Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylkoja

Czy to jest etyczne lekarsko?

Polecane posty

Gość Tylkoja

Nie dawno próbowałam się zabić. Zarzyłam mnóstwo tabletek. Mam 17 lat więc wylądowałam na psychiatrii. I tam miałam konsultacje z panem psychiatrą. Byłam z rodzicami w gabinecie. On od razu mnie ocenił, że dużo pije, miałam mnóstwo chłopaków i jestem manipulatorką. Zamnieniąc ze mną pare krótkich słów. I powiedział też że to po oczach widać. Moim rodzicom doradził że najlepiej by było jak by rodzice mi przez kolano przyłożyli. Ja się spytałam czy to etyczne że pan mnie wgl nie zna i takie rzeczy mówi a on że jestem pyskata i po tym widzi że jestem wielce mądra. Powiedział że on dużo przez swoje lata pracy widział i najlepiej niech jeszcze zrobię scenę płaczu. To wszystko co mówi to nie prawda nie pije, chłopaka nigdy nie miałam tak na dobrą sprawę i naprawdę chciałam umrzeć. Nawet nie pomyślałam o manipulacji. Czy mogę z tym coś zrobić? Czy ten lekarz zachował się etycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokio

Ci psychiatrzy najczęściej są nieetyczni .Są po prostu beznadziejni . Rodzice powinni cię zrozumieć .Porozmawiaj z mamą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesony ch..a Toma
7 godzin temu, Gość Pinokio napisał:

Ci psychiatrzy najczęściej są nieetyczni .Są po prostu beznadziejni . Rodzice powinni cię zrozumieć .Porozmawiaj z mamą .

A mamusia ukochana jak zdarta płyta powie starą formułkę: "Morda w kubeł smarkulo! Dać ci palec a ty zeżresz całą rękę. Co to sobie kierwa myślisz? Inni mają gorzej. Ja nie miałam tak zajewyjebiście jak ty! Weź się do roboty zamiast użalać się nad sobą. Zmyślasz i idź się jebalić na ryj!".

Niestety tak już bywa. Może trochę przegiąłem, ale warianty są różne ze zmianami czysto kosmetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×