Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta

sen niemowlaka

Polecane posty

Gość Edyta

Hej dziewczyny 🙂 mam 9-tygodniowego synka. Od początku nie jest on fanem spania. Ma jedną drzemkę dziennie maksymalnie po 3 h. Tak od około 10 do 13. I od 13 do 20 był w sanie czuwania. Próbowałam go skłonić do drugiej drzemki na wiele różnych sposobów. Chusta, spacer, jazda samochodem... wszystko na nic. Generalnie jest marudny więc podejrzewam, że zmęczenie daje mu się we znaki... tylko nie może sobie przysnąć. W nocy jest różnie, ale myślę, że 7 h snu bym naliczyła... Syn nie chce spać w domu, tylko na dworze. I tak jest to taki sen specjalnej troski. Po 40 min się przebudzi. Muszę go ponosić po działce, dać smoka, pokołysać na sobie na huśtawce ogrodowej... Nawet nie mam kiedy zrobić mu prania. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Dodam jeszcze, że o tej 20 to nie to że on idzie spać. Tylko go kąpię i usypiam. Zajmuje mi to nawet 2h, tak jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Dodam jeszcze, że o tej 20 to nie to że on idzie spać. Tylko go kąpię i usypiam. Zajmuje mi to nawet 2h, tak jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne, dzieci są różne.Mój też nigdy nie spał za dużo.Był absorbującym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To i tak masz dobrze, moje w dzień śpi tylko przy piersi mimo że oduczalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 godzinę temu, Gość Edyta napisał:

Dodam jeszcze, że o tej 20 to nie to że on idzie spać. Tylko go kąpię i usypiam. Zajmuje mi to nawet 2h, tak jak wczoraj...

to nie usypiaj, uśnie sam z siebie ze zmęczenia, oszalałabym gdybym miała 2h wyjęte z życia na usypianie i tak codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

U mnie było takie spanie "na raty" teraz w czasie upałów. Wydaje mi się że zwyczajnie było mojemu dziecku za gorąco, tak jak nam wszystkim. Dziś jest nieco chłodniej i córka śpi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Twoje dziecko ma drzemke max 3h i narzekasz? Moja miała 3 a nawet 4 drzemki, ale to dosłownie po kilkanaście minut, więc ciesz się i korzystaj z tych 3 godzin:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena

Moim zdaniem to normalne dla dziecka z kolkami. Moj mial podobnie 3 h go usypialam kiedy jeszcze nie wiedzialam co mu dolega. W dzien zero spania, byl marudny. Przez sen czasami stelal. Podaje espumisan dziecko do rany przyloz. Wodze ze kleja mu sie oczka odkladam do lozeczka i spi. W dzien jeszcze nigdy nie mialam tyle czasu dla siebie spi 3 lub 4 h budzi sie na 2 i dalej idze spac. Zasypia sam wystraczy ze odpowiednio go uloze. Jestem w szoku ze to byly kolki. A tez myslalam ze mam dziecko hn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×