Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Greg napisał:

 Ten twój PiS nie dba o środowisko wiec twoje dzieci i wnuki zginą w męczarniach jestes zbyt ograniczona aby spojrzeć dalej niż do gara w którym i tak zawsze miałaś pomidorowa z ryżem 

A ona umrze bo nie dostanie się do lekarza i nie bedzie dla niej miejsca w szpitalu. Przynajmniej krócej będzie się kobiecina męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jaka afera Ziobry hahaha 😄

on nie siedział w pokoju 208 w inowrocławskim ratuszu 😄

Poczytaj sobie o aferze Ziobry. Z TVPis się o niej nie dowiesz.

Serio nie masz nic przeciwko, że ludzi do KRS wybiera Minister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Serio nie masz nic przeciwko, że ludzi do KRS wybiera Minister?

Nie, nie mam nic przeciwko. Tak powinno być. Bardzo dobrze, że sędziowie nie wybierają się sami. Do tej pory było tak, że ręka rękę myje. Czas na zmiany. Żałuję jedynie tego, że minister Ziobro i PiS mają małą siłę przebicia i ktoś kto ma olbrzymie układy skutecznie blokuje te zmiany. Powinni się ostro wziąć za tę mafię sędziowską i co niektórych głównie sędzię Tuleyę, Gersdorf i Rzeplińskiego posadzić, bo to oni najwięcej nakręcają tą maszynkę zła. Prezydent Duda ma za małe jaja, powinniśmy mieć silnego prezydenta, który walnąłby pięścią w stół i wszystkich tych mafiozów wsadzić do paki. Pani sędzia Przyłębska, też jest za słaba i powinna być bardziej stanowcza i zrobić porządek w tym swoim trybunale, bo tam też przez te wszystkie lata zawiązały się układy i układziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie mam nic przeciwko. Tak powinno być. Bardzo dobrze, że sędziowie nie wybierają się sami. Do tej pory było tak, że ręka rękę myje. Czas na zmiany. Żałuję jedynie tego, że minister Ziobro i PiS mają małą siłę przebicia i ktoś kto ma olbrzymie układy skutecznie blokuje te zmiany. Powinni się ostro wziąć za tę mafię sędziowską i co niektórych głównie sędzię Tuleyę, Gersdorf i Rzeplińskiego posadzić, bo to oni najwięcej nakręcają tą maszynkę zła. Prezydent Duda ma za małe jaja, powinniśmy mieć silnego prezydenta, który walnąłby pięścią w stół i wszystkich tych mafiozów wsadzić do paki. Pani sędzia Przyłębska, też jest za słaba i powinna być bardziej stanowcza i zrobić porządek w tym swoim trybunale, bo tam też przez te wszystkie lata zawiązały się układy i układziki.

Nie masz nic przeciwko, że łamane jest PRAWO?

Chciałabyś zostać wsadzona do więzienia, bo ktoś uznał, według jego osobistego widzimisię zrobiłaś coś złego, mimo że byłoby to wbrew prawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie masz nic przeciwko, że łamane jest PRAWO?

Chciałabyś zostać wsadzona do więzienia, bo ktoś uznał, według jego osobistego widzimisię zrobiłaś coś złego, mimo że byłoby to wbrew prawu?

A chciałabyś, żeby ktoś kto np. zab/ije twoje dziecko, nie poniósł za to żadnych konsekwencji, gdyż ktoś inny stwierdzil, że ta osoba działala w dobrej wierze w zasadzie to zrobiła dobrze?

Bo tak to w tej chwili wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie mam nic przeciwko. Tak powinno być. Bardzo dobrze, że sędziowie nie wybierają się sami. Do tej pory było tak, że ręka rękę myje. Czas na zmiany. Żałuję jedynie tego, że minister Ziobro i PiS mają małą siłę przebicia i ktoś kto ma olbrzymie układy skutecznie blokuje te zmiany. Powinni się ostro wziąć za tę mafię sędziowską i co niektórych głównie sędzię Tuleyę, Gersdorf i Rzeplińskiego posadzić, bo to oni najwięcej nakręcają tą maszynkę zła. Prezydent Duda ma za małe jaja, powinniśmy mieć silnego prezydenta, który walnąłby pięścią w stół i wszystkich tych mafiozów wsadzić do paki. Pani sędzia Przyłębska, też jest za słaba i powinna być bardziej stanowcza i zrobić porządek w tym swoim trybunale, bo tam też przez te wszystkie lata zawiązały się układy i układziki.

Nieźle wam TVPis mózgi wyprała. Powtarzacie dokładnie to co oni wam mówią. I jeszcze pozwalacie im na łamanie prawa i konstytucji twierdząc, ze tak powinno być.

Oj, tęskno co niektórym za komuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie masz nic przeciwko, że łamane jest PRAWO?

Chciałabyś zostać wsadzona do więzienia, bo ktoś uznał, według jego osobistego widzimisię zrobiłaś coś złego, mimo że byłoby to wbrew prawu?

Tak mam przeciwko, że łamane jest PRAWO. PRAWO łamie PO i sędziowie im przychylni, więc najwyższy czas to zmienić. Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tą patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz nic przeciwko, że łamane jest PRAWO?

Chciałabyś zostać wsadzona do więzienia, bo ktoś uznał, według jego osobistego widzimisię zrobiłaś coś złego, mimo że byłoby to wbrew prawu?

I oczywiście całkiem normalne jest to, że giną dowody w postępowaniach. Laptop Ziobry "zniszczył się" całkowicie przypadkiem. A nasza dzielna prokuratura od kilku miesięcy nie potrafi otworzyć niezahasłowaneggo komputera i tableta (bo boi się tego co tam znajdzie).

No ale wszystko jest w porządku. Robią słusznie. Działają dla dobra partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak mam przeciwko, że łamane jest PRAWO. PRAWO łamie PO i sędziowie im przychylni, więc najwyższy czas to zmienić. Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tą patologią.

Piszesz, ze nie masz nic przeciwko łamaniu prawa (miniater wybierający ludzi do KRS).

Jakie są przypadki łamanie prawa przez PO i sędziów "im przychylnym"?A jeśli łamią prawo to dlaczego Ziobro z tym nic nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na PIS .dlaczego? Na złość tym.co śmieją się z wyborców pis wyzywając ich od najgorszych:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na PIS .dlaczego? Na złość tym.co śmieją się z wyborców pis wyzywając ich od najgorszych:( 

Na złość mamie odmrożę sobie usz. Gratuluję inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Nie bardzo rozumiem, jak wybory mogą zapobiec aferom, naduzywaniu władzy i pojawianiu się ludzi, którzy to to robią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Przeciez jak ktoś się pcha w swiTat polityki pełnego układów ukladzikow prywaty aferzystów przestępców korupcji i wszelkiego możliwego brudu moralnego to nie po to żeby to zmienić bo tego nie zmieni nawet gdyby został prezydentem kuli ziemskiej.

Włazi tam po to zeby na tym stanie rzeczy ugrać dla siebie.

Polityki nie da się zmienić będąc politykiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Rambo napisał:

Nie bardzo rozumiem, jak wybory mogą zapobiec aferom, naduzywaniu władzy i pojawianiu się ludzi, którzy to to robią.

 

Zawsze będą się pojawiać ludzie, którzy to robią. Ale chodzi o to, że musi być opozycja, ktora będzierządzącym patrzyła na ręce i ktra będzie miała jakiś głos decydujący. Gdy nie będzie opozycji i partia rządząca będzie mogła decydować o wszystkim samodzielnie takie procedery będą kwitły w najlepsze. Tak jak teraz. Mimo ewidentnego łamania prawa "swoi" nie ponoszą żadnych konsekwencji. Nawet jak sprawa się wysypie i ktoś złapie ich za rękę, to twierdzą, że to nie ich ręka. I NIC im nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Koalicja Obywatelska. 

Dla jasności. Mam dziecko, drugie będę miała jutro na świecie (planowane CC) i na PiSdzielcow głosować nie mam zamiaru. Żadna władza i tak nie odważy się zlikwidować 500+ natomiast mam gorąca nadzieję, że udoskonala ten program. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Człowiek zdradzający objawy posiadania jakichkolwiek zasad moralnych i próbujący je egzekwować momentalnie jest eliminowany z życia politycznego. Chociażby przez umoczenie go w jakiejś aferze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

"musi być opozycja"

Opozycja do czego?

Bo przecież formalnie chodzi o różnice poglądów.

Opozycja dla bycia opozycją?

Konkurencja do stołków?

Wymienić ci negatywne skutki dla demokracji wiecznego szarpania się o dominację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Słaba władza nie przeciwstawi się przestępczości, korupcji, wrogom zewnetrznym.

Silna władza sama kreuje te zjawiska.

Ale czy może być jakaś inna władza niż silna albo słaba?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Jeżdżę komunikacja miejska i widzę plakaty z uśmiechniętymi twarzami kandydatów.

Możesz mi wyjaśnić z czego się koorfa cieszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Zanim zobaczę nazwisko lub jakieś hasło wyborcze to z kilometra widzę rząd wyfotoshopowanych  ryjow z nieszczerymi uśmiechami wypracowanymi że specami o piaru.

Czyli już z plakatu mnie w chooja walą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

"musimy walczyć z przestępczością"

...z korupcja

...z podatkami

.... Aborcją

.... Klerem

...z komuna

...z zanieczyszczeniami

...z bieda

...z rakiem

...z CO2

A wszyscy tacy uchachani jakby koorfa na roochanie jechali

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Odkąd istnieje cywilizacja i polityka to jeszcze żaden polityk nie wygrał z niczym oprócz innego polityka.

Widocznie koorfa ich cieszy że jest ujowo bo inaczej po chooj by się tak szczerzyli pedryle piërdölone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

"jestem zatroskany lisem polski i Polaków"

A tu koorfa rząd implantów zębowych po 2 tysie za sztukę z plakatu pokazuje mi poziom zatroskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja rozumiem jak ktoś nie chce głowach na pis i głosuje na nowe młode partie ale na PO?  Zabrali wam.kasę z ofe a wy dalej  na nich głosujecie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

"darmowa służba zdrowia"

Mówi do mnie kandydat xyz zmuszając się do przezwyciężenia botoksowego paraliżu w który zainwestował w nadziei na zyski kiedy już wygra wybory.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

No ale przecież kto wybierze kogoś kto powie, że nie będzie lekko, że może się nie udać, i że w ogóle trzeba zaryzykować i podjąć wysiłek?

To średnio zachęcające.

Lepiej słuchać ... i się dać dymac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rambo, czy Ty nie możesz zmieścić się w jednym poście tylko musisz dodawać co chwilę kolejne? Ktoś Ci płaci za podbijanie w tym wątku? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

I w to graj różnej maści cwaniakom.

Oni mają w doopie co o nich mówią w dzienniku albo co o nich myślą wyborcy.

Myślicie, że ich rusza wasze biadolenie że to wszystko przez nich?

Oni wyszli na swoje a wasze wieczne biadolenie i poczucie, że komuś tym szkodzicie oprócz siebie ich śmieszy . Dlatego tak szczerza pisdy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo
8 minut temu, Klara napisał:

Rambo, czy Ty nie możesz zmieścić się w jednym poście tylko musisz dodawać co chwilę kolejne? Ktoś Ci płaci za podbijanie w tym wątku? 

A czy m jak miłość  nie może lecieć na okrągło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×