Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frettka

Anglia czy Polska

Polecane posty

Gość frettka

Mieszkam w Anglii juz 13 lat.Tutaj urodzily sie moje dzieci, jednak z kazdym rokiem moja tesknota do Polski wzrasta. Wielu z moich znajomych wrocilo. Zastanawiam sie jednak nad przyszloscia dzieci. Gdzie im bedzie lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba oczywiste, że NIE w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też z uk

Byłam ostatnio na urlopie u rodziców i nigdy tu nie wrócę. Brud, syf, bezrobocie siegajace 25 procent,najniższa krajowa 1750 PLN na rękę. Dzieci chodzą tu głodne i brudne, zaniedbują edukację i nie chodzą do szkoly. Straszne akty wandalizmu, gangi terroryzują okolice. Jak byłam w moich oryginalnych adidasach to wszystkie dzieci z wioski się zeszły i oglądały a potem w domu te buty rysowały,bo nie miały aparatów a chciały je zapamiętać. Nie wracaj tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Też z uk napisał:

Byłam ostatnio na urlopie u rodziców i nigdy tu nie wrócę. Brud, syf, bezrobocie siegajace 25 procent,najniższa krajowa 1750 PLN na rękę. Dzieci chodzą tu głodne i brudne, zaniedbują edukację i nie chodzą do szkoly. Straszne akty wandalizmu, gangi terroryzują okolice. Jak byłam w moich oryginalnych adidasach to wszystkie dzieci z wioski się zeszły i oglądały a potem w domu te buty rysowały,bo nie miały aparatów a chciały je zapamiętać. Nie wracaj tu.

Dobry żart 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×