Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kogfhh4567

Masz zniknąć z życia mojego

Polecane posty

Gość Kogfhh4567

i mojej rodziny inaczej wszyscy dowiedzą się jaki z Ciebie ,,przyzwoity człowiek"i do jak ciężkiej przewlekłej choroby mnie doprowadziłes przez swoje tchórzostwo,że to co robiłeś latami czyli nieustanna inwigilacja,podszywanie się pod innych,wieloletnie kłamstwa manipulacje,wykorzystywanie swojej wiedzy i stanowiska,okradanie mnie z prywatności,przechwytywanie naszych maili i smsów,robienie ze mnie wariatki,wielokrotne narażanie na stres,wtrącanie się do mojego życia to zwykła przemoc psych i zachowania chorego człowieka..

Wszyscy dowiedzą się że znęcales się psych nade mną i wciągales w swoje gierki niewinnych ludzi bo nie miałes odwagi ani honoru żeby zachować się jak normalny mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kocham cie

bo jesteś niedziewicą ze zbrukaną doopą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

To on ma jakieś stanowisko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość nice napisał:

To on ma jakieś stanowisko? 

pewnie jest zastępcą szeryfa w hrabstwie yukatan i jeździ beżowym chevri z 1957 roku, poza tym mieszka w starej willi odziedziczonej po byłej żonie, a dookoła rosną palmy i szumi ocean, zaś w ostatnim rozdziale zostawia ukochanej to wszystko, by wieść życie samotnika w małej wiosce na obrzeżach akapulko, wstrząsający dla niej koniec, z racji schedy olbrzymich rachunków 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
20 minut temu, Gość Kogfhh4567 napisał:

i mojej rodziny inaczej wszyscy dowiedzą się jaki z Ciebie ,,przyzwoity człowiek"i do jak ciężkiej przewlekłej choroby mnie doprowadziłes przez swoje tchórzostwo,że to co robiłeś latami czyli nieustanna inwigilacja,podszywanie się pod innych,wieloletnie kłamstwa manipulacje,wykorzystywanie swojej wiedzy i stanowiska,okradanie mnie z prywatności,przechwytywanie naszych maili i smsów,robienie ze mnie wariatki,wielokrotne narażanie na stres,wtrącanie się do mojego życia to zwykła przemoc psych i zachowania chorego człowieka..

Wszyscy dowiedzą się że znęcales się psych nade mną i wciągales w swoje gierki niewinnych ludzi bo nie miałes odwagi ani honoru żeby zachować się jak normalny mezczyzna

O co tu chodzi?czyje tchórzostwo?jakie maile?Jaką choroba??czyje stanowisko?jaką wiedza o kim??skąd jakaś wiedza??Znowu zmyślasz??Skończysz z tymi piprzonymi wymysłami wreszcie?Inwigilacja owszem..gnebienie owszem! Kłamstwa owszem ale nic Poza tym.Ten człowiek mnie nie interesuje!!I nic o mnie nie wie Poza tym że chodził ze mną do jednej klasy przez 3 lata i to był najgorszy okres w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Sylwia s napisał:

O co tu chodzi?czyje tchórzostwo?jakie maile?Jaką choroba??czyje stanowisko?jaką wiedza o kim??skąd jakaś wiedza??Znowu zmyślasz??Skończysz z tymi piprzonymi wymysłami wreszcie?Inwigilacja owszem..gnebienie owszem! Kłamstwa owszem ale nic Poza tym.Ten człowiek mnie nie interesuje!!I nic o mnie nie wie Poza tym że chodził ze mną do jednej klasy przez 3 lata i to był najgorszy okres w moim życiu.

Weź leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogfhh4567

Zobaczymy co powiedzą ludzie kiedy się dowiedzą jaki z Ciebie bohater,już robienie ze mnie paranoiczki na niewiele się zda...potrafisz tylko w kółko macieju jęczeć o tym samym czyli o bad boyach,materialistkach,psychopatach i niedziewicach,zmień repertuar bo już nikt Cię nie czytaK...a swój majątek wsadź sobie w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studium przypadku

wydaje Ci sie że to jedna i ta sama osoba? :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
23 minuty temu, Gość nie kocham cie napisał:

bo jesteś niedziewicą ze zbrukaną doopą

A Ty jesteś chory człowiek niebezpieczny dla otoczenia.Jak czytam takich zjepow jak Ty wulgarnych to cieszę się ze dziewictwo oddałam mężowi a nie takiemu zjepow np jak Ty.Zresztą zawsze mówiłam ze z kim stracę cnotę za tego wyjdę i tak się stało.Tylko mój mąż wie jak bardzo musiał się o to starać żebym mu oddałam wianek.Nie było łatwo .Owszem byłam na dwóch dyskotekach ale na obu z nim właśnie !pojbancu bo był moim narzeczonym i tylko dlatego mu się oddałam!Mamy ślub a Ty daj mi wreszcie spokój gnoju.!Nie wiem jakim prawem się przywalasz do mnue.Nic nas nigdy nie łączyło i nie łączy bo co?bo do klasy ze mną chodziłes  i to ci niby daje prawo mnie zniesławiać i pojawiać?Odpowiesz mi w Sądzie Tomasz!za wszystko!!Nigdy męża nie z dradziłam padalcu podły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol piotrek
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź leki.

Pomyliłem leki z karmą dla kotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

pewnie jest zastępcą szeryfa w hrabstwie yukatan i jeździ beżowym chevri z 1957 roku, poza tym mieszka w starej willi odziedziczonej po byłej żonie, a dookoła rosną palmy i szumi ocean, zaś w ostatnim rozdziale zostawia ukochanej to wszystko, by wieść życie samotnika w małej wiosce na obrzeżach akapulko, wstrząsający dla niej koniec, z racji schedy olbrzymich rachunków 😉 

Uhm, jasne... już wiem który usiłuje tak namieszać żeby ukryć swoją prawdziwą tożsamość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź leki.

Jakie leki??O co ci chodzi???Obrażasz mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość Kogfhh4567 napisał:

Zobaczymy co powiedzą ludzie kiedy się dowiedzą jaki z Ciebie bohater,już robienie ze mnie paranoiczki na niewiele się zda...potrafisz tylko w kółko macieju jęczeć o tym samym czyli o bad boyach,materialistkach,psychopatach i niedziewicach,zmień repertuar bo już nikt Cię nie czytaK...a swój majątek wsadź sobie w ...

Dokładnie!Lepiej bym tego nie ujęła z tym się akurat zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość psychol piotrek napisał:

Pomyliłem leki z karmą dla kotów. 

Ci Ty pieprzysz Tomasz!Pojepało Cię?Od  mojej siostry Izy też się odwal bo jest mężatką!Natalka i Karolcia wola mieć ojca!od naszej rodziny wara!Tylko Patryk i Józek są na tyle dumni ze Cię popierają dlatego się do nich nie odzywam do rodziców to samo.Pewnie nie wiesz ale dałam matce ultimatum.miała wybrać albo ja albo Ty i twój ojciec ....Skoro Was tak lubi to córki już nie ma.Nie będzie mnie !dla nikogo.!I w ogóle jakim prawem wpierdalasz się do mojego życia?Wypad gnoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz
1 minutę temu, Gość Sylwia s napisał:

Ci Ty pieprzysz Tomasz!Pojepało Cię?Od  mojej siostry Izy też się odwal bo jest mężatką!Natalka i Karolcia wola mieć ojca!od naszej rodziny wara!Tylko Patryk i Józek są na tyle dumni ze Cię popierają dlatego się do nich nie odzywam do rodziców to samo.Pewnie nie wiesz ale dałam matce ultimatum.miała wybrać albo ja albo Ty i twój ojciec ....Skoro Was tak lubi to córki już nie ma.Nie będzie mnie !dla nikogo.!I w ogóle jakim prawem wpierdalasz się do mojego życia?Wypad gnoju!

To Pioter pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

*durni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
2 minuty temu, Gość To masz napisał:

To Pioter pisał.

Jaki Pioter?Ty jesteś chory Tomasz idź się leczyć i zabierz mi stąd ta wasza Eweline bo mam dosyć wysłuchiwania wulgaryzmów!!Jesteś równie chory jak ona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zrobiłaś fotke? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź leki.

Projekcja again. Wiele się od niej nie różnisz. Wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weź leki.

Pisze co myślę tomasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Projekcja again. Wiele się od niej nie różnisz. Wiesz o tym?

Od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Jakie leki??O co ci chodzi???Obrażasz mnie!

To Wieczorna ci napisała z tymi lekami. Ona tak każdemu pisze bo ona w każdym widzi zaburzenia psychiczne tylko nie w sobie. Psychologia nazywa to słusznie projekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współpracuję z niebieskimi
22 minuty temu, Gość To masz napisał:

To Pioter pisał.

Piotr B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

Kafeteria przyciąga chorych , zaburzonych i przestępców. 

Stalking to uporczywe nękanie kogoś, zbliżanie się do osoby pokrzywdzonej, nawiązywanie z nią kontaktu wbrew jej woli i musi być w określonym przedziale  czasowym. Złóż  zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa na twoją szkodę. Tam działaj nie tu. Jeśli on tu z tobą  pisze a ty się z nim kłócisz to on osiągnął to chciał bo cię prowokuje do kontaktu z nim. Dla niego  nie jesteś waźna ty jako osoba a chce cię kontrolować tylko. Sama zadecyduj co chcesz zrobić bo w mojej ocenie mogłaś zakończyć znajomość  z nim x lat wstecz. Jednak tego nie zrobiłaś. Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×