Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Medycyna estetyczna Łódź

Polecane posty

Gość Marta

Szukam opinii na temat gabinetów medycyny estetycznej w Łodzi jaki możecie polecić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz profesjonalnego gabinetu to udaj się do do Allurestetiue pod Łodzią, w Konstantynowie. Ceny bardziej jednak bardziej przyjazne. A jeśli chodzi o ofertę zabiegów to jest ich naprawdę sporo. No i najważniejsze: u nich jesteś pod najlepszą opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyj może do nich pl-pl.facebook.com/sthetica/, mają naprawdę bardzo bogatą ofertę zabiegów. Z tego co widzę deklarują używanie nowoczesnych sprzętów więc można oczekiwać pełnego profesjonalizmu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rendi

Nie wiem, co chcesz robić, ale ja byłam bardzo zadowolona z Perfect Clinic. Robiłam u nich usta i wypełnianie zmarszczek - stosują bardzo dobrej jakości kwas hialuronowy - Restylane - w dużej mierze efekt i bezpieczeństwo zabiegu zależą od użytego preparatu, a oni stosują tylko sprawdzone i przetestowane. Mają też dobry sprzęt. Na pewno jest sterylnie, a do tego byłam pod wrażeniem, jaki ma poziom obsługa klienta. Gdybyś więc chciała robić to samo, to warto tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Konstantynowie pod Łodzią jest fajna klinika Alluresthétique Clinique https://a-estetyka.pl/ i tam mają nowoczesne zabiegi oraz kompleksowe podejście do pacjenta. Tam zadbają o twoją duszę i ciało 😉 pani doktor zadba już o to, abys się dobrze czuła w jej gabinecie i byś była zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dużo zależy od tego, jakie zabiegi chcecie wykonać. Jeżeli chodzi o takie mniej inwazyjne typu nici pdo, powiększanie ust, botoks, to wiem, że magiczna klinika jest polecana, do nich sobie zajrzyjcie na stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sama za wiele nie zmieniłam w sobie, drobne poprawki regularnie wykonuję w Magicznej Klinice. Do tej kliniki i przyjmujących w niej lekarzy mam największe zaufanie. Cały personel bardzo miły, pomocny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Magiczną Klinikę. Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z zabiegu w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, nawet moja mama dała się namówić na zabieg w tej klinice. Wypełniała dolinę łez i teraz wygląda dużo młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×