Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darrell

odbiór listu pocztowego

Polecane posty

Cześć mam takie pytanie. Wysłałem ostatnio w jednej kopercie listem zwykłym ekonomicznym dwa bardzo podobne listy do jednej osoby. Początek listów jest ten sam, potem są różnice. Chodzi mi o to, że ta osoba do której wysłałem list nie zna mnie osobiście, ale o mnie słyszała. Jest znajomym mojego znajomego. W obu listach proszę zarówno tą osobę do której wysłałem o zrobienie czegoś jak i o przekazanie konkretnej osobie wymienionej w tym liście tego drugiego listu. Tą drugą osobę też o to prosze. Chodzi mi o to że listy są podobne, podobnie się zaczynają ale później ich treść w kolejnych akapitach się różni. W treści listu wszystko jest wyjaśnione.

 Czy jak ta osoba do której wysłałem ten list zobaczy dwa listy wyglądające bardzo podobnie na samym początku to czy w ogóle zacznie czytać jeden z nich. Chodziło mi o to by nie ważne, który list zacznie czytać ta osoba do której jest wysłany to żeby przeczytała go do końca. Nie mam adresu do tej drugie osoby, ale osoba do której wysyłem ten list dobrze zna tą osobę.

Zresztą napisałem w treści listu, że jak nie chce przekazywać tego listu to niech chociaź wyśle mi jej adres zamieszkania na mojego maila to wtedy sam wyślę.

Co pomyśli sobie o mnie osoba do której wysyłam ten list? Czy pomyśli, że jestem nienormalny i w ogóle nie przeczyta żadnego z tych listów, czy też przeczyta przynajmniej jeden z tych listów i zrozumie? Ktoś zobaczy że wysłałem do niego dwa z początku identyczne listy to jak na to zareaguje?

Proszę o pomoc to dla mnie ważna sprawa!! Chciałbym, żeby ta osoba przynajmniej przeczytała przynajmniej jeden list. CZy jak nie będzie żadnej reakcji ze strony osoby do której wysłałem ten list to czy powinienem jej wysłać kolejny list do niej z prośbą o podanie mi adresu tej drugiej osoby?

Po prostu nie wiem jak ludzie reagują na takie podwójne listy. CZy w ogóle zacznie czytać któryś z tych listów

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka - Pierwszą osobę proszę o coś i o przekazanie listu. Drugą osobę do której ma być przkazany list proszę tylko o coś (tzn o to co tą pierwszą osobę, ale bez przekazania dalej listu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×