Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nice nice nice

Ciężkie rozmowy z dzieckiem

Polecane posty

Zacznę może od początku . Ja od zawsze noszę okulary ponieważ mam dość sporą wadę wzroku . Ostatnio wymieniając swoje okulary Pani w salonie optycznym namówiła mnie na wyrobienie sobie dodatkowo okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych ( wybrałam oprawki dosyć spore muchy klasyczne ) . W ostatnim czasie zdążyło mi się zapomnieć  kilka razy moich tzw. Codziennych okularów A jak mówiłam mam dość sporą wadę i bez okularów nic nie widzę,  więc z dwojga złego wybierałam po prostu nie zdejmowanie tych przeciwsłonecznych , ponieważ są one cieniowanie nie przeszkadzało mi to A nawet się do tego przyzwyczaiłam i przestałam przywiązywać do tego uwagi, wydawało mi się to nie istotne .  

Tylko że ostatnio mój 5 letni synek Zaczoł sie dopatrywać.  Mamo w przedszkolu słońca nie ma czemu masz czarne okulary.( dodam że przeprowadzając go rano  lub popołudniu odbierając robiłam bez wiednie tak jak pisałam powyżej. 

Idąc z nim do sklepu też 

Zaczyna drążyć po swojemu temat z ja nie wiem jak mam zabrać do wytłumaczenia mu  tego proszę was o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Wytlumacz mu dokladnie tak jak tu napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×