Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co ludzie robia sobie kolejne dzieci jak pierwsze jest brzydkie

Polecane posty

Gość Gosc

Rozsmiesza mnie to i zalamuje jednoczesnie. Po co ludzie krzywdza tak dzieci i robia sobie kolejne jesli pierwsze juz wyszlo brzydkie. Drugie moze byc wpadka ale 3, 4? No litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiax

Juz kij z tym ze brzydkie, gorzej jak rodza uposledzone dziecko i robia kolejne przez jakis swoj chory egoizm. No i kolejne tez najczesciej chore. A nawet jak nie to jak mozna tak ryzykowac. Jak tak bardzo chca zdrowe dziecko to niech adoptuja. Mam ochote podejsc do takich i strzelic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiax
Przed chwilą, Gość Lidiax napisał:

Juz kij z tym ze brzydkie, gorzej jak rodza uposledzone dziecko i robia kolejne przez jakis swoj chory egoizm. No i kolejne tez najczesciej chore. A nawet jak nie to jak mozna tak ryzykowac. Jak tak bardzo chca zdrowe dziecko to niech adoptuja. Mam ochote podejsc do takich i strzelic.

Ps. Jakis czas temu w pytaniu na sniadanie byla babka ktora urodzila dziecko na jakas bardzo rzadka chorobe. Tylko jakis ulamek procenta dzieci na swiecie na to choruje. Dzieciak kompletnie sparalizowany i nic nie ogarnia. Ale co tam. Strzelila sobie drugie do kompletu. Moze zeby sie jeszcze bardziej uzalac nad soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurcze ale skoro pierwsze dziecko jest chore na jakąś przypadkowa rzadka chorobę to drugie dziecko najczęściej jest zdrowe. Choroby dzieci są często jak loteria i kolejne dzieci ich nie dziedziczą. Osobiście nie ryzykowalabym kolejnego dziecka ale rozumiem ludzi którzy chcą się dalej rozmnazac, myślę że kieruje nimi to że jak ich zabrakblnie to zdrowe dziecko zajmie się chorym, okropne to wiem, ale nie byłam w takiej sytuacji i nie będę oceniać tych ludzi. Co innego jak choroba jest jakaś genetyczna i wiadomo że kolejne dzieci również ja będą miały, no to wtedy rozmnażanie się jest patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uroda to nie problem, tylko zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rozsmiesza mnie to i zalamuje jednoczesnie. Po co ludzie krzywdza tak dzieci i robia sobie kolejne jesli pierwsze juz wyszlo brzydkie. Drugie moze byc wpadka ale 3, 4? No litosci...

No i co z tego, że brzydkie? Może wyrośnie na piękność i ciasteczko, a z pięknego dziecka nie zawsze jest piękny dorosły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Uroda to nie problem, tylko zdrowie.

Dokładnie. Każda potwora znajdzie swojego amatora, a z nie każdej choroby wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd to dla każdej matki ich dzieci będą ładne i słodkie itd. 

Jeśli chodzi o chorobę to już co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Użytkowniczka napisał:

Jeśli chodzi o wygląd to dla każdej matki ich dzieci będą ładne i słodkie itd. 

Jeśli chodzi o chorobę to już co innego

No szkoda ze tylko dla matki a zdjecia na fb niektorych dzieci sprawiaja ze mi niedobrze 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No szkoda ze tylko dla matki a zdjecia na fb niektorych dzieci sprawiaja ze mi niedobrze 🤮

To po co oglądasz? Estetka się odezwała. A może to twoje dziecko jest obrzydliwe dla innych? Ty się lepiej skup na wychowaniu swojego bombelka, a nie na ocenianiu wyglądu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfffgjj

Zazdrość, bo nie ma dziecka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gfffgjj napisał:

Zazdrość, bo nie ma dziecka.. 

Tak. Taka zazdrosc ze mam male dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To po co oglądasz? Estetka się odezwała. A może to twoje dziecko jest obrzydliwe dla innych? Ty się lepiej skup na wychowaniu swojego bombelka, a nie na ocenianiu wyglądu innych.

Ok pewnie masz malego brzydalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjabah
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No szkoda ze tylko dla matki a zdjecia na fb niektorych dzieci sprawiaja ze mi niedobrze 🤮

Ooo tak uwielbiam te cale sesje zdjeciowe paskudnych obsmarkanych bombelkow na fb. Bombelek na placu zabaw, urodziny bombelka. A bombelek taki ze ze wolalabym nie miec bombelka niz miec takiego. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ok pewnie masz malego brzydalka

No właśnie wyobraź sobie, że nie. Miałam dwójkę bardzo fajnych niebrzydkich dzieci, które wyrosły na bardzo przyjemnych dla oka dorosłych ludzi, tylko nie jestem taka jeb/nięta jak ty, żeby skupiać się w ten sposób na wyglądzie dzieci koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tjabah napisał:

Ooo tak uwielbiam te cale sesje zdjeciowe paskudnych obsmarkanych bombelkow na fb. Bombelek na placu zabaw, urodziny bombelka. A bombelek taki ze ze wolalabym nie miec bombelka niz miec takiego. Ble

To weź wywal koleżankę ze znajomych, nie będziesz musiała oglądać całej galerii zdjęć jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To weź wywal koleżankę ze znajomych, nie będziesz musiała oglądać całej galerii zdjęć jej dziecka.

Wywalam ale coraz wiecej tych dzieci sie rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie wyobraź sobie, że nie. Miałam dwójkę bardzo fajnych niebrzydkich dzieci, które wyrosły na bardzo przyjemnych dla oka dorosłych ludzi, tylko nie jestem taka jeb/nięta jak ty, żeby skupiać się w ten sposób na wyglądzie dzieci koleżanek.

No tak ci sie wydaje ze niebrzydkich 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjdhxudjdjd

Moje dzieci są ładne bo ja i mąż jesteśmy ładni, mamy ladne buzie ciemne włosy ciemną cerą i niebieskie oczy. Córka i synek naprawdę są ładni. Córka występowała nawet w reklamowkach ubrań. A mam wrażenie że synek buzię ma jeszcze ładniejszą. Ale np. Sasiadka ma mniej urodziwego chłopca kilkuletniego. Chudy odstajace uszy sina cera rzadkie wlosy A teraz urodziła dziewczynkę. Mała wygląda jak prosiaczek . Gruba utyta i buzia jakaś taką niewyraźnie. Ale nigdy nie uważałam że źle zrobiła rodząc ją i na pewno ją mocno kocha. Ludzie raczej zawsze beda sie rozmnazac. I niech lepiej robią to białe rasy bo kiedyś islamiści tak się namnożą i choć ładne dzieci maja to aż strach w jakim tempie zalewają świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No tak ci sie wydaje ze niebrzydkich 😂

Ha ha ha ha jakaś ty płytka i pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Użytkowniczka napisał:

Jeśli chodzi o wygląd to dla każdej matki ich dzieci będą ładne i słodkie itd. 

Jeśli chodzi o chorobę to już co innego

Dokładnie to samo pomyślałam, dla każdej mamy jej dziecko jest najpiękniejsze i już.

Co do choroby zgadzam się, niektórzy mają po dwoje lub troje dzieci z tą samą chorobą genetyczną, raz pani zbierała pieniądze na swoje dzieciaki chore na mukowiscydozę, 3 sztuki, wszystkie chore. Nie do końca wiadomo kto bardziej, te dzieci, czy ich rodzice.

A co do urody niestety ale ludzie są różni i "brzydcy" też są potrzebni, żeby "piękni" mogli się nieustannie dowartościowywać ich kosztem🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaaa

Mam znajomą która ma wiele chorób bierze dużo leków, ale szał macicy wygrał. Pierwsze urodzila w 30 tc mała ma 8 lat i jest opozniona intelektualnie, nastepna ciaza w 20tc mały zmarł, pochowali. Kolejna ciąża, mała urodzona w 31tyg. Bardzo opóźniona rozwojowo i intelektualnie, ma 6 lat a wygłada na 3. Kolejna ciąża 7tc poronienie, pochowali. Nastepna ciąża mały urodzony w 29tc, ma jakieś opoźnienia, ale bardzo małe ma 3 albo 4 lata aktualnie. Planuje kolejne. Jej mąż ma 35 lat a od pracy w dzień i noc wygląda jak śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaaa
2 minuty temu, Gość Jusiaaa napisał:

Mam znajomą która ma wiele chorób bierze dużo leków, ale szał macicy wygrał. Pierwsze urodzila w 30 tc mała ma 8 lat i jest opozniona intelektualnie, nastepna ciaza w 20tc mały zmarł, pochowali. Kolejna ciąża, mała urodzona w 31tyg. Bardzo opóźniona rozwojowo i intelektualnie, ma 6 lat a wygłada na 3. Kolejna ciąża 7tc poronienie, pochowali. Nastepna ciąża mały urodzony w 29tc, ma jakieś opoźnienia, ale bardzo małe ma 3 albo 4 lata aktualnie. Planuje kolejne. Jej mąż ma 35 lat a od pracy w dzień i noc wygląda jak śmierć.

Zapomniałam dopisać, że każde dziecko ma taką specyficzną twarz jak to wcześniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to, żeby nie wyrosły na takich obrzydliwych, płytkich pustaków, jak ty autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale trzeba byc pustakiem aby oceniać wygląd dzieci.. to podpada pod pedo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Ja mam corke sliczna,ale malo kumata, czesto nie rozumie aluzji, kawalu, gry slow itd. Coz , nie mozna miec wzzystkiego...bo co z tego ze ladna , jezeli glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rozsmiesza mnie to i zalamuje jednoczesnie. Po co ludzie krzywdza tak dzieci i robia sobie kolejne jesli pierwsze juz wyszlo brzydkie. Drugie moze byc wpadka ale 3, 4? No litosci...

 

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rozsmiesza mnie to i zalamuje jednoczesnie. Po co ludzie krzywdza tak dzieci i robia sobie kolejne jesli pierwsze juz wyszlo brzydkie. Drugie moze byc wpadka ale 3, 4? No litosci...

Chcą sprawdzić, czy może wyjść brzydsza kupa niż Ty😁 Takie doświadczalne mózgi są bardzo potrzebne. Wiem, nie rozumiesz:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Kupa napisał:

 

Chcą sprawdzić, czy może wyjść brzydsza kupa niż Ty😁 Takie doświadczalne mózgi są bardzo potrzebne. Wiem, nie rozumiesz:) 

Slaba riposta. Taka na poziomie podstawowki. No coz. Niektorzy niedosc ze brzydcy to jeszcze glupi a sie mnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.08.2019 o 10:32, Gość gość napisał:

To po co oglądasz? Estetka się odezwała. A może to twoje dziecko jest obrzydliwe dla innych? Ty się lepiej skup na wychowaniu swojego bombelka, a nie na ocenianiu wyglądu innych.

Bąbelka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bąbelka!!!!

Dobrze napisane. Bombelka. Bombelek jest dostosowany do poziomu inteligencji autorki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×