Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzka

Kolka u niemowlaka.

Polecane posty

Gość Zuzka

Macie jakies sprawdzone sposoby? Leki? Które działają natychmiastowo? Moje dziecko ma 7 tygodni i od poczatku stosujemy espumisan i herbatke koperkowa. Po szczepieniu lekarka powiedziala mi zebym odstawiła espumisan ze bedzie juz dobrze. No i zaczelo sie na nowo. Juz wypracowalismy sobie wszystko, maluch od 3 tyg przesypial noceni prawie cale dni a teraz znowu w ogole nie spi. Jedynie na rekach sie uspokaja. Nie chce znowu zeby tyle sie meczył czy jest cos co działa natychmiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mojej córce na kolki dawałam bobotic i pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Mojemu synowi nie pomagala nic. Ani Bobotic, ani Espumisan, ani Delicol, ani masaze slonce- ksiezyc, ani odpowietrzanie, ani herbatki. Nic. Musielismy to zwyczajnie przejsc. Jesli jednak u Twojego dziecka cos dzialalo to jest szansa, ze znowu zadziala. Wroc do tego co robilas. Ktos na forum pisal, ze ponoc kapanie dziecka w wiadrze pomaga na kolki. Juz o tym kiedys slyszalam, ponoc chodzi o pozycje. Nigdy nie wyprobowalam tej opcji a moze warto, choc musze przyznac, ze dziwnie to brzmi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
48 minut temu, Gość Ags napisał:

Mojemu synowi nie pomagala nic. Ani Bobotic, ani Espumisan, ani Delicol, ani masaze slonce- ksiezyc, ani odpowietrzanie, ani herbatki. Nic. Musielismy to zwyczajnie przejsc. Jesli jednak u Twojego dziecka cos dzialalo to jest szansa, ze znowu zadziala. Wroc do tego co robilas. Ktos na forum pisal, ze ponoc kapanie dziecka w wiadrze pomaga na kolki. Juz o tym kiedys slyszalam, ponoc chodzi o pozycje. Nigdy nie wyprobowalam tej opcji a moze warto, choc musze przyznac, ze dziwnie to brzmi. 🙂

Ale ze pozycja siedzaca lub stojąca? Duzo siedzi i staram sie go nosic w pozycji pionowej, moze i pomaga ale to chwilowe bo gdy odkladam znowu zwija sie z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 godzinę temu, Gość Zuzka napisał:

Ale ze pozycja siedzaca lub stojąca? Duzo siedzi i staram sie go nosic w pozycji pionowej, moze i pomaga ale to chwilowe bo gdy odkladam znowu zwija sie z bolu.

normalne, w pionie refluks dokucza mniej. i nie musi ulewać, jak pion daję ulgę to jest taka niemowlęca zgaga/refluks. po odłożeniu problem wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Ja podawałam sab  simplex. Pomoglo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×