Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Wyluzowane mamusie

Polecane posty

Gość Ola

Czy wasze mamy czy teściowe też są takie wyluzowane, młodzieżowe? Lubiące się bawić? Stroić. Modnie wyglądać. Bo zauważyłam że dużo kobiet jak dzieci już dorosłe to próbują się odmłodzić. Być bardziej wyluzowane. 

Moja mama należy do tych co nie za bardzo lubią się stroić i bawić. Bardziej takie typowe matki gosposie, babcie itd. Za to moja teściowa to już bardziej taka wyluzowana, stroi się, modnie ubiera, co chwilę kosmetyczka i fryzjer. Imprezy, hihi haha itd zauważyłam że teraz coraz więcej takich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak i bardzo mi sie to podoba.Nie chodzi o to,ze chca sie odmłodzić,ale raczej nie chca zdziadziec. Babcia nie oznacza,ze siedzisz w domu na ganku,w chustce i lepisz pierogi. Moja tesciowa i mama jeszcze pracują, wiec tym bardziej.Dzieci dorosle, wyprowadzily sie i rodzice znow zyją dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moja teściowa tez pracuje i nie jest jeszcze taka stara bo przed 50 lecz ona zawsze była taka bardziej imprezowa. Moja mama za to też jeszcze pracuje lecz nie za bardziej chce się stroić, ani się nie maluje, ubrania też bardziej takie już dla starszych pań. Do fryzjera chodzi ale tylko obcinać włosy na krótko już od ponad 20 lat tak samo. Ale o kosmetyczce nie ma co myśleć nawet. 

Trochę mi szkoda że nie mogę iść sobie z mamą do fryzjera albo poplotkowac o modzie, tak jak teściowa ze swoją córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Moja teściowa tez pracuje i nie jest jeszcze taka stara bo przed 50 lecz ona zawsze była taka bardziej imprezowa. Moja mama za to też jeszcze pracuje lecz nie za bardziej chce się stroić, ani się nie maluje, ubrania też bardziej takie już dla starszych pań. Do fryzjera chodzi ale tylko obcinać włosy na krótko już od ponad 20 lat tak samo. Ale o kosmetyczce nie ma co myśleć nawet. 

Trochę mi szkoda że nie mogę iść sobie z mamą do fryzjera albo poplotkowac o modzie, tak jak teściowa ze swoją córką.

moja mama tez mniej sie stroi niz tesciowa, ostatnio zaczyna juz z tekstami,ze w jej wieku jeansow sie nie nosi.. mentalnie tez jest starsza, wiecznie narzeka, marudzi. Tesciowa to laska, tylko zakupy, wycieczki i bizuteria jej w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam wiele takich kobiet.  Starsze, a fajnie ubrane, wlosy zrobione i maja wiele energi.  W rodzinie wymieniamy sie ubraniami czy bizuteria.  Zycie nie konczy sie na dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś raz ze nie było gdzie co kupić a dwa co ludzie powiedzą teraz generalnie ludzie żyją dlA siebie  i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×