Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawidekPe

Moja 15 letnia koleżanka chce żebym zrobił jej nagą sesje zdjęciową.

Polecane posty

Jak by to wyglądało z punktu prawnego? Czy mając 17 lat mógłbym zrobić jej taką sesje czy złamałbym prawo? Dodam, że ona koniecznie chce żebym to był ja, ponieważ jestem w szkole fotograficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtf to jest pretekst i poprostu chce się seksić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Ty bedziesz fotografowal a ja bede ja dymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DawidekPe napisał:

Jak by to wyglądało z punktu prawnego? Czy mając 17 lat mógłbym zrobić jej taką sesje czy złamałbym prawo? Dodam, że ona koniecznie chce żebym to był ja, ponieważ jestem w szkole fotograficznej.

Słaba fantazja :) Ty to to chyba akurat ciemnie przerabiałeś i pewnie jak w większości kazali ci na automacie jechać. Tyle byłoby z tej twojej wiedzy fotograficznej ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawnie to wygląda kiepsko - zgoda rodziców, praktycznie dobrze by było żebyście nie byli sam na sam. Albo sesja foto albo spotkanie z pretekstem do seksu. Jak przyjdzie z koleżanką to będzie ogólnie bezpieczniej - w razie czego zaświadczy, że koleżanka dobrowolnie i świadomie zgodziła się na rozbieraną sesję. A tak ogólnie - fotograf, nawet tylko 17-to letni, powinien zadbać żeby rozbierane zdjęcia 15-latki były delikatne, naturalne, z pomysłem, bez przesady w eksponowaniu na pierwszym planie intymnych szczegółów. Oczywiście ustalenie i zabezpieczenie dostępu do fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gość napisał:

prawnie to wygląda kiepsko - zgoda rodziców, praktycznie dobrze by było żebyście nie byli sam na sam. Albo sesja foto albo spotkanie z pretekstem do seksu. Jak przyjdzie z koleżanką to będzie ogólnie bezpieczniej - w razie czego zaświadczy, że koleżanka dobrowolnie i świadomie zgodziła się na rozbieraną sesję. A tak ogólnie - fotograf, nawet tylko 17-to letni, powinien zadbać żeby rozbierane zdjęcia 15-latki były delikatne, naturalne, z pomysłem, bez przesady w eksponowaniu na pierwszym planie intymnych szczegółów. Oczywiście ustalenie i zabezpieczenie dostępu do fotek.

I to jest odpowiedź, na którą czekałem. Dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Ja bym jej taką sesję zrobił żeby nie usiadła na dupce że trzy dni 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz to juz 13,14-tki robia sobie nagie selfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Tom napisał:

Ja bym jej taką sesję zrobił żeby nie usiadła na dupce że trzy dni 😜

Tobie w pierdlu zrobiliby taką "sesję" że miesiąc byś na stojąco jadł :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×