Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julkaa1807

Test ciążowy- jak odczytać ten wynik?

Polecane posty

Witam... Ostatnią miesiączkę miałam 25.06., kolejną powinnam dostać 26.07. ale do dziś jej nie ma. Współżyłam ze swoim facetem od 7.07 do 14.07 i zawsze dochodził we mnie, ponieważ staramy się o dzidzię. Ok 15.07. zauważyłam u siebie jasno-różowe oraz jasno-brązowe plamienie, które trwało 2 dni z przerwami i nie było go dużo. Dwa dni przed spodziewaną miesiączką pojawił się dziwny kremowo-biały śluz, którego było sporo. Myślałam, że miesiączka mi się rozkręci, a tu nic. Wczoraj zrobiłam test "Bobo-Test" i od razu po "wkropleniu" moczu pokazały mi się dwie bardzo mocne, różowe kreski, z tym, że gdy test już wysechł to kreska, która znajdowała w polu "T" zniknęła, nie wiem dlaczego (wszystko miało miejsce w tych 5min w których należy odczytać wynik). Nigdy tak nie miałam, a testów narobiłam już sporo. Dziś z rana zrobiłam test innej firmy "Apteo Care i wyszedł negatywny. Nie wiem co myśleć, nigdy z czymś takim się nie spotkałam.. Czy któraś z Was też tak miała? Bardzo proszę o pomoc! Do ginekologa idę dopiero w przyszłym tygodniu, a chciałabym już wiedzieć na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

Masz 50% szans...idz na bete jak chcesz wiedziec. Nikt ci tu nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość szczery gosc napisał:

Masz 50% szans...idz na bete jak chcesz wiedziec. Nikt ci tu nie powie.

Wiem o tym, żeby iść na bete i do ginekologa, ale po prostu jestem ciekawa czy ktoś też tak miał? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile czasu utrzymywała się druga kreska?

Może to reakcja testu na odczynnik bo przy ciąży powinna zostać gdy tylko się pojawi.

Jaka czułość miały oba testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile czasu utrzymywała się druga kreska?

Może to reakcja testu na odczynnik bo przy ciąży powinna zostać gdy tylko się pojawi.

Jaka czułość miały oba testy?

Utrzymywała się przez jakieś półtorej min, po czym znikła. Później test przypadkowo spadł mi na podłogę i się rozwalił, posniosłam go i do dziś są widoczne na niej dwie kreski, z czego ta jedna jest bardzo blada.

Hmm, właśnie nie wiem. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, dlatego nie wiem jak interpretować te wyniki.

Jeden (Bobo-Test) miał 25mlU/ml, a drugi (Apteo Care) miał 20mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten drugi test był negatywny to o czym tu mówić...W ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×