Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzastar

zmiana po 50

Polecane posty

Gość dzastar

mam 54l, pracuje jako kier w firmie sprzedazowej, troche rutyna, przewidywalnosc, ryzyko bo korpo. zaproponowano mi prace w innej za godziwe pieniadze i mam problem z dokonaniem wybory bo wiek nowe srodowisko nowe wyzwania tak samo ryzyko. to kusi i to neci.ciekawa jestem waszych opinii, a moze z doswiadczenia. dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyną stałą w życiu jest zmiana. A co ma wiek do tego? Po 50tce stałaś się strachliwa? Kazda zmiana (pracy) rozwija, zmusza do kreatywnosci, wygania z kątów psychiki zguśniałość i lenistwo. Takie...zasiedzenie mentalne. Nie ma pracy idealnej, ale ta nowa, inna stawia wyzwania , wręcz ..odmładza:)Musisz być baardzo dobra w swojej dziedzinie, skoro "w tym wieku":) zaproponowano ci inną pracę. Ktoś zauważył twój potencjał, przez rutynę deczko uśpiony. Niezależnie od twojej ostatecznej decyzji , pozdrawiam cię i życzę wspaniałej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

O to,to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość replik

Zmiany są trudne, nie wiem czy jest sens, stare drzewa mają głębokie korzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.07.2019 o 09:43, Gość dzastar napisał:

mam 54l, pracuje jako kier w firmie sprzedazowej, troche rutyna, przewidywalnosc, ryzyko bo korpo. zaproponowano mi prace w innej za godziwe pieniadze i mam problem z dokonaniem wybory bo wiek nowe srodowisko nowe wyzwania tak samo ryzyko. to kusi i to neci.ciekawa jestem waszych opinii, a moze z doswiadczenia. dziekuje 

Jesteś jeszcze młodą dziewczyną. Dziewczyny po 50-tce są najlepsze w łóżku.

Krzysiek lat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.07.2019 o 09:43, Gość dzastar napisał:

mam 54l, pracuje jako kier w firmie sprzedazowej, troche rutyna, przewidywalnosc, ryzyko bo korpo. zaproponowano mi prace w innej za godziwe pieniadze i mam problem z dokonaniem wybory bo wiek nowe srodowisko nowe wyzwania tak samo ryzyko. to kusi i to neci.ciekawa jestem waszych opinii, a moze z doswiadczenia. dziekuje 

Jakie ryzyko? Przecież nie musisz bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

Co zrobilas? Jaka decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×