Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Uchodzcy, coraz ich wiecej

Polecane posty

Gość Lexi
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzeba mieć nieźle sprany beret i zero racjonalnego myślenia, aby porównywac chrześcijaństwo do islamu. To jak porównywanie przeziębienia do dżumy. I stwierdzam to jako ateistka. 

Co z tego, że akurat jakas jedna parada jest tam spokojniejsza niż w polszy? Idż kiedyś na jakiś popularniejszy festyn/koncert czy sylwester w Szwecji - o których już bylo głośno; molestowania czy próby gw.ałtów są tam masowe, ze strony uchodźców. I na niejednym był już zamach. 

Poczytaj co się dzieje na basenach w Niemczech czy Szwecji. Masakra. Molestowania małoletnich przez muslimów były tam tak częste, że aż musiano wprowadzić ochronę.

Akurat ostatnimi czasy, środowiska lgbt same zaczęły niepotrzebną prowokację z tą tęcza. Ciekawe dlaczego więc islamskiej flagi nie obwiążą tęczą?  Czyżby się obawiali, że skończyłoby się to podobnie jak z Charlie Chebdo? Albo tak jak w Nice ?

Madrze piszesz , ale obawiam sie ze na darmo🙁to typ wyjatkowo glupi , nic czytac nie bedzie , a nawet jak pod nos podsuniesz , to cie zakrzyczy , ze to klamstwo , taki betonowy pustak , szkoda czasu, olac , nie reagowac , nie dyskutowac , a sam zamknie jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość zachariasz napisał:

To przede wszystkim rasowi dresiarze i zachowali się jak rasowi dresiarze. Nietrudno było to przewidzieć. Ocenianie wszystkich prawicowców/katolików przez pryzmat małej, specyficznej dresiarskiej społeczności, tylko po raz kolejny dobitnie ukazuje deb/i/lizm twój i reszty lewaków. 

Przestań już pier/dolic swoje herezje. Jestem Polką i  katoliczką i jakoś żaden gej ani lesbijką nie obraża ani poczucia mojej przynależności narodowej ani uczuć religijnych. A temat jest o uchodzcach A nie o tym, co się działo w Białymstoku! Chcesz na ten temat pisac- załóż własny wątek  i się produkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ludzie broniący tego patalajstwa to chyba opłacane trole albo całkiem zlewaczone bezmozgi....

Jakiś czas temu miałam ofertę pracy właśnie do Malmo. Byłam zachwycona warunkami itp - ...a by marudził. Siostra kolegi krzyczała mi w słuchawkę, żebym tego nie robiła, bo trafie w środek wojny i strach to będzie stale uczucie. Odpuściłam, a ona zjechała do Polski, bo takie tam się rzeczy dzialy....

Co więcej - sama jako studentka pracowałam w Niemczech w wakacje, mieszkałam w dzielnicy muzułmanów i wszystko było cacy. Specyficzni, głośni, ale dało się żyć. Jadąc na wakacje 2 lata temu i zatrzymując.sie na kilka dni w Niemczech przeżyłam.szok. takich tabunów muzułmanów nie widziałam! I wiecznie w.grupach, wiecznie.wulgarmi, agresywni, zaczepiający.... Mam dwie córki i nigdy bym.nie została tam na dłużej.chocby.mi dom.z.basenem.i.ojrosy dawali ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachariasz
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Przestań już pier/dolic swoje herezje. Jestem Polką i  katoliczką i jakoś żaden gej ani lesbijką nie obraża ani poczucia mojej przynależności narodowej ani uczuć religijnych. A temat jest o uchodzcach A nie o tym, co się działo w Białymstoku! Chcesz na ten temat pisac- załóż własny wątek  i się produkuj

Co? Prawda zabolała? To ty zaczęłaś "pier/dolić swoje herezje" o paradzie. Ja tylko od/parłem argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na szczescie nie jestesmy rasistami jezeli chodzi o nadawanie imion.  Kamil/Kamila czy Jasmina po arabsku.  Jakub, Maria, Hanna, Mateusz po zydowsku.  Zofia, Aleksander po grecku.  Nie wiem gdzie ci rasisci sie chowaja poniewaz po imionach nie poznasz.  Boleslawa malego nie znajdziesz nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość zachariasz napisał:

Co? Prawda zabolała? To ty zaczęłaś "pier/dolić swoje herezje" o paradzie. Ja tylko od/parłem argumenty.

Akurat to był mój pierwszy post, więc nic o paradzie nie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Na szczescie nie jestesmy rasistami jezeli chodzi o nadawanie imion.  Kamil/Kamila czy Jasmina po arabsku.  Jakub, Maria, Hanna, Mateusz po zydowsku.  Zofia, Aleksander po grecku.  Nie wiem gdzie ci rasisci sie chowaja poniewaz po imionach nie poznasz.  Boleslawa malego nie znajdziesz nigdzie.

Dobrze, ze moje dziecko ma typowo staropolskie imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na szczescie nie jestesmy rasistami jezeli chodzi o nadawanie imion.  Kamil/Kamila czy Jasmina po arabsku.  Jakub, Maria, Hanna, Mateusz po zydowsku.  Zofia, Aleksander po grecku.  Nie wiem gdzie ci rasisci sie chowaja poniewaz po imionach nie poznasz.  Boleslawa malego nie znajdziesz nigdzie.

A ta yebnięta nawet tu przylazła... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na szczescie nie jestesmy rasistami jezeli chodzi o nadawanie imion.  Kamil/Kamila czy Jasmina po arabsku.  Jakub, Maria, Hanna, Mateusz po zydowsku.  Zofia, Aleksander po grecku.  Nie wiem gdzie ci rasisci sie chowaja poniewaz po imionach nie poznasz.  Boleslawa malego nie znajdziesz nigdzie.

Arabowie  Hebrajczycy  Zydzi i Grecy to rasa  biala,  doucz sie jak juz chcesz o rasizmie dyskutowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja kolezanka boi sie wyjsc z domu wieczorami. Mieszka w Anglii

Opowiadala mi raz, ze weszla pomiedzy dwa gangi z maczetami, nozami, bronia. Musiala spieprzac bo i ja by zalatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szwedzi to w ogole oczadzialy narod, mozgi sprane propaganda. Z jednej strony feminizm, rownosc, parytety a jak ten pierwszy feministyczny rzad pojechal w delegacje do Iranu to wszystkie baby jak jedna zakutaly sie w szmaty i staly grzecznie w rzadku przed tamtejszym szefem niczym panienki w agenturze. 

Te same szwedzkie „femimistki” ktore witaly gwalcicieli transparentami nosza teraz antygwaltowe bransoletki i kazaly sie nie bronic Szwedom a hidzab to dla nich symbol wolnosci kobiety. Delikatnie mowiac lekko im sie w glowkach poprzestawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Ingrid napisał:

Arabowie  Hebrajczycy  Zydzi i Grecy to rasa  biala,  doucz sie jak juz chcesz o rasizmie dyskutowac 

Sama sie raczej doucz- to sa rasy pomieszane.  Dawno, dawno temu moze byly biale, ale po calych wiekach spolkowania z niewolnikami z Afryki to bycie rasa biala jest idealistyczna mzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze, ze moje dziecko ma typowo staropolskie imię 😉

To swietnie.  Jada tutaj wszyscy po innych, a dobrze jest jak maja polskie nazwisko chociaz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Ingrid napisał:

Policja w ogole nie dziala  , policja ma odgorny zakaz dzialania , nie moga tez uzywac broni i palek , na wlasne oczy widzialam jak policjant upomnial bande afganskich wyrostkow i zostal opluty , taki policjant nie moze takiego spalowac bo ma zwiazane rece , poza tym policji jest malo , bo duzo odeszlo z pracy  i trzeci problem to ze budzet na policje  jest bardzo maly , ( tak jak na sluzbe zdrowia , szkolnictwo i opieke dla starych ludzi ) bo lwia czesc idzie na emigracje 

Szwedzi mowia , ze zyja w demokraturze, w absurdistanie i w republice bananowej ☹️

 

W Sztokholmie jeszcze  jakos da sie wyjsc , najgorzej ma Göteborg Malmö i okolice, bo tam  latwo sie z Niemiec i Danii dostac. Na koniec ciekawostka , rzad oglosil na oredziu ostatnio , zebysmy ubierali sie biednie i nie nosili zegarkow bizuterii itp to unikniemy napadow ,  w opinii publicznej az sie zagotowalo 🤢

Przeciętny Szwed co na to? Nie mogą się jakoś zebrać, widać, że wystarczą noże aby zrobić porządek? Zniewieścieli już całkiem? Mnie to zastanawia bo często na tym forum pada przykład Skandynawa jako idealnego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z tego co czytam to rdzenni Szwedzi powoli sie budza i zaczynaja burzyc przeciwko temu najazdowi tylko, ze troche za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Sama sie raczej doucz- to sa rasy pomieszane.  Dawno, dawno temu moze byly biale, ale po calych wiekach spolkowania z niewolnikami z Afryki to bycie rasa biala jest idealistyczna mzonka.

*mrzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Ingrid napisał:

I co ? Normalnie poubierani ludzie ( tez to widzialam ) ciesza sie na kolorowo , kilka dziewczyn w strojach kapielowych na wrotkach bylo, ot cala perwersja .

jak ty sobie de.bi.lu atak nozownikow na taki skondensowany i chroniony tlum wyobrazasz ? Ty masz w ogole cos miedzy uszami ? Te parady sa w szwecji  dluga tradycja , zaczela sie wroku 71 , nie porownuj do tej polskiej 

bez odbioru idio.to

identyczna atmosfera i stroje jak w Białymstoku! co swoją drogą wychodzi in minus dla podlaskich husarzy.

to jedynie przy pomocy noża można ograniczyć wolność słowa a nie blokując kamieniami, racami i butelkami jak rodzima hołota? jakoś więc widać, element który pogardliwie traktujesz potrafi się zachować liberalnie, wolnościowo, szanuje fundamenty państwa.

a niektóre w tym wątku insynuują, że muzułmanie są rygorystycznie nastawieni wobec swej wiary, co powinno skutkować próbą ukamieniowania tychże sodomitów co powinno przyjść im z łatwością jako grupa dominująca. Zdumiewające, nic takiego nie ma miejsca a jedynym argumnetem jest to, że ktoś coś napisał na FB o ataku nożownika - może o Stefana w mu chodziło, gorliwego dżichadyste? :D

rasistowska kreatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość zachariasz napisał:

To przede wszystkim rasowi dresiarze i zachowali się jak rasowi dresiarze. Nietrudno było to przewidzieć. Ocenianie wszystkich prawicowców/katolików przez pryzmat małej, specyficznej dresiarskiej społeczności, tylko po raz kolejny dobitnie ukazuje deb/i/lizm twój i reszty lewaków. 

nie skupciaj się

to wszystko co insynuujesz nie trzyma się całości. wspominasz o tym, że środowiska LGBT same sobie winne, gdyż sprowokowali obrońców wiary - czyli protestujących bramkarzy dorabiających okazjonalnie w dilerce z Jagielloni, nikogo innego na tym festiwali nienawiści nie było, a teraz próbujesz się odseparować sugerując, że to w ogóle nie było czoło protestujących a marginalna grupka. Chyba w Twoich marzeniach sennych :D

nikomu innemu nie przeszkadzało rzekome "profanowanie" symboli chrześcijańskich poza w/w a jeśli jednak przeszkadza to są mało gorliwi, bo sobie co najwyżej posiedzą przed TV i pozrzędzą.

jaka wiara tacy męczennicy ;)

za najbrutalniejszy atak ze skutkiem śmiertelnym w kościele odpowiada naćpany narodowiec z Legii a nie progresywne środowiska społęczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Moja kolezanka boi sie wyjsc z domu wieczorami. Mieszka w Anglii

Opowiadala mi raz, ze weszla pomiedzy dwa gangi z maczetami, nozami, bronia. Musiala spieprzac bo i ja by zalatwili

ja swego czasu też bałam się wyjść na Kurdwanowie ciemną nocą - bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi, wjazdy do osiedlowych pubów, podpalenia aut aż paradoksalnie zabójstwo lidera Cracovii uspokoiło osiedle - dopiero wtedy kryminali zauważyli istniejący problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Z tego co czytam to rdzenni Szwedzi powoli sie budza i zaczynaja burzyc przeciwko temu najazdowi tylko, ze troche za pozno...

Coś konkretnie robią, organizują grupy paramilitarne, pomocy? Czy po prostu oddadzą głos w wyborach na gryzipiórka w garniturku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkam w małym mieście i niczego takiego nie zauważyłam. Panią w chuście widziałam raz w Biedronce i otworzyły się w mieście dwa punkty z kababami prowadzone przez obcokrajowców, ale na ulicach w ogóle tych ludzi nie widzę. Natomiast jest u nas sporo Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

ja swego czasu też bałam się wyjść na Kurdwanowie ciemną nocą - bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi, wjazdy do osiedlowych pubów, podpalenia aut aż paradoksalnie zabójstwo lidera Cracovii uspokoiło osiedle - dopiero wtedy kryminali zauważyli istniejący problem

Tu Autorka. A ja mieszkałam na Piaskach Nowych. Ha ha. Ale takich gangów nie było. Paru rzezimieszkow znanych ogolnie wszystkim, nie ruszali swoich. 

U nas jest duzo Ukraincow, masa ich na osiedlach i do tej pory nie widzialam Arabów. Dopiero tak gdzies od miesiaca. Ale ten skawiński park byl opanowany przez nich. 

A jeszcze dzien dwa przed tym, bylam tam i siedzialo takich dwoch śniadych na ławce kolo siatki do wspinaczki i jak mnie zobaczyli to nie spuszczali wzroku. Pomyslalam, ze sponsorki szukaja, dobiegam juz 40stki i zlote czasy mam za soba, haha. Ale fakt, ze wtedy mialam jeszcze gruby łancuch na sobie, zloty zegarek, ladna torebke...nie wiem.

Ja sie przy nich nieswojo czuje, przez ten wiedeński sylwester, obezwładnienie mnie i calowanie, potem obmacanie w tlumie. Bylysmy glupie, ze nie poszlysmy na policje. Ale z drugiej strony co by zrobili, zapewne nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypad

Ukraińców na miliony wątpię że wszyscy są legalnie już wykupili 200 tys mieszkań a ponoć za chlebem tu przyjechali i straszą że z polski zrobią Ukrainę i to MY będziemy uczyć się ruskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Wypad napisał:

Ukraińców na miliony wątpię że wszyscy są legalnie już wykupili 200 tys mieszkań a ponoć za chlebem tu przyjechali i straszą że z polski zrobią Ukrainę i to MY będziemy uczyć się ruskiego

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Sama sie raczej doucz- to sa rasy pomieszane.  Dawno, dawno temu moze byly biale, ale po calych wiekach spolkowania z niewolnikami z Afryki to bycie rasa biala jest idealistyczna mzonka.

Juz ty lepiej nic nie pisz 😱bo brniesz w swoja glupote coraz bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość gość napisał:

baju baju a tymczasem w katolibanie środowiska LGBT boją się o życie będąc atakowanymi przez tłuszcze w Polsce Z a nie w opanowanej przez muzułmanów Szwecji. przypadek? nie sądze.

Srodowiska LGTB jak beda tak dalej z siebie robic ...ow i dewiantow,to nigdy ich nie beda tolerowac 😛

Wiesz, nie mieszkam w PL ,  w kraju mieszkaja ludzie o odmiennej orientacji ale nie odstawiaja takich szopek jak w PL.I nikomu nie przeszkadzaja, a przynajmniej nikt ich nie napada. I to w kraju stricle katolickim 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Przeciętny Szwed co na to? Nie mogą się jakoś zebrać, widać, że wystarczą noże aby zrobić porządek? Zniewieścieli już całkiem? Mnie to zastanawia bo często na tym forum pada przykład Skandynawa jako idealnego męża.

😀 tak z tym mezem sie sgodze , moj jest wspanialy 😍 przecietny szwed ma dosc pod sam korek , ale siedzi w domu i placze a dlaczego tak robi ?? To trzeba troche pogrzebac w historii, Szwedzi od bodajze 200 lat nie mieli wojny , nigdy nie mieli rewolucji , zadnych powstan i konfliktow , od 100 lat w szwecji rzadza socjalisci , ktorzy faktycznie wyciagneli kraj z wielkiej biedy , jaka panowala w szwecji na poczatku XX wieku .  Socjalisci  perfekcyjnie wytresowali  nekany bieda narod  , a szwedzi w zamian za dobrobyt dali obciac sobie jaja i wyrwac kregoslup , wszystko odbywalo sie na zasadzie - wy bezwzglednie robicie co my wam mowimy , a my o was zadbamy , no i tak do czasu bylo , szwedzi placili podatki , przestrzegali prawa a w zamian mieli luksusowe zycie , Moja mama walczyla o papier toaletowy , a moja tesciowa lezala na wloskiej riwierze 😧

oczywiscie nie mozna pominac faktu ostrej indoktrynizacji lewicowej dzieci juz w przedszkolu 

15 czerwca 1994 roku socjalisci podpisali z roznymi organizacjami muzulmanskimi pakt braterstwa , Muslimska brödraskapet i powolutku powolutku na zasadzie gotujacej sie zaby ,ugotowali wlasny  narod , ktory bezgranicznie socjalistom ufal 

dzisiaj duzo Szwedow sie obudzilo ale oni nie sa przyzwyczajeni do walki i konfliktow , predzej zaczna masowo kraj opuszczac , niz chwyca za kamienie , kilka miesiecy temu jakas demonstracje chcieli zrobic , przyszlo kilkanascie osob , zaraz przybiegla policja , powiedziala ze maja sie rozejsc , bo nie maja pozwolenia na demonstracje i stanie  na placu, no i szwedzi poszli 😂

na koniec dodam , ze lewacy maja obstawione wszystko, policje , sedziow, prokuratorow, adwokatow ( stad np wyrok za brutalny gwalt , dokonany przez ’uchodzce’ to np miesiac aresztu, jak juz dochodzi do morderstwa i szczegolnego okrocienstwa to jest linia obrony , ze psychicznie chory, ze straumatyzowany , ciezka przeszlosc, traumatyczne zycie w afryce idt. Lewacy maja obstawione urzedy , biura socjalne itd itp 

nawet ostatnie wybory byly sfalszowane 

Szwecji juz nie ma 

my juz praktycznie siedzimy na walizkach , jeszcze chcemy zeby syn gimnazjum skonczyl , 2lata mu zostalo 

jesli chcecie wiedziec wiecej , jest , chyba jeszcze jest , bo film byl scigany i usuwany zewszad , do obejrzenia  na you tube  3 godzinny  dokument o upadku Szwecji . Szukajcie Swedish elephant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ingrid Bardzo Ci Dziekuje za ten, otwierający oczy, post nt Szwecji.

Zastanawialo mnie to dlaczego oni nie walczą o swój kraj, dlaczego nie maja potrzeby żadnego odwetu za to, co muzułmanie robią, ale teraz wszystko jest jasne. Nie umieją walczyć, wierzą w mądrość państwa, nie umieją się zjednoczyć i nie znają ani swoich praw ani takich pojęć jak nieposłuszeństwo obywatelskie. Czyli Orwell w pełnym wydaniu. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Srodowiska LGTB jak beda tak dalej z siebie robic ...ow i dewiantow,to nigdy ich nie beda tolerowac 😛

Wiesz, nie mieszkam w PL ,  w kraju mieszkaja ludzie o odmiennej orientacji ale nie odstawiaja takich szopek jak w PL.I nikomu nie przeszkadzaja, a przynajmniej nikt ich nie napada. I to w kraju stricle katolickim 😛

bo i nie musza się upominać JUŻ o swoje prawa, przez to czasem muszą szokować i obalać autorytarną mentalność cebulaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Ingrid napisał:

😀 tak z tym mezem sie sgodze , moj jest wspanialy 😍 przecietny szwed ma dosc pod sam korek , ale siedzi w domu i placze a dlaczego tak robi ?? To trzeba troche pogrzebac w historii, Szwedzi od bodajze 200 lat nie mieli wojny , nigdy nie mieli rewolucji , zadnych powstan i konfliktow , od 100 lat w szwecji rzadza socjalisci , ktorzy faktycznie wyciagneli kraj z wielkiej biedy , jaka panowala w szwecji na poczatku XX wieku .  Socjalisci  perfekcyjnie wytresowali  nekany bieda narod  , a szwedzi w zamian za dobrobyt dali obciac sobie jaja i wyrwac kregoslup , wszystko odbywalo sie na zasadzie - wy bezwzglednie robicie co my wam mowimy , a my o was zadbamy , no i tak do czasu bylo , szwedzi placili podatki , przestrzegali prawa a w zamian mieli luksusowe zycie , Moja mama walczyla o papier toaletowy , a moja tesciowa lezala na wloskiej riwierze 😧

oczywiscie nie mozna pominac faktu ostrej indoktrynizacji lewicowej dzieci juz w przedszkolu 

15 czerwca 1994 roku socjalisci podpisali z roznymi organizacjami muzulmanskimi pakt braterstwa , Muslimska brödraskapet i powolutku powolutku na zasadzie gotujacej sie zaby ,ugotowali wlasny  narod , ktory bezgranicznie socjalistom ufal 

dzisiaj duzo Szwedow sie obudzilo ale oni nie sa przyzwyczajeni do walki i konfliktow , predzej zaczna masowo kraj opuszczac , niz chwyca za kamienie , kilka miesiecy temu jakas demonstracje chcieli zrobic , przyszlo kilkanascie osob , zaraz przybiegla policja , powiedziala ze maja sie rozejsc , bo nie maja pozwolenia na demonstracje i stanie  na placu, no i szwedzi poszli 😂

na koniec dodam , ze lewacy maja obstawione wszystko, policje , sedziow, prokuratorow, adwokatow ( stad np wyrok za brutalny gwalt , dokonany przez ’uchodzce’ to np miesiac aresztu, jak juz dochodzi do morderstwa i szczegolnego okrocienstwa to jest linia obrony , ze psychicznie chory, ze straumatyzowany , ciezka przeszlosc, traumatyczne zycie w afryce idt. Lewacy maja obstawione urzedy , biura socjalne itd itp 

nawet ostatnie wybory byly sfalszowane 

Szwecji juz nie ma 

my juz praktycznie siedzimy na walizkach , jeszcze chcemy zeby syn gimnazjum skonczyl , 2lata mu zostalo 

jesli chcecie wiedziec wiecej , jest , chyba jeszcze jest , bo film byl scigany i usuwany zewszad , do obejrzenia  na you tube  3 godzinny  dokument o upadku Szwecji . Szukajcie Swedish elephant

Jestem zwolenniczką tezy: chcesz zmieniać świat zacznij od siebie, więc co Twój mąż zrobił żeby się zbuntować? Ma chociaż broń palną w domu, organizuje grupy politycznej samopomocy? Czy po prostu uciekacie jak szczury z tonącego okrętu, w tym on ze swojej ziemi?

Tak to jest jak Poleczka nie chciała Polaka tylko jakieś troki od kaleson to i się nie czuje pewnie przy nim. No ale zakochana riwierą włoską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×