Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olla

Jak wznowic laktację ?

Polecane posty

Gość Olla

J.w. dziecko ma 3 miesiące i nietolerancję laktozy , zanikł mi pokarm z 2 tygodnie temu przy karmieniu mieszanym , dziecko nie chciało ssać i cały czas wszystkim wymiotowało, teraZ wyszło że ma nietolerancję laktozy ,czy uda się wrócić do karmienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlekolandia

Po cesarce nie mogłam karmić z powodu bólu ,źle zszytej bliźnie oraz bólowi ciągnącemu do ramion ( to skomplikowane i nie będę się rozpisywać),otóż położnapowiedziała, że jak teraz nie karmię to już nie będę karmić. Po tygodniu miałam wizytę domową Położnej, b.fajna Kobieta powiedziała, że bzdur jakiś mi naopowiadała tamta.Oczywiście trzeba ściągać pokarm.

Dobrze by było gdybyś najpierw poćwiczyła z laktatorem ściąganie pokarmu bo teraz to dziecko niepotrzebnie może się denerwować. Musisz uaktywnić,  pobudzić manualnie tą laktację. Jak już mleko poleci to przystawisz i powinna ssać, zanik pokarmu bo nie dajesz i nie masz jak produkować. A mleko cały czas napływa im więcej pije tym więcej pokarmu masz.U mnie tak na początku było, że po tym tygodniu (pierwszym niekarmienia)malutko i coraz więcej do tego stopnia, że samo wypływało tak bardzo, że bluzek chyba 10zmieniałam w ciągu kilku godzin i wkładki po dwie wkładałam do stanika i tak leciało bluzki całe mokre.

Cesarkę mialam 5lat temu i karmilam tylko rok bo mała nie chciała, wolała łatwiejsze jedzonko przez smoczek. (Po3 latach podczas prysznica nagle "siknęło"mi z sutka mleko, ścisnęłsm lekko i wypłynęlo ogólem może łyżeczka mleka. Czytałam na ten temat, że to ma związek z  gruczolakiem przysadki. Czy któraś miała podobnie? I teraz mam tak tylko z jednej piersi przed okresem. Spożywam dużo mleka, nabiał czy to ma związek? Zalecają wizytę u ginekologa i On da na zanik leki.)

Stymulacja laktatorem myślę powinna pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla

Spróbuję z laktatorem , najgorzej że nabiału nie mam jeść 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

Najłatwiej Ci będzie z medela sns- system wspomagania karmienia piersią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babhs

Idź do stajni niech cię podłącza razem z krowami pod dojarkę to może coś odciagna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×