Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

słoń dobrze wam powiedział w ostatnim video

Polecane posty

Gość gość

nie jestem niewiniątkiem bo też jestem taka półhejterka, ale co to niektórzy grubo przesadzali, bardzo dobrze wam powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A cóż ona tam takiego powiedziała? Przecież to nie był apel do hejterów, tylko do ludzi, którym się instagram z rzeczywstością miesza i jest raczej przestrogą przed porównywaniem siebie i swojego życia do tego co widać na insta, zaś nie ma tam ani słowa o hejcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no właśnie powiedziała nie do hejterów ale ogólnie , do wszystkich co się czepiają wyglądu wiec na jedno wychodzi hejterow tez to obejnowało co powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze? Nie od dziś wiadomo i liczne badania udowodniły, że oceniamy ludzi po wyglądzie i oczywistym jest, że ludzie ładni mają w życiu łatwiej. Jest to niesprawiedliwe, ale tak jesteśmy zaprogramowani i wywód jednej youtuberki tego nie zmieni.

Jej hipokryzja nie zna granic, zwłaszcza, że mówi o tym ta, która urodę swą poprawiała nie jeden raz. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no możecie sobie pisać ale tych ładnych ludzi jest 1 / 3 populacji albo i mniej, nawet jak sami hejterzy są tacy piękni, to ktoś wokół nich nie bedzie albo ich rodzicne, rodzeństwo, przyjaciele i partnerzy, wiec co z tego wiekszość jest przeciętna albo brzydka, więc po prostu trzeba się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co za hipokryzja w ustach osoby, ktora sama maksymalnie znieksztalca rzeczywistosc, retuszuje wiekszosc swoich zdjec, niektore sa nie do poznania w kontakcie z rzeczywistoscia. Po co pokazuje swego meza jako Schwarzeneggera I siebie przy nim jako kruszynke 50kg? Po co magiczne lustro? Po co filtry I fotoshop? Himalaje hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddy

Poprawianie urody, ktorej brak wyszlo jak wyszlo, kazdy widzi. Teraz trzeba do tego teorie dostosowac w pogadance dla naiwnej publicznosci. Co za zaklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nic sobie nie zrobiła, jest po prostu przeciętna a jak się zrobi to często fajnie wygląda. nie wiem po co to pastwienie się nad kimś, bo już widać, że nawet ona się przyzwyczaiła i na niej wrażenia to nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Co za hipokryzja w ustach osoby, ktora sama maksymalnie znieksztalca rzeczywistosc, retuszuje wiekszosc swoich zdjec, niektore sa nie do poznania w kontakcie z rzeczywistoscia. Po co pokazuje swego meza jako Schwarzeneggera I siebie przy nim jako kruszynke 50kg? Po co magiczne lustro? Po co filtry I fotoshop? Himalaje hipokryzji.

No ale przeciez ona w tym filmie nigdzie nie zaprzecza, ze sama podkoloryzuje rzeczywistosc. Mowi tylko o tym, zeby sie nie zalamywac patrzac na zdjecia z insta, bo one nie zawsze oddaja prawdziwy stan rzeczy, to tylko ladne obrazki, a wiekszosc ludzi w realu wyglada zupelnie normalnie czy nawet niezbyt atrakcyjnie. Przeciez ona o niczym innym w tym filmie nie gada. Nie mowi przeciez, inni to udaja ze sa piekni a ja, Szusz jestem taka prawdziwa. Mowi ogolnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie sponsorować głupoty! 

Oglądałam przez ciekawość, jak bardzo można się zniżyć i zgłupieć dla kasy, jak można sprzedawać swoją prywatność. Zmanierowana pańcia, która snuje się po domu i p....y farmazony, pseudo mądrości, a my oglądając te bzdety, sponsorujemy jej nieróbstwo. Dość! Zobaczcie ile ona zarabia na tym p....u.     socialblade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×