Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mama.kingi.2015

Wielka niewiadoma

Polecane posty

Witam , 

Zacznę od tego, że z narzeczonym staramy się o dziecko od 5 miesięcy i wspolnie wychowujemy moja corcie 🥰 . 3 miesiące temu (maj)spóźnial mi się @ 12 dni ( dodam że cykle mam co 32 dni [+-1 dzien] i choruje na niedoczynność tarczycy).. zrobiłam oczywiście test po 2 dniach od spodziewane @ i wyszla jedna krecha .. po 8 dniach wyszły dwie - ale z tego ta jedna była blada.   .. po 12 dniach dostałam @.  AleAle była ona trochę dziwna tzn.. trwała 3 dni i była "skąpa " . W następnym miesiącu (czerwiec)dostałam o czasie ale również trwała krótko i była "skąpa " . No i 15 czerwca była moja ostatnia @ .. powi nam dostać 16-18 lipca , ale do tej pory cisza . Oczywiście były robione testy .. ostatni 4 dni temu i wyszedł cień cienia . Dodam że mieszkam w uk i tu badania z krwi mi nie zrobią.  Przez Internet zamówiłam testy plytkowe o czułości 10 mlu/ml .. przyjdą jutro :/ . I teraz moje pytanie .. Miała któras z Was tak samo i czy jak jutro wykonam test to wyszedly już pozytywnie o ile jestem w ciąży?? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Jesli zaszlas jak piszesz 3 mce temu to powinnas miec tez inne objawy jak bole brzucha, mdlosci, kreska powinna juz dawno byc ciemna. Niestety kreska takze moze wskazywax zaburzenia hormonalne a nawet nowotwor :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Moze udaj sie do endokrynologa, a badan nie mozesz zrobic prywatnie za kase? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ava napisał:

 

Do lekarza idę pod koniec tygodnia dopiero . 

W pierwszej ciąży miałam "@" do 3 miesiąca.. Ale coś mi nie dawało spokoju bo czułam dziwne objawy w moim ciele , zrobiłam test i dwie krechy.. od razu pedzilam do gin.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też czuje tak jakby mrowienie w brzuchu i bardziej tkliwe piersi mam ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam  bo pragnę dziecka czy faktycznie jestem w ciąży.  Na teście tylko cień cienia  :/. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Bierz kwas foliowy na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi

No to chyba logiczne, że nie jesteś w ciąży... Boże co za poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Abi napisał:

No to chyba logiczne, że nie jesteś w ciąży... Boże co za 

 

Prosze nie obrażać.  Grzecznie zapytałam i oczekuje na odpowiedź .. pozdrawiam  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Zrob te badania, to moze byc cos powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×