Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kumam

Mam fajnego kumpla i kobiety go odrzucają przez wiek

Polecane posty

Gość nie kumam

Facet spokojny, szczupły, wysoki, pracuje, ma mieszkanie, nie ma nałogów, nawet piwa nie pije, kawaler bez ex żon i bez dzieci, ALE ma 48 lat, choć wcale na tyle nie wygląda, dałbym mu góra 30-35. No i panny usłyszą wiek i od razu sobie wyobrażają grubego łysego siwego z brzuchem piwnym, nawet na zdjęciu go nie widziały a go olewają. Gdzie tu logika?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

A gdzie logika jak niezbyt przystojny, grubawy gość w podobnym wieku nie leci na poukładaną, trochę młodszą, ładną laskę?

W damsko-męskim świecie nigdy się nie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

a i kasy nie ma, ona ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość :)) napisał:

a i kasy nie ma, ona ma 🙂

Może myśli, że nie ma szans? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość nie kumam napisał:

Facet spokojny, szczupły, wysoki, pracuje, ma mieszkanie, nie ma nałogów, nawet piwa nie pije, kawaler bez ex żon i bez dzieci, ALE ma 48 lat, choć wcale na tyle nie wygląda, dałbym mu góra 30-35. No i panny usłyszą wiek i od razu sobie wyobrażają grubego łysego siwego z brzuchem piwnym, nawet na zdjęciu go nie widziały a go olewają. Gdzie tu logika?  

Może zamiast słyszeć ile ma lat powinny go poznać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może myśli, że nie ma szans? 

To co, na czole trzeba napisać, że jest się zainteresowaną? Jeszcze rozumiem, jakby mu po prostu nie odpowiadała, ale się z nią spotyka i nie przejmuje inicjatywy - dlatego nie ogarniam gości przed 50-tką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przedstaw go lepiej pani w wieku 50-60 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
47 minut temu, Gość nie kumam napisał:

Facet spokojny, szczupły, wysoki, pracuje, ma mieszkanie, nie ma nałogów, nawet piwa nie pije, kawaler bez ex żon i bez dzieci, ALE ma 48 lat, choć wcale na tyle nie wygląda, dałbym mu góra 30-35. No i panny usłyszą wiek i od razu sobie wyobrażają grubego łysego siwego z brzuchem piwnym, nawet na zdjęciu go nie widziały a go olewają. Gdzie tu logika?  

Kawaler w tym wieku? Musi być psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesasasa

tacy są strasznie skąpi, nie będą wydawac na dzieci i żonę forsy, bo wszystko jak dotąd szło na niego. mieszka pewnie z matka której nienawidzi ale ona mu gotuje pierze i sprzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
4 minuty temu, Gość niesasasa napisał:

tacy są strasznie skąpi, nie będą wydawac na dzieci i żonę forsy, bo wszystko jak dotąd szło na niego. mieszka pewnie z matka której nienawidzi ale ona mu gotuje pierze i sprzata

Potwierdzam, akurat też takiego poznałam. Skąpstwo nie zna granic - co do złotówki nawet wyjazd autem czy tramwajem wylicza :D Ale na piwo i fajki wydaje setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość nie kumam napisał:

Facet spokojny, szczupły, wysoki, pracuje, ma mieszkanie, nie ma nałogów, nawet piwa nie pije, kawaler bez ex żon i bez dzieci, ALE ma 48 lat, choć wcale na tyle nie wygląda, dałbym mu góra 30-35. No i panny usłyszą wiek i od razu sobie wyobrażają grubego łysego siwego z brzuchem piwnym, nawet na zdjęciu go nie widziały a go olewają. Gdzie tu logika?  

Jeśli twój kolega startuje do dwudziestolatek, to ja się nie dziwię, że nawet go poznać nie chcą. 48 lat to nawet dla wielu 30-sto latek to duża różnica. Czemu twój kolega nie zacznie poszukiwań wśród pań w przybliżonym do swojego wieku? np. 45-55 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhnjkkkjh

Stary 50 letni dziad szuka 30 łatki (bo dziadkowi się wydaje że na tyle wygląda buhahaha) i wielce zdziwiony że żadna młoda go nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może zamiast słyszeć ile ma lat powinny go poznać? 

Właśnie. Widzą tylko liczbe a nic o nim nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
7 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Kawaler w tym wieku? Musi być psycholem.

Nie jest psycholem tylko spokojny facet, nie imprezuje, nie pije, więc dla wielu za bardzo poukładany może. Kobiety wolą często badboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
7 godzin temu, Gość niesasasa napisał:

tacy są strasznie skąpi, nie będą wydawac na dzieci i żonę forsy, bo wszystko jak dotąd szło na niego. mieszka pewnie z matka której nienawidzi ale ona mu gotuje pierze i sprzata

nie mieszka z matką, ma swoje mieszkanie na które sam zarobił, nikt mu nie pierze ani nie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Jeśli twój kolega startuje do dwudziestolatek, to ja się nie dziwię, że nawet go poznać nie chcą. 48 lat to nawet dla wielu 30-sto latek to duża różnica. Czemu twój kolega nie zacznie poszukiwań wśród pań w przybliżonym do swojego wieku? np. 45-55 lat 

szuka kobiety która chce założyć rodzine, a 50tka raczej mu dziecka nie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Trochę długo szuka bo teoretycznie jakieś 20 lat wcześniej powinien zacząć poszukiwania. Coś jest z nim nie halo ale nawet ty o tym nie wiesz, bo gdyby to co widać było takie atrakcyjne to nie ma bata aby jakaś kobieta sama o niego nie zawalczyła. Poza tym prawie 50 latek chce mieć dziecko? No wez, jak on by chciał podołać wychowaniu dzisiejszemu pokoleniu ? Przegapił swój czas bo z wnukiem jeszcze by dał radę ale z synem? Kiedy nauczy grać w piłkę lub jazdy na rowerze jak za chwile mu stawy będą siadać -:) to tylko przykład a gdzie reszta, młoda zona ma się skazywać na życie ze starcem bo kim on będzie za 15-20 lat o ile go prędzej choroby nie powiginaja ? Niech od razu pisze ze jest stary ale szuka młodej która poczeka na jego mieszkanie -:) może na układ wymiany usług trafi młoda ale niech nie marzy ze nie zostanie rogaczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie ja mam 43 lata panna bez zobowiązań i na mnie taki 48 latek nie spojrzy  (mimo że wygadam na mniej )bo mu się dziecko jeszcze marzy. A nie pomyśli ze niestety u kobiety przed 40stka to raczej szansy nie ma bo one jeszcze mają szansę na rówieśnika lub kogoś delikatnie po 40stce. A nie kogos kto dobija do 50tki. W przypadku potomstwa wiek ojca tez jest ważny i kobiety o tym wiedzą. I te które chcą mieć dzieci szukają rówieśnika. I tym sposobem panie po 40stce nie mają szans na faceta w zbliżonym wieku. A panowie po 50stce mnie nie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość many

do powyzej

to poszukaj sobie mlodszego

jak masz kase i jako tako wygladasz to moze kogos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ja nie szukam utrzymanka. Szukam partnera na dobre i złe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to zapomnij lepiej

kota sobie kup

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię kotów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jggjikki

No i sprawa rozwiązana. Stary dziad 50 lat szuka 25 latki bo chce mieć dziecko. Ale przecież 40 latka też jeszcze może zajść w ciążę. Ten stary zboczeniec szuka młodego ciała najlepiej 20 latki i taka jest prawda. Obleśny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

No właśnie ja mam 43 lata panna bez zobowiązań i na mnie taki 48 latek nie spojrzy  (mimo że wygadam na mniej )bo mu się dziecko jeszcze marzy. A nie pomyśli ze niestety u kobiety przed 40stka to raczej szansy nie ma bo one jeszcze mają szansę na rówieśnika lub kogoś delikatnie po 40stce. A nie kogos kto dobija do 50tki. W przypadku potomstwa wiek ojca tez jest ważny i kobiety o tym wiedzą. I te które chcą mieć dzieci szukają rówieśnika. I tym sposobem panie po 40stce nie mają szans na faceta w zbliżonym wieku. A panowie po 50stce mnie nie interesują. 

Ty chcesz młodszego a dziwisz się że faceci też tak chcą, hmmm, więc jak to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
10 godzin temu, Gość Figa napisał:

Trochę długo szuka bo teoretycznie jakieś 20 lat wcześniej powinien zacząć poszukiwania. Coś jest z nim nie halo ale nawet ty o tym nie wiesz, bo gdyby to co widać było takie atrakcyjne to nie ma bata aby jakaś kobieta sama o niego nie zawalczyła. Poza tym prawie 50 latek chce mieć dziecko? No wez, jak on by chciał podołać wychowaniu dzisiejszemu pokoleniu ? Przegapił swój czas bo z wnukiem jeszcze by dał radę ale z synem? Kiedy nauczy grać w piłkę lub jazdy na rowerze jak za chwile mu stawy będą siadać -:) to tylko przykład a gdzie reszta, młoda zona ma się skazywać na życie ze starcem bo kim on będzie za 15-20 lat o ile go prędzej choroby nie powiginaja ? Niech od razu pisze ze jest stary ale szuka młodej która poczeka na jego mieszkanie -:) może na układ wymiany usług trafi młoda ale niech nie marzy ze nie zostanie rogaczem. 

On dobrze o tym wie, ale był nieśmiały, a panny same go nie zagadywały bo one czekają zawsze aż zrobi to facet. Tym sposobem spoko facet został starym kawalerem pomimo że jest przystojny. A że nie pije i nie jest typem imprezowicza to po prostu nie miał wiele okazji nawet gdzie i jak wyrwać panne. A teraz panna zobaczy wiek i już rezygnuje. Taka troche przykra bajka. Chłop się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenzen
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ja nie szukam utrzymanka. Szukam partnera na dobre i złe. 

Młody ma młode doopy do wyboru, więc po co mu wapniaczka po 40 która mu nawet nie urodzi dziecka? Jedyne co ci zostaje to faceci po 50ce, których ty oczywiście nie chcesz, bo coś tam. Tym sposobem zostaniesz sama i z roku na rok coraz gorzej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
2 godziny temu, Gość Jggjikki napisał:

No i sprawa rozwiązana. Stary dziad 50 lat szuka 25 latki bo chce mieć dziecko. Ale przecież 40 latka też jeszcze może zajść w ciążę. Ten stary zboczeniec szuka młodego ciała najlepiej 20 latki i taka jest prawda. Obleśny typ.

jak mu 40stka urodzi dziecko to może być i 40stka, pytanie tylko czy będzie chciała urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
6 godzin temu, Gość zenzen napisał:

Młody ma młode doopy do wyboru, więc po co mu wapniaczka po 40 która mu nawet nie urodzi dziecka? Jedyne co ci zostaje to faceci po 50ce, których ty oczywiście nie chcesz, bo coś tam. Tym sposobem zostaniesz sama i z roku na rok coraz gorzej będzie.

A po co 30 latce 50 latek który będzie musiał brać viagrę aby mu stanął??? I serio ten twój kolega stary dziad taki porządny? No nie wierzę. Mój facet też był nieśmiały bardzo a jakoś mnie poderwał. Widocznie żadna mu się nie podobała bo szukał księżniczki. Albo ma jakieś zboczenia o których nie wiesz. Poza tym widać że to egoista skoro szuka nie kobiety do kochania i zestarzenia się ale inkubatora żeby mieć dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
7 godzin temu, Gość nie kumam napisał:

jak mu 40stka urodzi dziecko to może być i 40stka, pytanie tylko czy będzie chciała urodzić.

Strasznie przedmiotowe traktowanie kobiet... Nieważna miłość, bratnia dusza, przyjaźń, uczucia tylko to żeby znaleźć kobietę - inkubatora do urodzenia dziecka podstarzalemu dziadowi! Koleś jest strasznie pusty. Teraz już wiesz czemu żadna go nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-tka
8 godzin temu, Gość nie kumam napisał:

jak mu 40stka urodzi dziecko to może być i 40stka, pytanie tylko czy będzie chciała urodzić.

Ja bym chciala urodzic, alemam 39 lat, w tym roku 40 i wygladam mlodo, roznica  wieku jest za duza, to prawie 10 lat... kolega powinien rozgladac sie za jakas pania pod 50, moze ktoras zamrozila jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×