Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Old

Nigdy nie przypuszczałam że to właśnie ja zostanę starą panna

Polecane posty

Gość Panna Old

W młodości płeć przeciwna się o mnie biła. Miałam dwa długie poważne związki, nawet z kimś mieszkałam, przez kilka lat. Ale jestem nudna, nie mam zainteresowań, tylko ciuchy, imprezy i ładny wygląd. To moi mężczyźni mnie zostawiali, nie ja ich. Po prostu jestem tylko do patrzenie, nie do życia. Zresztą mam już 42 lata i już po ptokach. Nie narzekam, tylko tak mnie naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124

Hm. To ja się  z tobą ożenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomakota

chyba starym kawalerem pier.tolony zboczeńcu 

i dobrze. karma musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Co "po ptokach" ? Sam mam 42 i nie uważam tak. Było tak 10 lat temu i jest nadal. Nie przestawaj wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Co "po ptokach" ? Sam mam 42 i nie uważam tak. Było tak 10 lat temu i jest nadal. Nie przestawaj wierzyć.

🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graczka
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A wystarczyło graczką zostać.

Na aspołecznego, bezrobotnego pustaka nawet graczka nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Nie wiem o co Ci chodzi. Moja nauczycielka miała w Twoim wieku dziecko i wyszła za mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Panna Old napisał:

W młodości płeć przeciwna się o mnie biła. Miałam dwa długie poważne związki, nawet z kimś mieszkałam, przez kilka lat. Ale jestem nudna, nie mam zainteresowań, tylko ciuchy, imprezy i ładny wygląd. To moi mężczyźni mnie zostawiali, nie ja ich. Po prostu jestem tylko do patrzenie, nie do życia. Zresztą mam już 42 lata i już po ptokach. Nie narzekam, tylko tak mnie naszło.

Podobno nigdy nie jest,za późno na miłość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Hmm... skoro się bili to znaczy,że byłaś ładna ale z tego co mówisz to na tym się kończy? Przecież coś musi być z charakterem. Nie wierzę, że skoro byłaś laska to żaden się nie skusił na zeniaczke ;-) masz swój charakterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

Oj ludzie ludzie  . Mało kogo obchodzą wasze zdania. Gdy spotyka się miłośc na drodze  to za nią się podąża w każdym wieku. A wy z zazdrości, zawiści wyrwalibyście innym pragnienie szczęścia.. bo wy go nie zostaliście.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana

Kocha się w każdym wieku :) a 42 lata dla kobiety to tylko 42 lata :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Jestem pewna, ze jestes mezczyzna, ktory podnieca sie ze piekna kobieta moze byc sama. Odpisze tak, tylko w twoich mokrych snach, bo w rzeczywistosci to sie nie zdarza. Znam piekne kobiety, ktore niewiele soba reprezentuja, a przy okazji maja podle charakterki, ale wszystkie maja mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 182k
2 minuty temu, Gość 123 napisał:

Jestem pewna, ze jestes mezczyzna, ktory podnieca sie ze piekna kobieta moze byc sama. Odpisze tak, tylko w twoich mokrych snach, bo w rzeczywistosci to sie nie zdarza. Znam piekne kobiety, ktore niewiele soba reprezentuja, a przy okazji maja podle charakterki, ale wszystkie maja mezow.

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała

Jestem w podobnym wieku, ciągle się łudzę, ale statystyki są bezwzględne facetów w naszym wieku jest mniej i wybierają młodsze. Mój facet związał się z dziewczyna o ponad 20 lat od niego młodszą...para idealna.

Jakie to typowe...

To mnie dobiło, ale ktoś powie, że takie prawo natury, dla mnie dżungli.

A z tymi mężami nie przesadzajmy, bo związki partnerskie są w modzie a mąż w tych czasach to żadna opoka i podstawa stabilizacji .

Liczy się tylko kasa, prestiż i przyjemność...  a idealistów nazywa się frajerami.

Podążajmy za marzeniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

Takich Panien Old jest wiele. Wygrały te co męża załapały przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja
1 minutę temu, Gość gostek napisał:

Takich Panien Old jest wiele. Wygrały te co męża załapały przed 40.

😂😂😂odrzuciłam dwóch proszacych mnie o rękę i nie czuje,że przegralam więc te teksty zachowaj dla siebie.NIE KAŻDA MA PARCIE NA FACETA JAK GO NIE KOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fake

Tez podejzewam ze to jakis koles pisze. W dzisiejszych czasach ladne kobiety maja kolejke desperatow do wyboru, nawet jesli maja juz 42lata . Wiec dla ladnej kobiety prawdopodobienswto ze zostanie stara panna jest praktycznie nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość gostek napisał:

Takich Panien Old jest wiele. Wygrały te co męża załapały przed 40.

Nie każda chce męża z łapanki;)  troszkę więcej polotu... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anva
11 minut temu, Gość Biała napisał:

Jestem w podobnym wieku, ciągle się łudzę, ale statystyki są bezwzględne facetów w naszym wieku jest mniej i wybierają młodsze. Mój facet związał się z dziewczyna o ponad 20 lat od niego młodszą...para idealna.

Jakie to typowe...

To mnie dobiło, ale ktoś powie, że takie prawo natury, dla mnie dżungli.

A z tymi mężami nie przesadzajmy, bo związki partnerskie są w modzie a mąż w tych czasach to żadna opoka i podstawa stabilizacji .

Liczy się tylko kasa, prestiż i przyjemność...  a idealistów nazywa się frajerami.

Podążajmy za marzeniami. Pozdrawiam.

Sama sobie wmawiasz te statystyki. W naszym wieku wciąż jest więcej wolnych mężczyzn niż kobiet, a Ty piërtolisz jakieś kocopoły. A ja mam męża 10 lat młodszego, zresztą nie tylko ja. Poznałam go jak zbliżałam się do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Ja często słyszę, że jestem bez szansy i że kobiety po 40-ce s ą na ulicy niewidoczne, słyszę to w pracy, wśród znajomych. I idąc chodnikiem jestem przezroczysta, mimo że nie jestem maszkaronem. Lepsza przeciętna  20 -tka niż zadbana 40-tka.  Często obserwuję dyskryminacje kobiet ze względu na wiek. Moje koleżanki narzekają na mężów śliniących się na widok 20 latek i ich kolegów dla których "młoda laska" to kilka oczek w rankingu samców. Ostatnie trzy moje sympatie związały się z dużo młodszymi partnerkami. Przypadek? czy tylko ja przyciągam takie egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anva

Ja też w pracy słyszałam takie rzeczy, głównie od kobiet. Od mężczyzn nigdy poza Kafe ;) Przeźroczysta też raczej nie jestem, ostatnio byłam podrywana wczoraj w autobusie, przez rówieśnika. 

Jedna moja sympatia ma 2 lata starszą, druga 4 czy 5 lat młodszą.

Wmawiaj sobie jeszcze, to na pewno nikogo nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miłość nie zna granic i wieku :))) i trzeba jej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Faktycznie może wybieram facetów w stylu wiecznych Piotrusiów Panów, a środowisko strasznie moralizuje i ciągnie w dół. Olać to i zacząć myśleć pozytywnie :p

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×