Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z larwamii

15 miesięczne dziecko zjadlo martwa muche

Polecane posty

Gość Z larwamii

Jestem przerażona!! To jest moja wina. 

Ok 18 zabiłam muche na łóżeczku. Rozbryzgala się biała wydzielina i kawałek pupy muchy zostało  na poręczy poszłam po mokra chusteczkę nagle dzwonek do drzwi przyszła Sasiadka poszlysmy na spacer. Po powrocie i kąpieli włożyłam synka do łóżeczka bawił się wstawał i nagle Boże kochany mucha!!! Pobiegłam szybko patrze zostały tylko resztki pupa muchy była w łóżeczku nie na poręczy. Musiał rączka zrzucić. Białej wydzieliny troszkę zostało zaschnietej. To były larwy nie ruszaly się ale były biale centki. Boże tak się martwię i boję ze synek będzie miał robaki albo zarazil się jakaś choroba. Od razu umylam mu rączki buzię 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofack

ty zaraziłaś sie głupotą w dzieciństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozumiem, że normalnie wszystko non stop dezynfekujesz, bo przecież muchy siadają na wszystkim wokoło bezustannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z larwamii

Dlaczego te nie miłe komentarze? Ja tak się martwię. Przecież mucha ma tyle zarazków. Miała w sobie larwy. Boże a mój synek to zjadł/zlizal. Jestem przerażona, bardzo się martwię. 

Jestem na siebie zła ze tego nie umylam od razu a potem zapomniałam. Jak mogłam 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Z larwamii napisał:

Dlaczego te nie miłe komentarze? Ja tak się martwię. Przecież mucha ma tyle zarazków. Miała w sobie larwy. Boże a mój synek to zjadł/zlizal. Jestem przerażona, bardzo się martwię. 

Jestem na siebie zła ze tego nie umylam od razu a potem zapomniałam. Jak mogłam 😞

 

A od kiedy to muchy są żyworodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z larwamii

Jestem pewna że poręcz lizal. To i resztki tej muchy 😭 płakać mi się chce. Ale przecież nic nie zrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Miała larwy? Myślałam że to białe to po prostu jej flaki.

Trochę mięska dziecku nie zaszkodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Z larwamii napisał:

Jestem przerażona!! To jest moja wina. 

Ok 18 zabiłam muche na łóżeczku. Rozbryzgala się biała wydzielina i kawałek pupy muchy

ahahaha parskłam 😄  😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcym

Mój syn kilka tygodni temu zjadł martwą zaschniętą biedronkę którą znalazł na podłodze pod stołem ,próbowałam mu ją wyciągnąć z buzi ale już połknął, ma 16 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy coś z Pani dzieckiem się działo?  Bo widzę że już prawie rok minął A właśnie wczoraj moja córka też wzięła do buzi zabitą muchę.  Dziś ma gorączkę i nie wiem czy to związane z tym czy tak szybko była by reakcja czy to ząbkowanie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×