Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czy odezwać się pierwsza po randce ???

Polecane posty

Gość Ola

Witajcie, 

W niedzielę miałam pierwszą randkę z facetem poznanym przez internet. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i spędziliśmy miło czas. Po spotkaniu jednak żadne z nas do tej pory się nie odezwało. Zastanawiam się czy do niego napisać... Ale z drugiej strony to zrobiłam już pierwszy krok pisząc do niego na czacie i proponując spotkanie. Co robić w takiej sytuacji ? Czy to znaczy, że facet nie jest w ogóle zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odpusc, gdyby był zainteresowany to by sam napisal. Szanuj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jak Ty to lepiej poczekaj na niego. Teraz on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_CIN

Bzdura, dziecinne podejście, napisz i tyle, po co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

U mnie bylo tak, ze zawsze pisalem ja i zero odpowiedzi, pelna kultura. 2 razy kobiety sie odezwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz co ci szkodzi.Glupie podejście.. to on powiniene napisać pierwszy bo co dlaczego nie ty.Wiadomo że powinna być w tym równowagaale napiszesz zobaczysz czy nadal jest Tobą zainteresowany i wtedy on niech się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logika :)
1 minutę temu, Tancerka119 napisał:

Napisz co ci szkodzi.Glupie podejście.. to on powiniene napisać pierwszy bo co dlaczego nie ty.Wiadomo że powinna być w tym równowagaale napiszesz zobaczysz czy nadal jest Tobą zainteresowany i wtedy on niech się odezwie.

Jak nie napisze do 15 min po twojej wiadomości to już więcej nie ma co pisać. Facet gdyby chciał kontakt utrzymać, normalnie odpowiadalby na wiadomości, tym bardziej że tel włączony ma cały czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Nie bądź desperatką. Szanuj się. Gdybyś mu się spodobała już byłabyś zasypywana smsamii od niego. Nie pisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość 1987 napisał:

Nie bądź desperatką. Szanuj się. Gdybyś mu się spodobała już byłabyś zasypywana smsamii od niego. Nie pisz. 

Gdyby on jej się spodobał też by tak mogło być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takiego jestem zdania
4 minuty temu, Tancerka119 napisał:

Gdyby on jej się spodobał też by tak mogło być:)

Ona głupia napisze i pół dnia będzie na wiadomość czekała, daj spokój. Jak ktoś nie chce to nie należy go zmuszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randkowy

Teoria głosi, że nie powinnaś, skoro ty proponowałaś spotkanie, to piłka na jego połowie 😉 

Ale zdarzało mi się dziękować za spotkanie, kiedy fajnie się rozmawiało. Od każdej reguły są wyjątki: mój obecny facet, gdybym ja nie napisała, nie byłby mój 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_CIN

Nie rób nic i idź spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giga

Napisz mu tak : witaj w ten ciepły wieczór -:) pozdrawiam  serdecznie bo fajny z Ciebie człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 1987 napisał:

Nie bądź desperatką. Szanuj się. Gdybyś mu się spodobała już byłabyś zasypywana smsamii od niego. Nie pisz. 

Kolejna królewna z drewna z przerośniętym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×