Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

lubie mezczyzn 40+ bo sa milsi

Polecane posty

Gość gosc

a mam 24 lata. Nie lubie rownolatkow, nawet takich po 30 tez nie :( Czy jestem bardzo dziwna? lubie takich starszych mezczyzn, 40, 50 letnich, nawet i przed 60 moglby byc bo sa tacy mili, jeszcze dzentelmeni, poczciwi, uprzejmi, ladnie sie wyrazaja, sa uroczy nieraz, gadatliwi, bardziej szanuja kobiety. Bardzo lubie takich dojrzalych mezczyzn. Moj tata a moi koledzy - no widze te ogromna przepasc. Ciezko raczej takiego dojrzalego mezczyzme poznac bo jest duza bariera wiekowa, umyslowa itp. ale bardzo ich lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 SĄ MILI BO CHCĄ ZAMOCZY ... W TAKIEJ JAK TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz, ja mam 26 lat i też jestem miły. Czuję się dużo starszy niż moi rówieśnicy, nigdy nie zrobiłbym krzywdy kobiecie. Dlatego moje rówieśnice nie zwracają na mnie uwagi. Wolą mniej dojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez
Dnia 2.08.2019 o 22:55, Gość gosc napisał:

a mam 24 lata. Nie lubie rownolatkow, nawet takich po 30 tez nie 😞 Czy jestem bardzo dziwna? lubie takich starszych mezczyzn, 40, 50 letnich, nawet i przed 60 moglby byc bo sa tacy mili, jeszcze dzentelmeni, poczciwi, uprzejmi, ladnie sie wyrazaja, sa uroczy nieraz, gadatliwi, bardziej szanuja kobiety. Bardzo lubie takich dojrzalych mezczyzn. Moj tata a moi koledzy - no widze te ogromna przepasc. Ciezko raczej takiego dojrzalego mezczyzme poznac bo jest duza bariera wiekowa, umyslowa itp. ale bardzo ich lubie...

po prostu rzygac ci sie chce na nieobytych chamskich gnojkow? ze slowem c.... i ruh.ac na ustach? lub na sraczo maczo ktore sie popisuje? bo mi tak:) lubie kulturalnych i madrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popwe

To nie jest nic dziwnego, chyba większość kobiet woli starszych. Może nie 30 lat bo to już masakra ale tak 10-15 to nie jakaś bariera. Chyba nie ma wielu młodych, którzy są pociągający dla kobiet. Tak działa natura. Owszem, kolega, może nawet czasami seks jak już kobieta jest starsza po 40 ale to tyle. I tak wola starszych, zadbanych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukasz sponsora, czy ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo wiedzą że jak będą sobą to nie zaroochaja że starymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrru
3 godziny temu, Gość Popwe napisał:

To nie jest nic dziwnego, chyba większość kobiet woli starszych. Może nie 30 lat bo to już masakra ale tak 10-15 to nie jakaś bariera. Chyba nie ma wielu młodych, którzy są pociągający dla kobiet. Tak działa natura. Owszem, kolega, może nawet czasami seks jak już kobieta jest starsza po 40 ale to tyle. I tak wola starszych, zadbanych mężczyzn. 

A na mnie zawsze jakaś starsza leci, co więcej doprowadza to do zakochania. Kiedyś 12 lat starsza, teraz 4 lata starsza. Ja mam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Racja autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja te mam starszą o 3 lata narzeczoną, jest nieziemska 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Moze Was zdziwie, ale kobiety duzo mlodsze sa milsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze wiedzieć... W tym roku niestety 46 lat już i znowu trzeba się rozglądać. Ale szczerze mówiąc to na poważnie traktuję kobiety z przedziału 31-45. Przedział 20-30 to inne pokolenie o zupełnie innej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
37 minut temu, Gość Onsam napisał:

Moze Was zdziwie, ale kobiety duzo mlodsze sa milsze :)

Pewnie dlatego że jeszcze za bardzo nie doświadczyły chamstwa i bezwzględności wygłodniałych i żądnych seksu samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×