Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinkaaa

Czy w tej sytuacji dam sobie radę ?

Polecane posty

Gość Ewelinkaaa

Witajcie,

Od jakiegoś czasu myślę nad rozstaniem z mężem...

Zastanawiam się nad rozwodem,ale boje się ,że sobie finansowo i mentalnie nie poradzę.

Zarabiam tylko 2 tysiace,

Od męża dostałabym alimenty 500zl

500+ i tyle.

Razem miałabym 3tysiace na przeżycie...

Musiałabym wynająć wtedy jakieś mieszkanie (koszt wynajmu z opłatami już ) to 1400zl

 Jedzenie,chemia to na mnie i jedno dziecko w wieku 9lat to około 1200zl

I jak widać na styk...

I właśnie tylko te pieniądze trzymają mnie przy mężu...

Może to głupio brzmi ale tak jest.

 

Boje się że sobie nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dlaczego mąż nie pójdzie na wynajem a Ty zostajesz w mieszkaniu własnościowym z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaa

On nie pójdzie na wynajem a ja nie zostanę w tym domu bo to niekorzystne by było dla mnie...

Kredyt na dom w którym mieszkamy to 2500zl... Nie mam tyłu pieniędzy co miesiąc...

A jeszcze trWba za coś żyć,jeść,kupić coś dziecku do szkoły czy do ubrania...

A mąż ma jeszcze swoje dziecko z Poprzedniego związku i jego sąd nie wyrzuci też na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kredyt jest na Ciebie i męża? Jeśli tak, wyprowadzka nie zwolni Cię z obowiązku płacenia części rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kredyt jest na Ciebie i męża? Jeśli tak, wyprowadzka nie zwolni Cię z obowiązku płacenia części rat.

Dokladnie myslala ze ucieknie rakiem. Zostaje ci dawac duoy mezowi za talerz zupy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Jeżeli nie będziesz musiała spłacać rat kredytu to dasz sobie radę, poza tym możecie sprzedać dom, spłacić kredyt a jeżeli będzie jakaś reszta to podzielić po połowie. I w sumie tak powinniście teraz zrobić. Możesz tez żyć obok siebie  w tym samym domu, składać kasę i odejść jak będziesz gotowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie myslala ze ucieknie rakiem. Zostaje ci dawac duoy mezowi za talerz zupy 😆

Śmiej się śmiej nie wiesz co cię jeszcze w życiu czeka. Autorko zrób jak ci radzą. Zorientuje się ile zostało by wam po sprzedaży domu. Bez sensu żeby mąż mieszkał w domu spłacal 2500 tys miesięcznie a tobie na dziecko dawał 500 zl. Lepiej sprzedać  żeby mieć czyste konto a może anuz jakiś grosz by wam został. Póki co odkładaj ile możesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×