Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hooja brak

Swędzą mnie obie dziurki

Polecane posty

Gość Hooja brak

Co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78

Znaleźć coś co podrapie obie dziurki i je wypełni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scourge'sBlood

W nosie, mam rozumieć? 

Nalej sobie kreta, bądź użyj wiertarki, może dotrzesz do swej pustej czaszki? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Jak widzę Twoje wredne oko to mam ochotę😂pokaż swojego kakaowego draża 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Mam rozumieć że facet do nosa hooja  Tobie pcha pogratulować rozmiaru wybranka😱😂👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

🤓 wielkości palca ma hooja współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
9 minut temu, Gość Hooja brak napisał:

🤓 wielkości palca ma hooja współczuję

Cala Polska czyta wasze glupoty bo to forum publiczne.Smiecie ludzkie i odpady,nic wiecej.Zawsze tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jarajcie sie tak
3 godziny temu, Skromna Ja napisał:

utop się, boszzzz 😩

Przeciez to jakis durny facio sie podszywa pod kobiete, zeby wzmocnic stereotyp "niewyzytej su*i" 😄 No big deal... takze spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może się zabaw z korkiem analnym, z braku laku może być ogórek z gumką, tylko pamiętaj o nawilżeniu przed wejściem od tyłu. Może też być obrany i rozmiar sama wybierzesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błyśnij czasem  rozumem

O popisał się na forum publicznym inteligencją...wyzywając innych. Kim jest człek który wyzywa innych? Pewnie odpadem społecznym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jarajcie sie tak
32 minuty temu, Gość OsiemJeden napisał:

Cala Polska czyta wasze glupoty bo to forum publiczne.Smiecie ludzkie i odpady,nic wiecej.Zawsze tak bylo.

Kafeteria to najgorsze forum z tych powiedzmy znanych damskich. Najwiekszy trolling, najwiecej psycholi i frustratow, szmaciarzy i dziwek, patoli. Czasem tylko siedza tu normalni, co serio zaloza konkretny temat... ale jak poczytasz jakies bzdety jak to cos wyzej to masz obraz kafeterii w pelni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurandZeSpychowa
4 godziny temu, Gość Hooja brak napisał:

Co na to poradzić?

Czyli gemba i du.pa. Powiedz kumplom niech pizgną w tryby aż sie pos.rasz to przejdzie ci swendzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

...mam uczulenie na podpaski. Wystarczyło zapytać😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Nie jarajcie sie tak napisał:

Przeciez to jakis durny facio sie podszywa pod kobiete, zeby wzmocnic stereotyp "niewyzytej su*i" 😄 No big deal... takze spokojnie;)

e no coś Ty, nie gadaj 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Straszny dyskomfort musi być 😮

 Dla tej pierwszej jest facet który spowoduje że przestanie swędzić, ewentualnie są paluszki i ... nie tylko ;) Gorzej z tą drugą, chyba wizyta u proktologa konieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Widać treść nieważna i kierujecie się steoretypami ;-). Sami wnioskujecie bez zbadania sprawy i oceniacie.

Dyskomfort okropny, mało na rynku jest podpasek, których mogę używać. Czasem producent zmieni szatę graficzną ale jednocześnie jakość i już mi nie pasują. Always niestety nie mogę, Libresse nie wszystkie i bella tylko niebieskie mogę. Pozatym na facelle to mam takie uczulenie, że mi puchną wargi i chodzić i siedzieć nie mogę. Może miałyście podobne doświadczenia, może polecacie jakieś ultra delikatne podpaski po których nie macie uczulenia, a wcześniej problem zaistniał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Hooja brak napisał:

Widać treść nieważna i kierujecie się steoretypami ;-). Sami wnioskujecie bez zbadania sprawy i oceniacie.

Dyskomfort okropny, mało na rynku jest podpasek, których mogę używać. Czasem producent zmieni szatę graficzną ale jednocześnie jakość i już mi nie pasują. Always niestety nie mogę, Libresse nie wszystkie i bella tylko niebieskie mogę. Pozatym na facelle to mam takie uczulenie, że mi puchną wargi i chodzić i siedzieć nie mogę. Może miałyście podobne doświadczenia, może polecacie jakieś ultra delikatne podpaski po których nie macie uczulenia, a wcześniej problem zaistniał. 

hahahaha zabawna bajeczka, następnym razem zakładając provokatorski temat wymyśl inny nick jak chcesz pozostać wiarygodny próbując wcisnąć innym kierowanie się stereotypami 😂😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Dla skromnej dwa prezenty: chusteczka na otarcie łez i papier toaletowy w wiadomym celu💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Ty wciskasz wszystkim, że jestem napewno facetem, bo chcesz wyjsć z twarzą😎 Sama przyznałaś, że nick jest chwytliwy, a mi zależało, żeby dużo osób przeczytało. Pozatym myślisz, że jak ktoś ma erotyczną nazwijmy ksywkę to już musi być upadłym i zboczonym😂.Chyba lubisz forum erotyczne inaczej byś tu nie była.Zawiodłaś się bo nie poczytałaś erotycznej opowiastki z wypiekiekami na twarzy😆🎈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Hooja brak napisał:

 a mi zależało, żeby dużo osób przeczytało

nie wątpię 😎

14 minut temu, Gość Hooja brak napisał:

Chyba lubisz forum erotyczne inaczej byś tu nie była

Oczywiście że lubię 😎

14 minut temu, Gość Hooja brak napisał:

Zawiodłaś się bo nie poczytałaś erotycznej opowiastki z wypiekiekami na twarzy😆🎈

zgadza się, więc wysil się i wymyśl coś ciekawego zamiast chrzanić o podpaskach na ero bo nawet nie ma z czego się pośmiać 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch..ci w oko!
2 godziny temu, Skromna Ja napisał:

🖕😎

i tobie tez...do dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch..ci w oko!
5 godzin temu, Gość Scourge'sBlood napisał:

W nosie, mam rozumieć? 

Nalej sobie kreta, bądź użyj wiertarki, może dotrzesz do swej pustej czaszki? 

 

a "ty" wodyyyyy .....dulcyNeo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 godzinę temu, Magda bez loginu napisał:

Może obejdzie się bez wizyty u lekarza? Kolejki, terminy? Komu by się chciało czekać? Najważniejsze to systematyczność i profilaktyka 😉😎

Ty to sobie daj spokoj...Nie znalazlas jeszcze zaganiacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scourge'sBlood
Dnia 2.08.2019 o 09:23, Gość Hooja brak napisał:

Mam rozumieć że facet do nosa hooja  Tobie pcha pogratulować rozmiaru wybranka😱😂👺

Trolllu, nie jestem facetem, także niezbyt trafne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooja brak

Wysil swój mózg. Twoje metody zawiodły, albo użyłaś zbyt dużo kreta albo zbyt mocno wiertarki. Nie napisałam nic na temat tego, że jesteś facetem, także może najpierw naucz czytać się ze zrozumieniem a nie jarasz się jak próbujesz dokopać tekstem innym bez przeczytania wypowiedzi i myślisz, że jesteś cool.Skup się na tym co najważniejsze. .. Myślę, że hejt tym nie jest. Jak ktoś jest chamski odbijam piłeczkę... Przeczytaj definicję troll bo po użyciu kreta i wiertarki coś Ci poumykało ...🕵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×