Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna

Jaki model samochodu dla singielki?

Polecane posty

Gość Martyna

W końcu udało mi się uzbierać pieniądze na własne auto. Do tej pory jak potrzebowałem to pożyczałam od rodziców lub brałam auta na minuty, ale to nie to samo. Zastanawiam się teraz jaki model auta wybrać. Mam ok. 30 tys. i chciałabym coś małego, zwinnego z drugiej ręki, np. Ford Fiesta, Fiat 500, itp. Nie miałam nigdy samochodu, więc nie wiem nawet za bardzo na co zwracać uwagę podczas zakupu. Doradzicie coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

500-tki są świetne, jeździłem nią przez kilka tygodni, jak moje auto było w serwisie. Prowadzi się je świetnie i dają dużo frajdy z jazdy. Jak nie znasz się na samochodach to koniecznie na oglądanie auta wybierz się z tatą, bratem, kolegą. Kimś kto będzie wiedział jak spojrzeć na auto. Unikaj komisów i dziwnych ofert z Internetu. Postaw raczej na jakąś sprawdzoną, dużą firmę sprzedającą samochody używane, np. Master1. Oni mają akurat auta po kontraktach leasingowych, więc możesz być spokojna o przebieg i historię serwisowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja mam Fiata 500 i jestem mega zadowolona. Tak jak piszę Grzegorz, wzięłam go właśnie z Master1. Auto było praktycznie jak nowe, roczne z przebiegiem 15 tys. W środku jeszcze pachniało nowością. Jak szukasz samochodu to warto się u nich rozejrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Bugatti chiron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×