Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Brnąć w to czy nie?

Polecane posty

Gość gosc

Powiedzcie mi tak szczerze.Zakochałam sie... miał byc sex układ , sama tak postanowiłam bo on na samym początku chciał związku . Ja nie. I teraz gdy sie zakochalam okazalo sie , ze jest  zareczony. Jednak powiedzial ze jedno moje slowo i ją zostawi. Jest z nią bo ma juz prawie 30lat i w tym wieku oraz z racji jego pozycji zawodowej i paru innych czynnikow po prostu musi kogos miec na stale.Na pokaz.

ale mowi, ze to dla niego "tylko" żona. Na pokaz, ze kogos ma, a w domu ktos wypierze,ugotuje.Nie kocha jej ani nie podoba mu sie.Bylam w szoku jak to uslyszalam bo jak tak mozna.Tamtą wiem, że srednio traktuje.Dla mnie jest jak aniol.Nigdy swiadomie nie wchodzilam w zwiazek, unikalam zajetych a tu takie cos ... nie wiem czy zostac przy nim, czy olac... ciezki wybor , doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej bo to chore żeby tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej
1 minutę temu, Miron Fajfus napisał:

...ka..

jaka zazdrosc stulejarza🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Serce mówi brnąć to brnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Powiedzcie mi tak szczerze.Zakochałam sie... miał byc sex układ , sama tak postanowiłam bo on na samym początku chciał związku . Ja nie. I teraz gdy sie zakochalam okazalo sie , ze jest  zareczony. Jednak powiedzial ze jedno moje slowo i ją zostawi. Jest z nią bo ma juz prawie 30lat i w tym wieku oraz z racji jego pozycji zawodowej i paru innych czynnikow po prostu musi kogos miec na stale.Na pokaz.

ale mowi, ze to dla niego "tylko" żona. Na pokaz, ze kogos ma, a w domu ktos wypierze,ugotuje.Nie kocha jej ani nie podoba mu sie.Bylam w szoku jak to uslyszalam bo jak tak mozna.Tamtą wiem, że srednio traktuje.Dla mnie jest jak aniol.Nigdy swiadomie nie wchodzilam w zwiazek, unikalam zajetych a tu takie cos ... nie wiem czy zostac przy nim, czy olac... ciezki wybor , doradzcie

Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Olej bo to chore żeby tak żyć.

Na pewno nie zamierzam zyc w trojkacie, a on z nią jest od niedawna podobno. Jak sie poznalismy to byl wolny. 2 lata trwal ten sex uklad ktory chcialam skonczyc  w tamtym roku juz bez wchodzenia w szczegoly, szukalam kogos nowego ale emocjonalnie ciezko mi sie uwolnic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Miron Fajfus napisał:

...ka..

Zważaj na słowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zważaj na słowa śm ,. i e ci u  *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukaj mnie

Tak, tak tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co tak tak tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On Cis kocha,Ty się zakochałaś...czego tu więcej potrzeba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem czy chce byc z pozerem,kims tak wyrachowanym, w dodatku ukrywajacym zwiazek i nawet zareczyny przez pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goßc
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem czy chce byc z pozerem,kims tak wyrachowanym, w dodatku ukrywajacym zwiazek i nawet zareczyny przez pol roku

A ja wiem że chcesz i jesteś zdecydowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goßc

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×