Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina

Czy wy tez tak robicie w gościach?

Polecane posty

Gość Michalina

Mieszkam za granica i miałam wizytę kuzynki z mężem i dwójka jej dzieci. Kuzynka zupełnie nie zwraca uwagi na dzieci i jej córka Np cały czas kreci mi się w trakcie gotowania, przesuwa garnki, talerze, otwiera szafki itp i ja prócz tego ze mam robotę koło gości to muszę jeszcze cały czas na nia uważać żeby sobie krzywdy nie zrobiła. Poza tym kuzynka jest bardzo głośna. Siedzieliśmy sobie przy lampce wina. Byłam już padnięta po całym dniu a ona w najlepsze do 3 w nocy praktycznie prowadziła monolog i miała gdzies ze ktoś jest zmęczony i nawet już jej nie odpowiada. Jej Dzieciaki tez do 3 szalały choć próbowałam je położyć. Kuzynka jest tez bardzo ekspresyjna osoba. Śmiała się i wrzeszczała na całe gardło a tutaj w kraju cisza nocna już o 22 , wiec poprosiłam, żeby mówiła ciszej bo mamy zaraz za ściana sąsiadów i cisza nocna jest to się obraziła, ze przyjeżdża raz w roku a ja robię problemy. Prócz tego  my musimy wstać o 6, bo mamy swój biznes, później uszykować śniadanie dla wszystkich i obiad, a ona śpi do 12. Czuje się jak wyrodna rodzina ale jestem wykończona jej wizyta. Cieszę się ze już pojechała. Z drugiej strony zarzucam sobie ze jestem taka aspołeczna, ze nie potrafię ugościć rodziny przez tydzień i robię się nerwowa przez to zmęczenie i niewyspanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

następnym razem to op.i.erd.ole ją jak burą s.uke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ludzie niestety tacy są.... Dzieci są hodowane a nie wychowywane, a każdy patrzy najdalej na czubek własnego nosa 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×