Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonim699

Moja mama nie akceptuje 'mojego' chlopaka

Polecane posty

Gość anonim699

Czesto  przebywam u mojego wujka który ma 22 lata w sumie jest moim dobrym przyjacielem itp P
rzyjezdzaja do niego koledzy jeden ma 17lat a drugi 23. Strasznie 'lubie' tego mlodszego i chyba to jest odwzajemnione. Ale problem z tym ze on jest z domu dziecka itp. Mama zabrania mi tam chodzic bo uwaza ze to nie jest towarzystwo dla mnie i mysli ze podoba mi sie ten starszy, strasznie duzo sie o to klocimy. Ale mi bardzo zalezy zebym mogla dalej tam chodzic bo poki co to tylko tam mozemy sie spotykac. No i gdyby zdarzyla sie pewna sytuacja w ktorej zaczelibysmy byc razem to jak mialabym go przyprowadzac do domu i wgl? 
jak wytłumaczyc mamie i ja przekonac zeby jednak pozwoliła mi tam chodzic
(jesli chodzi o wiek to mam 16 lat wiec napewno nie w tym tkwi problem) 
potrzebuje naprawde ogarnietych odpowiedzi bo nie mam pojecia co mam robic
PS. niedlugo chce jechac na wyjazd z wujkiem i jego dziewczyna i wlasnie z tym chlopakiem ale nie wiem co mam powiedziec mamie i wgl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim699

i ona naprawde jest nastawiona przeciwko im raz jak mi zabronila tam isc a ja itak poszlam i wrocilam do domu to mi dala z liscia az rozerwalam sobie warge i mialam napuchniete usta przez nastepny tydzien 
rozmowa nie pomaga ja naprawde nie wiem co mam robic 
a jesli chodzi o tego chlopaka to sam do mnie wypisuje zebym do nich przyszla wiec to tez nie jest tak ze sie narzucam i chodze tam jak wariatka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim699

a i jeszcze tak poza tym to jak tylko sie jej pytam o co jej tak naprawde chodzi i dlaczego jest taka zle nastawiona ona mi poprostu nie odpowiada tylko zmienia temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Boi się ze zaciazysz, ze chłopak widzi twoje zainteresowanie i może to wykorzystać. Pogadaj z mama jak z przyjaciółka, uspokój ja i poproś aby ci zaufała. Nie powinnaś bądź zła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×