Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A skąd syn Tuska ma wiedzieć czy Trzaskowski dostał przelew czy nie? Coś ci się chyba pomerdało.

PIS trollu 😄

mozgi maja juz tak wyzarte ze dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

mozgi maja juz tak wyzarte ze dno!

Piszą dokładie to co partia każe = odwracają kota ogonem.

Jak napiszesz o aferze w Ministrollstwie sprawiedliwości to oni o Brejzie. Takie tam odwrócenie uwagi. OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brejza spoko gość, Klaudia Jachira to też super babka, co nie trolluje. Wy wszyscy POKOtrolarze jesteście siebie warci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Brejza spoko gość, Klaudia Jachira to też super babka, co nie trolluje. Wy wszyscy POKOtrolarze jesteście siebie warci. 

Spoko podejście. Inni kradą to i my kradniemy. A co tam. Wolno nam 🙂

I nie każdy kto widzi chamstwo PISu jest POKO PISowski trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle

Ja na pis, kocham kaczynskiego, tylko on dba o przeciętnych i beda podwyzszki jesli pis wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

kaczor mowi ze mamusia i mamusia w polsce nie przejdzie, za to z powodzeniem przechodzi mamusia marta i 3 tatusiow, jeszcze nie wiadomo ktory ojciec ktorego dziecka...

BRAWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Połowa lekarzy i pielęgniarek w Polsce ma więcej niż 50 lat. Lekarzy i pielęgniarek z młodszych roczników jest coraz mniej. Niedługo nie będzie miał nas kto leczyć. A PIS tylko ciągnie w dół służbę zdrowia. Lekarze wykształceni w Polsce wyjeżdżają na zachód, żeby zarabiać adekwatnie do przepracowanych godzin.

A PIS twierdzi, że nie jest za eutanazją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możecie sobie hejtować i trollować POKO-wskie śmieci i tak PiS wygra i będzie rządził samodzielnie i co zrobicie, pochlastacie się chyba z zazdości że innym będzie lepiej a wam nie. Jestem za tradycyjną rodziną, a nie za gejowską. Macie też inny wybór - dostosować się geje z POKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Możecie sobie hejtować i trollować POKO-wskie śmieci i tak PiS wygra i będzie rządził samodzielnie i co zrobicie, pochlastacie się chyba z zazdości że innym będzie lepiej a wam nie. Jestem za tradycyjną rodziną, a nie za gejowską. Macie też inny wybór - dostosować się geje z POKO.

No tym przy korycie na pewno będzie lepiej. Tobie też trollu? ile ci płacą za wychwalanie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Możecie sobie hejtować i trollować POKO-wskie śmieci i tak PiS wygra i będzie rządził samodzielnie i co zrobicie, pochlastacie się chyba z zazdości że innym będzie lepiej a wam nie. Jestem za tradycyjną rodziną, a nie za gejowską. Macie też inny wybór - dostosować się geje z POKO.

dostostowac sie nie dostosujemy wezmiemy sluby za granica i poczekamy rok dwa, jak unijnie wszystkie kraje beda musialy uznac takie malzenstwa nawet bez ustanawiania takich u siebie z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Możecie sobie hejtować i trollować POKO-wskie śmieci i tak PiS wygra i będzie rządził samodzielnie i co zrobicie, pochlastacie się chyba z zazdości że innym będzie lepiej a wam nie. Jestem za tradycyjną rodziną, a nie za gejowską. Macie też inny wybór - dostosować się geje z POKO.

Machina PISowskiej propagandy ma się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dostostowac sie nie dostosujemy wezmiemy sluby za granica i poczekamy rok dwa, jak unijnie wszystkie kraje beda musialy uznac takie malzenstwa nawet bez ustanawiania takich u siebie z osobna.

Przecież będzie POLexit? Więc jaka Unia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Przecież będzie POLexit? Więc jaka Unia?

no to niech robia, ubedzie kilka milionow obywateli w pare miesiecy jesli takowy zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem przeciwo PiS i uważam jak jakiś gey na swoje własne życzenie ma ochotę zostać panienką, to uważam powinno się ich kastrować, a lesby sterylizować. To nie są ludzie tylko obojniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem przeciwo PiS i uważam jak jakiś gey na swoje własne życzenie ma ochotę zostać panienką, to uważam powinno się ich kastrować, a lesby sterylizować. To nie są ludzie tylko obojniaki.

Oby twoje dziecko było "obojniakiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Oby twoje dziecko było "obojniakiem".

nie jedno dziecko z konserwatywnej rodziny jest, wtedy jest @tylko nie mow nikomu@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie którzy wychodzą na ulicę pod tęczową flagą to nie są ani mężczyźni, ani kobiety, to nie wiadomo co to jest. Niech sobie żyją w spokoju, ale najpierw trzeba ich wykastrować - oni sami się tego domagają - i ja ich w tym popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oby twoje dziecko było "obojniakiem".

Jak mój syn będzie miał ochotę obciąć sobie jajca, to jego wybór. Ale póki co, to on też jest za tradycyjną rodziną i jest przeciwko zbokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak mój syn będzie miał ochotę obciąć sobie jajca, to jego wybór. Ale póki co, to on też jest za tradycyjną rodziną i jest przeciwko zbokom.

No a co ma ci powiedzieć? Że lubi chłopców. Wiadomo, ze przed taki świrem jak ty będzie się z tym kryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem dlaczego Paweł Rabiej się tak męczy? Niech obetnie sobie jajca, założy spódnicę tak jak Anna Grodzka i będzie szczęśliwy. Nie rozumiem też dlaczego Biedroń nie chodzi w spódnicy? Przecież to też zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem dlaczego Paweł Rabiej się tak męczy? Niech obetnie sobie jajca, założy spódnicę tak jak Anna Grodzka i będzie szczęśliwy. Nie rozumiem też dlaczego Biedroń nie chodzi w spódnicy? Przecież to też zbok.

Nie rozumiesz i nie zrozumiesz, bo dwie szare komórki w mózgu to zbyt mało aby mogły zajść jakiekolwiek procesy myślowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiesz i nie zrozumiesz, bo dwie szare komórki w mózgu to zbyt mało aby mogły zajść jakiekolwiek procesy myślowe.

A ty rozumiesz? Sprawia ci przyjemność jak inny facet wsadza ci swojego ku.tasa w dupe? Ja też jestem przeciwko pedalstwu. Tu nic nie trzeba rozumieć, już na samą myśl robi mi się niedobrze. Mam nadzieję, że jak wygra PiS, to zrobi ze zboczeńcami porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty rozumiesz? Sprawia ci przyjemność jak inny facet wsadza ci swojego ku.tasa w dupe? Ja też jestem przeciwko pedalstwu. Tu nic nie trzeba rozumieć, już na samą myśl robi mi się niedobrze. Mam nadzieję, że jak wygra PiS, to zrobi ze zboczeńcami porządek.

Daj już se spokój bo ci się jeszcze te dwie szare komórki co się ostały przegrzeją.

PS. Myslisz, że Kaczynski zrobi porządek ze sobą? A z Macierewiczem? A może z klerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty rozumiesz? Sprawia ci przyjemność jak inny facet wsadza ci swojego ku.tasa w dupe? Ja też jestem przeciwko pedalstwu. Tu nic nie trzeba rozumieć, już na samą myśl robi mi się niedobrze. Mam nadzieję, że jak wygra PiS, to zrobi ze zboczeńcami porządek.

I jeszcze jedno wązne pytanie. Ostrzegam, że możesz nie podołać. Twój PIS rządzi od 4 lat? Myslisz, że dlaczego jeszcze nie zrobił porządku ze "zboczeńcami"? Moze nie chce? Albo nie umie? Albo się czegoś boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Ja się tak zastanawiam... 

Naprawdę "zboczency" są wazniejsi od sytuacji ekonomicznej, prawnej w Państwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupabiskupa
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Możecie sobie hejtować i trollować POKO-wskie śmieci i tak PiS wygra i będzie rządził samodzielnie i co zrobicie, pochlastacie się chyba z zazdości że innym będzie lepiej a wam nie. Jestem za tradycyjną rodziną, a nie za gejowską. Macie też inny wybór - dostosować się geje z POKO.

...iak, uspokój się, bo emi znowu sypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Klara napisał:

Ja się tak zastanawiam... 

Naprawdę "zboczency" są wazniejsi od sytuacji ekonomicznej, prawnej w Państwie? 

Najważniejszy punkt, to zrobić ze zboczeńcami porządek. Tamten gość co pisze że trzeba ich wykastrować, to ma rację. Zobacz co już teraz się dzieje i co oni wyprawiają. Znieważają uczucia religijne np. odprawiają teczowe msze, rozklejają tęczową Matkę Boską, włamują się do kościołów i niszczą ołtarze. Wchodzą przebierańcy do szkół i przedszkoli, niedługo bedzie strach iść samemu ulicą, bo cię dopadną w ciemnym kącie i dupę zmłócą i nie będzie można nic zrobić, bo jak sie sprzeciwisz to oskarżą cię o nietolerancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Najważniejszy punkt, to zrobić ze zboczeńcami porządek. Tamten gość co pisze że trzeba ich wykastrować, to ma rację. Zobacz co już teraz się dzieje i co oni wyprawiają. Znieważają uczucia religijne np. odprawiają teczowe msze, rozklejają tęczową Matkę Boską, włamują się do kościołów i niszczą ołtarze. Wchodzą przebierańcy do szkół i przedszkoli, niedługo bedzie strach iść samemu ulicą, bo cię dopadną w ciemnym kącie i dupę zmłócą i nie będzie można nic zrobić, bo jak sie sprzeciwisz to oskarżą cię o nietolerancję.

Tobie to chyba już "dupę zmłócili". Fajnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Tobie to chyba już "dupę zmłócili". Fajnie było?

I to jest na to dowód, że trzeba się wystrzegać takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poou

Na Koalicje Obywatelską. Nie jest bez wad, ale niestety lepszej partii nie ma. Przynajmniej za PO Polska sie liczyła w swiecie, teraz wstyd się przyznac, za granicą ze sie jest Polakiem. Dużo jezdzę, wiec wiem, pytaja mnie obcokrajowcy, czy Polacy zwariowali, tak im dobrze szlo, byli wzorem , a teraz taki zaścianek, nietolerancja, rzad ma dziwne wypowiedzi. Nie chce mi sie za to wszytko tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×