Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Kogo nie zapytasz to nie głosował na pis, a potem wygrywają wybory z 40% (z 20% uprawnionych czyli 1/5 chodzi na wybory) wychodzi na to że na pis głosuje jakieś 15% społeczeństwa, to wystarczy by niszczyć Polskę

u mnie z najbliższego rodzinnego otocznia mam 8 osób uprawnionych do głosowania oddajacych głos na PiS, w pracy dzietne koleżanki również na PiS, znajome albo nie głosują albo na PiS, więć mnie to raczej dziwi kto głosuje na platfusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak a powietrze zanieczyszczone przez moce produkcyjne Chin, Indii i USA czy też bliżej Donbasu stanie na granicach i nie dotrze do naszego kraju bo nie ma wizy.

 

 

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

u mnie z najbliższego rodzinnego otocznia mam 8 osób uprawnionych do głosowania oddajacych głos na PiS, w pracy dzietne koleżanki również na PiS, znajome albo nie głosują albo na PiS, więć mnie to raczej dziwi kto głosuje na platfusów

Moje otoczenie i rodzina głosuje na nich  :-) Wszystko byle nie pisiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
11 minut temu, Gość gość napisał:

oj rentowny rentowny, same JSW w zeszłym roku miało zysk 700 mln netto

widze ze propaganda weszla mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS to sznasa dla polski chwała wielkiej polsce

PS daje na dzieci co PO zrobiło dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Też jestem za zamykaniem kopalń i odcięciem Kościoła od kasy. Pasuje mi Wiosna. Na pis nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
5 minut temu, Gość Gość napisał:

PiS to sznasa dla polski chwała wielkiej polsce

PS daje na dzieci co PO zrobiło dla dzieci

Kosiniakowe, roczny urlop macierzyński, przedszkole dla każdego 3 latka dostępne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
15 minut temu, Gość 000 napisał:

Też jestem za zamykaniem kopalń i odcięciem Kościoła od kasy. Pasuje mi Wiosna. Na pis nigdy w życiu.

Ja tak samo 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość xyz napisał:

widze ze propaganda weszla mocno

nie, umiem czytać raporty w przeciwieństwie do zielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość 000 napisał:

Kosiniakowe, roczny urlop macierzyński, przedszkole dla każdego 3 latka dostępne. 

kosiniakowe to też rozdawnictwo, ehhh ci socjaliści z peło przez nich druga wenezuela będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 hahaha :D platfusy i media z nimi powiązane wyjdą na tej rzekomej aferze z Kuchcińskim niczym zabłocki na mydle. po pierwsze już sformowany został ad hoc komitet poparcia złożony z podkarpackich samorządowców, którzy tłumaczą łopatologicznie, że podróż uwarunkowane były zaangażowaniem w sprawy ich województwa, po drugie to wygląda na zasadzie, że złodziej krzyzy łapać złodzieja niech tylko wyjdzie na jaw kwota podróży słoneczka Peru helikopterami na trasie Warszawa-Gdańsk raz w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia

PiS Kukiz 15........ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

 hahaha :D platfusy i media z nimi powiązane wyjdą na tej rzekomej aferze z Kuchcińskim niczym zabłocki na mydle. po pierwsze już sformowany został ad hoc komitet poparcia złożony z podkarpackich samorządowców, którzy tłumaczą łopatologicznie, że podróż uwarunkowane były zaangażowaniem w sprawy ich województwa, po drugie to wygląda na zasadzie, że złodziej krzyzy łapać złodzieja niech tylko wyjdzie na jaw kwota podróży słoneczka Peru helikopterami na trasie Warszawa-Gdańsk raz w tygodniu :D

Skoro nic się nie stało to dlaczego Kaczor kazał podać się Kuchcińskiemu do dymisji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Skoro nic się nie stało to dlaczego Kaczor kazał podać się Kuchcińskiemu do dymisji?

a skąd wiesz, że Kaczor? może sam chciał pod wpływem medialnego zaszczucia dla dobra sprawy? :)

na Nowogrodzkiej siedzisz całymi dniami czy co? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

a skąd wiesz, że Kaczor? może sam chciał pod wpływem medialnego zaszczucia dla dobra sprawy? :)

na Nowogrodzkiej siedzisz całymi dniami czy co? :D

 

Hehehehehe, sam chciał :-D Serio w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyleciał, bo za bardzo naściemniał Kaczorowi, hahahahaaha😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Głosujcie na pisdy, głosujcie, za każde 500+ zapłacicie 3 razy tyle, jak nie w podatkach to w składkach na ZUS:

wyborcza.biz/biznes/7,147880,25058906,po-wyborach-pis-rozpocznie-wprowadzac-olbrzymie-podwyzki-skladek.html?disableRedirects=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.08.2019 o 21:57, Gość gość napisał:

Ja tyko na PIS- za 500 +- dzieki czemu mogłam rzucić nielubiana pracę i za przywrócenie godności kobietą i roli matki oraz chronią rodzinę przed zboczeńcami 

To jest wlasnie elektorat PiS 

ludzie z klapkami na oczach , najważniejsze że mogę siedzieć w domu i nic nie robić.

to nic że za kilka lat dzieci dorosna 500+ się skończy i wtedy dopiero będziesz mieć nielubiana pracę.  

jak wyżywisz wtedy dzieci? myślisz że 18 letni młody człowiek nie potrzebuje pieniędzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Ona myśli że jej osiemnastolatek narobi sobie dzieci i kolejne pokolenie będzie sobie wygodnie żyło z zasiłków!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie cała rodzina na PIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

U mnie cała rodzina na PIS 🙂

I jeszcze powiedz że mieszkasz na wschodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubył

U mnie też cała rodzina na Pus a mąż na PO.Zawsze głosował na PO.Jego rodzice na PIS.Tłumacze mu że inny rząd zmodyfikuje 500 plus i możemy nie dostać.A ten baran mówi,że w kraju są ważniejsze sprawy niż 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ubył napisał:

U mnie też cała rodzina na Pus a mąż na PO.Zawsze głosował na PO.Jego rodzice na PIS.Tłumacze mu że inny rząd zmodyfikuje 500 plus i możemy nie dostać.A ten baran mówi,że w kraju są ważniejsze sprawy niż 500 plus.

Jesteś typową patologią której cudze pieniądze wyżarły mózg, przez takich ...i właśnie tej kraj jest w ruinie.  Elektorat pisu zawsze był ogłupiały. Twój mąż ma racje ale szkoda że trafił na taka loche jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś typową patologią której cudze pieniądze wyżarły mózg, przez takich ...i właśnie tej kraj jest w ruinie.  Elektorat pisu zawsze był ogłupiały. Twój mąż ma racje ale szkoda że trafił na taka loche jak ty.

Zgadzam się ! co to jest głupie pińcet, lepiej mieć sensowną pracę a nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia

Zagłosuje na Lecha walese. Niech żyje wolna polska! Precz z komuna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wielkopolska miasto,..PIS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

na  pis to nie zagłosowałabym,  obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
Dnia 8.08.2019 o 11:32, Gość gość napisał:

u mnie z najbliższego rodzinnego otocznia mam 8 osób uprawnionych do głosowania oddajacych głos na PiS, w pracy dzietne koleżanki również na PiS, znajome albo nie głosują albo na PiS, więć mnie to raczej dziwi kto głosuje na platfusów

jacy platformersi sa dobrzy z matmy zawsze wyliczaja ze pis zdobyl wladze jakas smieszna iloscia glosow robiac to czego nie dokonal zaden rzad od hmm30lat? rzadzac w pojedynke

jezeli pis mial 15 procent to ile miala PO ...

glos moj oczywiscie oddam na pis ktory udowodnil ze z miliardowymi wyludzeniami vatu mozna jednak walczyc koniec eldrorado dla wyludzaczy eledorado stworzonego przez platfuso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość aaa napisał:

jacy platformersi sa dobrzy z matmy zawsze wyliczaja ze pis zdobyl wladze jakas smieszna iloscia glosow robiac to czego nie dokonal zaden rzad od hmm30lat? rzadzac w pojedynke

jezeli pis mial 15 procent to ile miala PO ...

glos moj oczywiscie oddam na pis ktory udowodnil ze z miliardowymi wyludzeniami vatu mozna jednak walczyc koniec eldrorado dla wyludzaczy eledorado stworzonego przez platfuso

PIS też udowodnił, że można łamać kontytucję rozpierdzielić w drobny mak wymiar sprawieliwości i że "swoi" mogą robić co chcą i nie poniosą za to żadnych konsekwencji. Przecież Ziobro powinien pójść siedzieć. I co? Nikt mu nic nie zrobi bo musiałby się wsadzić sam.

A prawda jest taka, że rządy PIS tylko pogłębiły ubóstwo w Polsce. Są na to badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

PIS też udowodnił, że można łamać kontytucję rozpierdzielić w drobny mak wymiar sprawieliwości i że "swoi" mogą robić co chcą i nie poniosą za to żadnych konsekwencji. Przecież Ziobro powinien pójść siedzieć. I co? Nikt mu nic nie zrobi bo musiałby się wsadzić sam.

A prawda jest taka, że rządy PIS tylko pogłębiły ubóstwo w Polsce. Są na to badania.

Dokładnie. PIS postanowił wspierac rodziny z dziećmi. Rozdaje więc ochoczo pieniądze podatnika ludziom młodym, zdrowym i stojącym u szczytu swoich możliwości zawodowych. Oczywiście jakiś procent tej kasy trafia do ludzi potrzebujących i dobrze tą kasę wydatkującyh. Reszta to kombinatorzy i ludzie, dla których ta kasa to miły dodatek "na waciki". Zapomina się natomiast, ze Polska to nie tylko rodziny z dziećmi. Polska to również rodziny z dziećmi 18+, z dziećmi, które są już na swoim, emeryci oraz młodzi ludzie dopiero wchodząy w dorosłe życie. I ci wszyscy ludzie mają gorzej. Rozdawnictwo rządu rozbuchalo inflację. Wszystko drożeje a dochody tej części społeczeństwa nie rosna. Oni muszą sobie radzić z tym sami. Juz pomijając ten drobny szczegół, że likwidowane są szpitale i kolejki do specjalistów się wydłużają. Ktoś kto ma 500+ pójdzie sobie prywatnie. A co ma zrobić emeryt? Najlepiej umrzec. Bo on już się nie rozmnoży więc jest do niczego nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×