Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Naturalni youtuberzy

Polecane posty

Gość Gość

Ewelina be glasses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

po taniosci. Vlog warty ogladania. ladny jezyk, zyciowe tematy. Madra kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ewokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjdjdj

Po Taniosci mądra babka, niejeden by się mógł od niej uczyć. Kamila Rowinska, ostatnie odkrycie na ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

chce dodac  po taniosci, doswiadczona babka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chubby chick

Shiny syl, globestory, gonciarz, beata m i fortissima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Dnia 6.08.2019 o 19:36, Gość Gosc napisał:

Ciut więcej spoko. Chodzi mi o dziewczyny czy chłopaków prostych w dobrym tego słowa znaczeniu, którzy mają cokolwiek do powiedzenia, mają życie oprócz "ju ciuba". Fifty na pół spoko ale to już trochę jakby podróżnicze.  Globstory, Gdzie bądź, Bez planu - znam i mam.

Fortissima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjD
Dnia 15.08.2019 o 17:36, Gość Chubby chick napisał:

Shiny syl, globestory, gonciarz, beata m i fortissima

Beata m to ta skrzywiona buzia ktora usmiecha sie tylko do kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Maziowa szkocja, udaje glupsza jak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 4.08.2019 o 12:24, Gość gosc napisał:

Szukam kanałów, które nie trącą sztucznością, niedomówieniem, ubarwieniem itp. Jak na razie zostawiam Światgosi, Okcie i Kapi, Holly Molly, Zuzanne Borucką, Venus Północy, instagram Sylwii Guzowskiej. Znacie jeszcze kogoś takiego? Kto choć umie sprawiać wrażenie szczerego i naturalnego kto vloguje? Odrzuciłam już szusz, laure ogrodowczyk, boogi, karoline mysliwiec, miszmaszowa, malinowa, no to jestem, siadam i gadam, mniejsze od trzech, karoline samson, łobuzy, 10 minut, julie Kobus, nataliebeautyyy.

To wszystkie,które ja ogladałam jeszcze rok temu.Zostałam przy Italia moim okiem,Miss Magdula,Venus Północy .Świat Gosi mi nie pasuje ani trochę.Oglądam też Kropipi ze względu na Wiedeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 6.08.2019 o 17:36, Gość Ghj napisał:

Ciutwięcej -młodziutka ale niegłupia, Rewska też ok, ale cisza u niej ostatnio

P Rewska też super to prawda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
6 minut temu, Gość Polka napisał:

To wszystkie,które ja ogladałam jeszcze rok temu.Zostałam przy Italia moim okiem,Miss Magdula,Venus Północy .Świat Gosi mi nie pasuje ani trochę.Oglądam też Kropipi ze względu na Wiedeń.

Zawsze pokazują te szpony przy twarzy,kto trzyma dłoń przy policzku? Kawa to prestiż ciągle kubki z kawą i tony zakupów kosmetycznych i szmat.Puste życie...  80% nie pracuje ciekawe z czego żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Cosmicalice, takich kanałow zyczylabym sobie wiecej na yt.Fajna, naturalna, pracujaca kobieta 🙂 gaduła jakich mało ale zaraza pozytywna energia. Lubie ta kobitke 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada

aniol na resorach, otra vida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś MoimZdaniem.be Dziś kiedy wydawała ebook- 130 stron za 69 zł- i gada o tym non stop chyba sobie podaruje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5001

Prostacja na poprawę nastroju, polecam filmik gdy komentuje DIY słodkiej Ady 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hania Knopińska najnormalniejsza na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Jestem w szoku, ze ktoś podaje takie przykłady jak mymajewscy, ktorzy widocznie muszą trzymać się w ryzach co odcinek i naprawdę muszą mocno starać się, żeby nie pokazywać swojego prawdziwego, imprezowego, lekko chamskiego, niezbyt inteligentnego "ja". To samo Olur, pseudointeligentne rozkminy, które mają tłumaczyć w sumie to, ze laska nie może znaleźć planu na siebie, pracy, ciągle tłumaczy sie z tego co robi i jak żyje, jednocześnie drwiąc z wszystkich, którzy mają do niej jakiekolwiek pytanie/wytkną jej błąd - bez sensu, to jest osoba, której dobrze się slucha, jesli masz IDENTYCZNE zdanie, miej choć o 5% inne, to zaraz Cię zrówna z ziemią, błędów, przekłamań i braku wiedzy jest w jej filmach mnóstwo, ale to dla niej nieważne, bo ona jest pewna swojego zdania, bo jej się "tak wydaje". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Ja myślę,że następuje powoli upadek vlogerek.Przejadło się ile można robić kaw z akrylantami,pokazywać pazury z odrostami oraz zakupy z sieciówek i tony kubków .Sztuczne brwi oraz rzęsy i tony ciuchów na zasadzie przypadków kupionych bo po taniości.Puste i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 4.08.2019 o 12:24, Gość gosc napisał:

Szukam kanałów, które nie trącą sztucznością, niedomówieniem, ubarwieniem itp. Jak na razie zostawiam Światgosi, Okcie i Kapi, Holly Molly, Zuzanne Borucką, Venus Północy, instagram Sylwii Guzowskiej. Znacie jeszcze kogoś takiego? Kto choć umie sprawiać wrażenie szczerego i naturalnego kto vloguje? Odrzuciłam już szusz, laure ogrodowczyk, boogi, karoline mysliwiec, miszmaszowa, malinowa, no to jestem, siadam i gadam, mniejsze od trzech, karoline samson, łobuzy, 10 minut, julie Kobus, nataliebeautyyy.

Połowe z twoich oglądałam i odrzuciłam z 1,5 r temu.Jakbym o sobie czytała.Ciekawe w jakim wieku jesteś.Pozdrawiam sredecznie.Aha Venus to bardzo prawdziwa i naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam Ewe O dziewczyna pokazuje prawdziwe zycie a nie wyrezyserowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
 

Cosmicalice, takich kanałow zyczylabym sobie wiecej na yt.Fajna, naturalna, pracujaca kobieta 🙂 gaduła jakich mało ale zaraza pozytywna energia. Lubie ta kobitke 🙃

Też ją lubię. Taka dziewczyna z sąsiedztwa. Albo jak za starych, dobrych, początków YT. Tylko nie wiem czy dobrze jest tu dobrze o niej pisać, bo tu jest wylęgarnia hejterek, a Ala to wrażliwa dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo polubiłam filmy Patrycji Mołczanow. Mądra, fajna dziewczyna, emanuje pozytywną energią. Jestem od niej dużo starsza, a oglądanie jej sprawia mi dużo radości i czuję się jak po liftingu ☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

AniaVlog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko maziowa szkocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bardzo polubiłam filmy Patrycji Mołczanow. Mądra, fajna dziewczyna, emanuje pozytywną energią. Jestem od niej dużo starsza, a oglądanie jej sprawia mi dużo radości i czuję się jak po liftingu ☀️

No mimo, że ja jestem do niej dużo starsza to ma fajną energię, est śliczna i fajnie się ogląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Powiedzcie czego oczekujecie/ kogo Jakie osoby kibiców oglądać na youtube lub instagramie. Co jest wyznacznikiem ze dana osobę obserwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szusz, tylko ona pokazuje "prawdziwy jutub", niczego nie upiększa, niczego nie udaje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×