Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przystojnyogier

Szukam dorodnej klaczy

Polecane posty

Gość Przystojnyogier

Tak jak w temacie miłe Panie. Którą mogę sponiewierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

A Ty dogodny ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozostaje też stadnina lub dziki zachód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magda jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Magda jest na urlopie

Biedna ty, nie dziw się że nikt cię nie chce ? No bo który facet zechciały szkapowatą chabetę? Dorodna klacz? To jest to! Który facet o takiej nie pomyśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Biedna ty, nie dziw się że nikt cię nie chce ? No bo który facet zechciały szkapowatą chabetę? Dorodna klacz? To jest to! Który facet o takiej nie pomyśli?

To wbijaj wreszcie na komunikator onanie, a nie kolejny miesiąc robisz obciach naszej perszeronce onaniąc jakieś smuty na gościu🐎🐴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Magda jest na urlopie

Nie jest, jedzie jesienią jak ceny spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To wbijaj wreszcie na komunikator onanie, a nie kolejny miesiąc robisz obciach naszej perszeronce onaniąc jakieś smuty na gościu🐎🐴

Perszeron albo szkapowata chabeta to  ty :D Gdzie ty widzisz w niej perszerona? :D Onaniąc? Z czym to jadłaś? Przyprowadź mamę niech tłumaczy twój bełkot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jest, jedzie jesienią jak ceny spadną.

Bardzo mądre wyjście, lato u nas i na jesieni przedłużenie lata w Grecji , Hiszpanii czy w innym ciepłym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Bardzo mądre wyjście, lato u nas i na jesieni przedłużenie lata w Grecji , Hiszpanii czy w innym ciepłym kraju.

Na letnim wypasie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Perszeron albo szkapowata chabeta to  ty 😄 Gdzie ty widzisz w niej perszerona? 😄 Onaniąc? Z czym to jadłaś? Przyprowadź mamę niech tłumaczy twój bełkot 😄

Wbijaj - słuchaj co ci ludzie podpowiadają 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Perszeron albo szkapowata chabeta to  ty :D Gdzie ty widzisz w niej perszerona? :D Onaniąc? Z czym to jadłaś? Przyprowadź mamę niech tłumaczy twój bełkot :D

Sorry, ale prawdziwy facet a nie internetowy onan, jak mu się kobieta podoba, to w końcu zaczyna coś działać w kierunku. A nie przysmęca z anonima teksty rodem z podręcznika starego onana i końca nie należy się spodziewac. Nawet się nie zalogujesz, żeby kobita miała komfort Cię rozpoznawać. Z tego co tu pisali masz za sobą karierę taką samą na innych forach dla kobiet, jakies kowbojki, samosie, kij wie co to w ogóle za twory. Więc się nie obruszaj że ktoś Cie nazywa onanem onanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry, ale prawdziwy facet a nie internetowy onan, jak mu się kobieta podoba, to w końcu zaczyna coś działać w kierunku. A nie przysmęca z anonima teksty rodem z podręcznika starego onana i końca nie należy się spodziewac. Nawet się nie zalogujesz, żeby kobita miała komfort Cię rozpoznawać. Z tego co tu pisali masz za sobą karierę taką samą na innych forach dla kobiet, jakies kowbojki, samosie, kij wie co to w ogóle za twory. Więc się nie obruszaj że ktoś Cie nazywa onanem onanie. 

Od ilu lat tu siedzisz i czytasz to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Od ilu lat tu siedzisz i czytasz to wszystko?

Paname nazwał brudasem i wtedy miał jazdę od starych znajomych, sprawdź sobie kiedy to bylo jak Cie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyogier
4 godziny temu, Skromna Ja napisał:

spróbuj w schronisku, ..., klacze do wyboru do koloru 😎

Sorki za taką nagłówek, ale wychodzi na to że zwrócił uwagę pięknej płci 😎 chętnie porozmawiam z miłą kobietą, już nawet odpuszczę erotyczne tematy jeśli to jest problem. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyogier

Uspokójcie się wszyscy. Tylko bez obrażania tym bardziej kobiet. To świadczy o Was. Kobiety się szanuję. Nagłówek miał tylko zwrócić ich uwagę. Zapraszam Panie do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyogier
3 minuty temu, jbsg napisał:

Masz specyficzne metody zwracania uwagi..., Kobiety zjechały cię z góry do dołu i dziwisz się, że żadna nie chce się z tobą skontaktować? Przemyśl to... 🙂

Naprawdę się tym przejmuje. To świadczy tylko o dystansie oraz kompleksach do samych siebie. W bezpośredniej rozmowie nie uzylbym takich określeń. No nic czekam na te klacze. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Masz tu nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość ... napisał:

Masz tu nicka?

Trudno uwierzyć, że na tak sformułowane ogłoszenie kogoś, kto dodatkowo nazwał się "przystojny ogier" może nastąpić realne zainteresowanie ze strony jakiejkolwiek kobiety, a tu proszę:D Ta oto userka osiągnęła właśnie nieznany dotąd poziom forumowej desperacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Trudno uwierzyć, że na tak sformułowane ogłoszenie kogoś, kto dodatkowo nazwał się "przystojny ogier" może nastąpić realne zainteresowanie ze strony jakiejkolwiek kobiety, a tu proszę:D Ta oto userka osiągnęła właśnie nieznany dotąd poziom forumowej desperacji:D

Ta userka co innego miała na myśli. Ale głodnemu zawsze chleb na myśli. 

 

6 godzin temu, Gość Przystojnyogier napisał:

Tak jak w temacie miłe Panie. Którą mogę sponiewierać?

Ty już jesteś sponiewierany.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurandZeSpychowa

Wystawiłem na handel Naszą Szkapę, kiedyś była dorodna. Drugi właściciel, pierwszy Konopnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Sorry, ale prawdziwy facet a nie internetowy onan, jak mu się kobieta podoba, to w końcu zaczyna coś działać w kierunku. A nie przysmęca z anonima teksty rodem z podręcznika starego onana i końca nie należy się spodziewac. Nawet się nie zalogujesz, żeby kobita miała komfort Cię rozpoznawać. Z tego co tu pisali masz za sobą karierę taką samą na innych forach dla kobiet, jakies kowbojki, samosie, kij wie co to w ogóle za twory. Więc się nie obruszaj że ktoś Cie nazywa onanem onanie. 

Prawdziwy facet ma swoje życie i tylko on o nim decyduje, nie będzie słuchac kogos uposledzonego co ma robić. Z tego co tu pisali, pisali i się zesrali. Powiedz jakim trzeba być głąbem żeby wierzyć w to co tu piszą :DDD Mozesz mnie nazywać jak chcesz byle nie czarna du`pa. Jeszcze jedno, pokaż KONKRETNIE gdzie napisałem że ona mi się podoba???????????????? Jeśli nawet, tobie zasr@ńcu nigdy nie podobała się żadna kobieta? Żaden mężczyzna?? I co podchodziłeś i slub proponowałeś? Dorośnij plotkarska gębo i nie wpier.... się w moje prywatne życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyogier
6 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Wszędzie się wadzą😮

Coś strasznego 😲

Odpiszę jako autor tematu. Nie napisałem wymiarów członka (penis) ani upodobań seksualnych co to by było. Konkluzja to wsadzony kij w mrowisko 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyogier

Mając potrzeby seksualne wybieram klacz która mi posłuży jako magazyn mojej spermy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyogieSlayerNapalm
6 godzin temu, demonicznaa napisał:

Pozostaje też stadnina lub dziki zachód. 

Dziki zachód jako Slayer jest najlepsza opcja. Może znajdę jakiegoś smoka przy okazji jak zbeszczeszcze ciało pięknej niewiasty ratując ją z opresji kłów cerbera 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze jedno, pokaż KONKRETNIE gdzie napisałem że ona mi się podoba???????????????? 

Znowu masz pecha placek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Przystojnyogier napisał:

Sorki za taką nagłówek, ale wychodzi na to że zwrócił uwagę pięknej płci 😎 chętnie porozmawiam z miłą kobietą, już nawet odpuszczę erotyczne tematy jeśli to jest problem. ☺️

Problem w tym że nie jestem miła 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Skromna Ja napisał:

Problem w tym że nie jestem miła 😎

Ale ładna 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

Ale zapewne piękna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×