak skasować rezerwacje z winnicy Lidla? Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×