Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaszymka

Planowanie ciąży

Polecane posty

Gość Mamaszymka

Hej dziewczyny, od 6 dni spóźnia mi się miesiączka (z narzeczonym staramy się o 2 dziecko). Jakoś od nie całych 2 tygodni pobolewają mnie piersi, czuje jak by mi się powiększyły i pojawiły się niebieskie naczynka , przez 3 dni miałam mdłości , senność i brak energii. Postanowiłam wykonać test ciążowy 2 kreska strasznie jasna ale do zauważenia . Postanowiłam wykonać ponownie 2 raz i negatywny. Z pochwy wylatuje mi śluz lekko biały. 6.08 idę na badanie krwi a 21.08 mam ginekologa . Co o tym myślicie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Test negatywny- brak ciąży ale głowa do góry następnym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

że nie jesteś w ciązy, a bardziej wiarygodne informacje dostaniesz jak pójdziesz do lekarza od razu a nie za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Pierwszy był pozytywny więc drugi test może był o słabszej czułości. Zrob betę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak z innej bajki to śmieszy mnie to "z narzeczonym". Dla świętego spokoju może dał ten pierścionek i wielki wieczny narzeczony. No ale już nie powie chłopak albo partner. Zwykły konkubinat i tyle. Jak zaraz powie, że ślub nie potrzebny (co widać jak już drugie dziecko planują) to po co oświadczyny. Co pyta się taki "czy będziesz moją narzeczoną?". Śmieszne. Do tematu: tak prawdopodobnie to ciąża. Dużo na to wskazuje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×