Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASKA123

Jakie macie kontakty z ex mężem, który Was skrzywdził?

Polecane posty

Gość KASKA123

Witam!

Ex mąż mojej siostry miał (i chyba ma) problemy z alkoholem, w trakcie małżeństwa to był główny powód ich kłótni i jej ucieczek z dzieckiem (a nawet w zaawansowanej ciąży) do rodziców. Kilka razy wybaczała, wracała, ale przelała się czara goryczy kiedy ją uderzył „z liścia”. Już nigdy tam nie wróciła, pół roku wstawała na nogi i wtedy złożyła papiery rozwodowe. No i teraz...


Rok po rozwodzie, mają 4-letnią córkę i niedawno mnie informuje, że jej ex zajechał po nią do pracy, pojechali we trójkę nad jezioro na pizzę. Opowiadała jak spędzili czas.
Ja jako osoba bliska bardzo się boję, że sytuacja się powtórzy, tak jak kiedyś do niego wracała kilka razy tak i teraz da sobie założyć makaron na uszy, da mu się urobić. 
Wiem, że dla dziecka robi się wiele, ale ja pamiętam to jakby było wczoraj – czyli jej płacz, ucieczki o 2 w nocy, jak dzwoniła „przyjedź po mnie!”, zmartwionych rodziców, ją która z 60 kg schudła do 47 w ciągu tych 4 lat bycia z nim. Dla całej rodziny był to stres.


Boję się o nią!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Każdy jest kowalem swojego życia, nic nie zrobisz, jedyne co to zabaw się w detektywa i sprawdź z kim on się zadaje, porób zdjęcia i pokaz siostrze, ona bawi się w rodzine ale za chwile znowu będzie zbierać liście z twarzy. To musi być jej decyzja, ty możesz ja jedynie oświecić ale tylko faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×