Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Uchodzcy, coraz ich wiecej

Polecane posty

Gość Gosc

Zauwazylyscie, ze jest ich coraz wiecej? Bylam wczoraj w parku w podkrakowskiej miejscowosci, ok 40-50 osob, dzieci, kobiet, mlodych mezczyzn siedzialo na trawie, w kregu, reszta chodzila po parku. Kobiety w tych burkach, niektorym oczy tylko wystawaly i to ledwo. 32 st w cieniu. 

Moze i uznacie, ze jestem rasistka ale ja ich strasznie nie lubie, za to jak traktuja kobiety. Mialam z nimi tez do czynienia we Wiedniu, trzeba bylo chodzic z glowa wbita w chodnik bo oni uwazaja patrzenie prosto w oczy za wyzywajace. 

Nie chce ich tutaj, strach byloby wyjsc w nocy gdziekolwiek. Nie mowiac juz o wypuszczeniu mojej corki gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zauważyłam. Mnie bardziej od uchodźców przerażają pijani Janusze w BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja nie zauważyłam większej liczby muzułmanów w swoim mieście, mimo że mój kościół graniczy z ich budynkiem, w którym się spotykaja regularnie. Za to z takich fal ludności widzę baaaardzo duzo Ukraińców i Hindusów.... Z pracowników fizycznych, z jakimi mam styczność na 1 ekipę przypada minimum 3 Ukraińców. W pracy (korpo) tuż przed moim odejściem miałam wrażenie, że siedzę w Indiach czasem. Mimo że tam płacą im lepiej, to jednak oni napływają tu, bo mają bardziej cywilizowane warunki życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Ja nie zauważyłam większej liczby muzułmanów w swoim mieście, mimo że mój kościół graniczy z ich budynkiem, w którym się spotykaja regularnie. Za to z takich fal ludności widzę baaaardzo duzo Ukraińców i Hindusów.... Z pracowników fizycznych, z jakimi mam styczność na 1 ekipę przypada minimum 3 Ukraińców. W pracy (korpo) tuż przed moim odejściem miałam wrażenie, że siedzę w Indiach czasem. Mimo że tam płacą im lepiej, to jednak oni napływają tu, bo mają bardziej cywilizowane warunki życia. 

Tak, Hindusow tez jest duzo. Ukraincow masa, szczegolnie w Krakowie. Ale Ci ostatni przynajmniej chrzescijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tak, Hindusow tez jest duzo. Ukraincow masa, szczegolnie w Krakowie. Ale Ci ostatni przynajmniej chrzescijanie

Przepraszam, prawoslawni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to właśnie prawosławni wymordowali Polaków na Wołyniu, więc się nie ciesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale to właśnie prawosławni wymordowali Polaków na Wołyniu, więc się nie ciesz!

A ile ludzi wymordowali dobrzy katolicy? 

Zawsze pelni milosierdzia, milosci blizniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
33 minuty temu, Gość Ags napisał:

A ile ludzi wymordowali dobrzy katolicy? 

Zawsze pelni milosierdzia, milosci blizniego.

No właśnie ilu?

chetnie posłucham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie zauważyłam. Mnie bardziej od uchodźców przerażają pijani Janusze w BMW.

Serio ?? To zapraszam do szwecji , z checia oplace ci tygodniowy pobyt w np Malmö , bedziesz sie modlic zeby do tych januszy wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ich jest dużo. No i przyszedł czas na Polskę. Ja mam tych ludzi gdzieś tak naprawdę. Niech robią co chcą, ruc***ą co chcą. Jeśli kobietą się takie traktowanie podoba, spoko. 

Mieszkałam w Austrii. Tyle ile ja się nasłuchałam o gwałtach, dokuczaniu itd ...z tego powodu ich nie lubię. Przyjeżdżają "do nas" i myślą że wszystko im wolno. Nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiula

Ja jestem z Trójmiasta. Z tego co widzę to jest tu masa ukraińców - w co drugim sklepie ale hindusów nie ma za dużo a jakiegokolwiek człowieka z afryki/bliskiego wschodu nie widziałam od prawie pół roku. A co do hindusów to mam wrażenie że zostali tutaj ściągnięci z Indii przez korpo. Blisko mnie mieszka taka rodzina hindusów- mieszkają w nowym budownictwie i wygląda na to że finansowo stoją bardzo dobrze.

W jakich miastach macie tych imigrantów? (mowa o afryce i bliskim wschodzie)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Misiula napisał:

Ja jestem z Trójmiasta. Z tego co widzę to jest tu masa ukraińców - w co drugim sklepie ale hindusów nie ma za dużo a jakiegokolwiek człowieka z afryki/bliskiego wschodu nie widziałam od prawie pół roku. A co do hindusów to mam wrażenie że zostali tutaj ściągnięci z Indii przez korpo. Blisko mnie mieszka taka rodzina hindusów- mieszkają w nowym budownictwie i wygląda na to że finansowo stoją bardzo dobrze.

W jakich miastach macie tych imigrantów? (mowa o afryce i bliskim wschodzie)

 

W Krakowie i pod Krakowem, W Skawinie widzialam tych na trawie. Jeszcze pare miesiecy temu ich nie bylo w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Serio ?? To zapraszam do szwecji , z checia oplace ci tygodniowy pobyt w np Malmö , bedziesz sie modlic zeby do tych januszy wrocic

Ile osób mordują rocznie uchodźcy? A ile nieodpowiedzialni kierowcy? W ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość śmiertelnych wypadków na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile osób mordują rocznie uchodźcy? A ile nieodpowiedzialni kierowcy? W ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość śmiertelnych wypadków na drogach.

Widac, ze nie mialas stycznosci. Tu autorka. Najlatwiej mowic takie rzeczy, kiedy sie jest gdzies dalej, kiedy cos nas nie dotyczy. 

W Wiedniu bylo okropnie wlasnie przez nich. Ten ich wzrok pelen nienawisci bo mialam za krotka spodniczke, albo ze bezczelnie popatrzylam mu w oczy, te baby w tych ...ch szarpiace swoje dzieci. Jedna zlała dziecko pare razy w twarz, potem ciagnela za reke tak ze omalo jej nie wyrwala, mieszkalam tez z nimi w kamienicy, kazde drzwi otwarte, darcie na caly budynek. Taka dzicz. 

Na Sylwestrze we dwójke mnie trzymali a jeden całował, kolezanke trzymalo dwoch obok, tylko sie przypatrywala bezradnie. Potem wciagneli nas w taki tłum tanczacych ludzi i sobie obmacali. Wszystko na ulicach Wiednia. I to nie zart ani prowo. 

Dziekuje bardzo za takie towarzystwo w Krakowie i okolicy. Nienawidze ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas w Warszawie też dużo Ukraińców, wszędzie w sklepach w szpitalach, ja ich tu nie chce!!!! Hindusi tez są.W...ia mnie to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przepraszam, prawoslawni

Prawosławni to tez chrześcijanie. Poza tym Ukraina, to nie tylko prawosławni, to także grekokatolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Piasecznie pod Warszawą istna wieża Babel, co drugi mieszkaniec to Ukrainiec ostanio po "centrum" latali z kijami i robili polowanie, nie wiadomo na kogo, bo szybko się zabrałam z synkiem. dodatkowo Czeczeni od haraczowania, Wolka Kosowska niedaleko, nad którą kontrolę przejęła chińska mafia robiąca też przekręty w developerce, o Pakolach i hindusach już nie chce nawet wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igrid
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ile osób mordują rocznie uchodźcy? A ile nieodpowiedzialni kierowcy? W ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość śmiertelnych wypadków na drogach.

Wybacz bo nie chce mi sie teraz grzebac ale podam ci pozniej konkretne dane z morderstw, gwaltow , podpalen i wybuchow bombowych ze szwecji z ostatniego roku . Wiesz ze w Göteborgu brakuje krwi w szpitalach ? Tyle ludzi jest dzganych nozem 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Igrid napisał:

Wybacz bo nie chce mi sie teraz grzebac ale podam ci pozniej konkretne dane z morderstw, gwaltow , podpalen i wybuchow bombowych ze szwecji z ostatniego roku . Wiesz ze w Göteborgu brakuje krwi w szpitalach ? Tyle ludzi jest dzganych nozem 😨

głupoty opowiadasz, mój mąż pracował jako budowlaniec w Szwecji i całą ekipą remontowali te klatki w strefach wykluczenia w różnych szwedzkich miastach czyli wiadomo kto dominował ;) jedyna przygoda jaka im się przytrafiła to pijany budowlaniec, który spadł ze schodów a zanim przyjechała karetka to łeb mu obandażowała rodzina irackiego pochodzenia ciągnąca socjal - co jemu akurat wyszło na dobre, bo jako jedyny był obecny na klatce, stracił równowagę i by nieprzytomny leżał w godzinach gdy "normalni" Szwedzi siedzą w tyrce. Mniej rasizmu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
8 minut temu, Gość gość napisał:

głupoty opowiadasz, mój mąż pracował jako budowlaniec w Szwecji i całą ekipą remontowali te klatki w strefach wykluczenia w różnych szwedzkich miastach czyli wiadomo kto dominował ;) jedyna przygoda jaka im się przytrafiła to pijany budowlaniec, który spadł ze schodów a zanim przyjechała karetka to łeb mu obandażowała rodzina irackiego pochodzenia ciągnąca socjal - co jemu akurat wyszło na dobre, bo jako jedyny był obecny na klatce, stracił równowagę i by nieprzytomny leżał w godzinach gdy "normalni" Szwedzi siedzą w tyrce. Mniej rasizmu życzę :)

Kiedy twoj maz pracowal w szwecji?? , bo mieszkam w Sztokholmie  od 23 lat  czytac tez potrafie po szwedzku wiadomosci i media niezalezne , wiec nie pisz dziecko ze ja glupoty mowie bo twoj maz kiedys gdzies pracowal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

Skopiuj co ci napisze i otworz artykul i przetlumacz sobie ( masz taka opcje na ekranie) 

blodbrist i göteborg efter våg av knivdåd |SVT nyheter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

http://projektsanning.com/2019/05/10/malmo-att-leva-i-en-krigszon/

kolejny artykul  , malmö , zycie w strefie wojny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ukraińcy akurat w niczym nie są gorsi od Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Warszawa i okolice: uchodźców nie widuje ale nie krece sie jakis ostatnio po miescie. Hindusow spotykalam kiedys w korpo ale tych na lepszych stanowiskach. Za to Ukrainki widuje wszedzie, szczegolnie w sklepach na kasie. Na dniach bede miala mieszkanie do wynajecia i juz sie boje, ze połowa to znowu beda Ukraincy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

Polacy myśleli, że po upadku izolacyjnego ustroju będą jedyną nacją emigrującą do  innych części Europy i na świat, nie jesteśmy nikim wyjątkowym, to samo dzieje się z innymi nacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
2 godziny temu, Gość Ingrid napisał:

Kiedy twoj maz pracowal w szwecji?? , bo mieszkam w Sztokholmie  od 23 lat  czytac tez potrafie po szwedzku wiadomosci i media niezalezne , wiec nie pisz dziecko ze ja glupoty mowie bo twoj maz kiedys gdzies pracowal 

2010-2011

Nie od dziś wiadomo, że telewizja kłamie i pokazuje to co się lepiej sprzedaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
13 minut temu, Gość GOŚĆ napisał:

2010-2011

Nie od dziś wiadomo, że telewizja kłamie i pokazuje to co się lepiej sprzedaje ;)

Czyli jednak jestes glupsza niz myslalam , w szwecji rzadzi lewica czyli socjalisci socjaldemokrater , akurat  oni maja w garsci i telewizje i prase , wiec to w ogole szok , ze cokolwiek pokazali , to co pokazuja to kropla w morzu tego co sie dzieje , ja korzystam z mediow niezaleznych ,  grup fb i  twittera 

Caly koszmar zaczal sie po roku 2015  , kiedy to niemra ochydna  trzesaca sie. wpuscila tlumy dzikich i kiedy to  nasz statsminister krzyczal , chodzcie do Szwecji , dziekuje ze wybraliscie Szwecje 

no i przyszli , niewiadomo skad , bez papierow i zaczela sie jazda 

wiec twoj maz gowno wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Niedawno w tv mówili że wielu z tych uchodźców to niedobitki z ISIS którzy uciekli przed armią Iraku,armią Assada i ruskimi którzy ich wspierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

Wiesz ze na oczach mojej kolezanki , stala i czekala na autobus , podszedl do faceta jakis ciapak i strzelil mu w glowe i normalnie odszedl sobie , zaraz napiszesz , ze Janusz tez mi moze w glowe strzelic , ale my mowimy o Szwecji , tutaj takie rzeczy sie nie dzialy , szwedzi unikaja konfliktow i zyja bardzo przepisowo ,  kiedys nie musielismy domow na klucz zamykac , rowery staly na ulicach nie zapiete , mozna bylo w parku siedziec latem  do pozna , dzieci na podworko wyslac 😨wszystkie gwalty , bomby palenie samochodow , napady  , caly syf przyszedl z tlumem w 2015 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, tak i w tej złej opanowanej przez dżihadystów Szwecji nienawidzących wszystkiego co liberalne nikt dziwnym trafem nie blokuje wolnościowych parad równości co ma miejsce w katolibanie. Ciekawe co więc jeszcze Cię trzyma, skoro czujesz się niemalże jakbyś była w strefie wojny domowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×