Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość Gość

To im wytłumacz że Polska ma się coraz lepiej. PO to jedna wielka wada, oni piszczą, nie dlatego że martwią się o kraj, tylko dlatego że obawiają się o utratę przywilejów. Polacy nie zwariowali, tylko chcą lepszej Polski. Powiedz po jakim kraju jeździsz, bo nietolerancję głoszą jedynie zboczeńcy, inni normalni ludzie żyją w zgodzie, to PO nakręca Polaków do siania nienawiści, to oni sami rozsiewają plotki w innych krajach że dzieje się  krzywda. W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Najważniejszy punkt, to zrobić ze zboczeńcami porządek. Tamten gość co pisze że trzeba ich wykastrować, to ma rację. Zobacz co już teraz się dzieje i co oni wyprawiają. Znieważają uczucia religijne np. odprawiają teczowe msze, rozklejają tęczową Matkę Boską, włamują się do kościołów i niszczą ołtarze. Wchodzą przebierańcy do szkół i przedszkoli, niedługo bedzie strach iść samemu ulicą, bo cię dopadną w ciemnym kącie i dupę zmłócą i nie będzie można nic zrobić, bo jak sie sprzeciwisz to oskarżą cię o nietolerancję.

Mi Ci "zboczency" kompletnie nie przeszkadzają. 

Będę mieć dziecko, mam Męża. Tradycyjny model polskiej rodziny, zanim mnie pocisniesz.

Osobiście bardziej martwię się, że będziemy druga Wenezuela:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To im wytłumacz że Polska ma się coraz lepiej. PO to jedna wielka wada, oni piszczą, nie dlatego że martwią się o kraj, tylko dlatego że obawiają się o utratę przywilejów. Polacy nie zwariowali, tylko chcą lepszej Polski. Powiedz po jakim kraju jeździsz, bo nietolerancję głoszą jedynie zboczeńcy, inni normalni ludzie żyją w zgodzie, to PO nakręca Polaków do siania nienawiści, to oni sami rozsiewają plotki w innych krajach że dzieje się  krzywda. W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super.

Przecież jest wideo jak na dłoni jak kibole biją nastolatka przewracaja młode dziewczyny, aresztowano kiladziwsiat osób za rozboje, komu wciskasz te ciemnoty? Poza tym homoseksualizm to nie zboczenie proszę się doedukowac a nie siać dezinformacje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość poou napisał:

Na Koalicje Obywatelską. Nie jest bez wad, ale niestety lepszej partii nie ma. Przynajmniej za PO Polska sie liczyła w swiecie, teraz wstyd się przyznac, za granicą ze sie jest Polakiem. Dużo jezdzę, wiec wiem, pytaja mnie obcokrajowcy, czy Polacy zwariowali, tak im dobrze szlo, byli wzorem , a teraz taki zaścianek, nietolerancja, rzad ma dziwne wypowiedzi. Nie chce mi sie za to wszytko tłumaczyć...

Dokładnie nie chce żeby nami rządzili kibole i ciemnota rzydzykowska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To im wytłumacz że Polska ma się coraz lepiej. PO to jedna wielka wada, oni piszczą, nie dlatego że martwią się o kraj, tylko dlatego że obawiają się o utratę przywilejów. Polacy nie zwariowali, tylko chcą lepszej Polski. Powiedz po jakim kraju jeździsz, bo nietolerancję głoszą jedynie zboczeńcy, inni normalni ludzie żyją w zgodzie, to PO nakręca Polaków do siania nienawiści, to oni sami rozsiewają plotki w innych krajach że dzieje się  krzywda. W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super.

To akurat fakt. Kler szczuje jednych na drugich i jest bardzo nietolerancyjny.

"W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super." - komu? Mi się pogorszyło. Zbierałam na wkład własny na mieszkanie od 8 lat. I co? I .... Mieszkania zamiast 7 tys zł za metr kosztuja 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież jest wideo jak na dłoni jak kibole biją nastolatka przewracaja młode dziewczyny, aresztowano kiladziwsiat osób za rozboje, komu wciskasz te ciemnoty? Poza tym homoseksualizm to nie zboczenie proszę się doedukowac a nie siać dezinformacje! 

Kibole zawsze robili zamęt, oni zawsze szukają zaczepki żeby się ponaparzać, im nie trzeba żadnego pretekstu żeby zrobić ustawkę. Teraz homoseksualiści wychodzą na światło dzienne i swoim zachowaniem prowokują zadymę. A  homoseksualizm to jest zboczenie proszę się doedukować a nie siać dezinformacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To akurat fakt. Kler szczuje jednych na drugich i jest bardzo nietolerancyjny.

"W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super." - komu? Mi się pogorszyło. Zbierałam na wkład własny na mieszkanie od 8 lat. I co? I .... Mieszkania zamiast 7 tys zł za metr kosztuja 10 tys.

Male miasteczko, cena domów jeszcze dwa lata temu koło 300.000. Dziś? Pod 500.000 podchodzą. 

Paliwo koło 5.10 zl

Szynka konserwowa do sałatki, która koło szynki nie leżała 10 zł (🤦‍♀️

I moje ulubione - jak kiedyś szynka kosztowała 32 zl/kg to to była zaje... Sta szybka 😁 teraz jest to normalna cena przeciętnej szynki, pozdro 

To są moje refleksje, może dotyczą tylko mojego regionu, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kibole zawsze robili zamęt, oni zawsze szukają zaczepki żeby się ponaparzać, im nie trzeba żadnego pretekstu żeby zrobić ustawkę. Teraz homoseksualiści wychodzą na światło dzienne i swoim zachowaniem prowokują zadymę. A  homoseksualizm to jest zboczenie proszę się doedukować a nie siać dezinformacje.

Takie ciemnota to możesz sobie wciskać u siebie na parafii, homoseksualizm to normalna zdrowa orientacja seksulana wg każdej poważnej organizacji psychologicznej, seksuologicznej czy zdrowia. Homoseksualiści na marszach chcą tylko prawa do związków partnerskich które są w całej Europie a w Polsce odmawiane od 1995 roku gdzie inne kraje obecnie  maja juz równość małżeńska i równe prawa adopcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosck
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Takie ciemnota to możesz sobie wciskać u siebie na parafii, homoseksualizm to normalna zdrowa orientacja seksulana wg każdej poważnej organizacji psychologicznej, seksuologicznej czy zdrowia. Homoseksualiści na marszach chcą tylko prawa do związków partnerskich które są w całej Europie a w Polsce odmawiane od 1995 roku gdzie inne kraje obecnie  maja juz równość małżeńska i równe prawa adopcyjne. 

Ja przez taką ciemnote na PiS na pewnie nie zagłosuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

To akurat fakt. Kler szczuje jednych na drugich i jest bardzo nietolerancyjny.

"W porównaniu z innymi latami w Polsce żyje się super." - komu? Mi się pogorszyło. Zbierałam na wkład własny na mieszkanie od 8 lat. I co? I .... Mieszkania zamiast 7 tys zł za metr kosztuja 10 tys.

A co niby ma zrobić kler? Założyć tęczową sutannę? Znalazło się kilka pe.dofili księży, to teraz cały kler się obwinia. Właśnie dlatego należy naznaczać takich ludzi i trzeba tępić tą zarazę pe.dofilską żeby nie dopuścić do szerzenia się pe.dalstwa.

A jeśli chodzi o mieszkania, to teraz jest super. 15 lat temu jak brałem kredyt na mieszkanie, to za euro płaciłem prawie 5zł (dobrze że nie przekroczyło) to było godzinę mojej pracy i wegetowało się od 10-go do 10-go, bo żona nie mogła znaleźć pracy, a teraz w przeliczeniu mam 8 euro na godzinę, żona drugie tyle (to i tak w porównaniu z innymi nie jest dużo). Odkąd rządzi PiS nam się polepszyło i możemy w końcu sobie pozwolić na luksus, gdzie za PO żyliśmy jak dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co niby ma zrobić kler? Założyć tęczową sutannę? Znalazło się kilka pe.dofili księży, to teraz cały kler się obwinia. Właśnie dlatego należy naznaczać takich ludzi i trzeba tępić tą zarazę pe.dofilską żeby nie dopuścić do szerzenia się pe.dalstwa.

A co ma to pe. Dalstwo do ped. Ofilii? 

Wiesz, że określenie pęd ofilia dotyczy też dorosłych osób krzywdzacych dziewczynki? 

Czyli ped ofil może być tak samo osoba heteroseksualna jak i homoseksualna? A księża nie tylko chłopców krzywdzili, ale dziewczynki również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie ciemnota to możesz sobie wciskać u siebie na parafii, homoseksualizm to normalna zdrowa orientacja seksulana wg każdej poważnej organizacji psychologicznej, seksuologicznej czy zdrowia. Homoseksualiści na marszach chcą tylko prawa do związków partnerskich które są w całej Europie a w Polsce odmawiane od 1995 roku gdzie inne kraje obecnie  maja juz równość małżeńska i równe prawa adopcyjne. 

Homoseksualiści to zboczeńcy. Oni na tych marszach domagają się żeby pozwolono im na zmianę płci. Uważam że powinno im pozwolić się wykastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Klara napisał:

A co ma to pe. Dalstwo do ped. Ofilii? 

Wiesz, że określenie pęd ofilia dotyczy też dorosłych osób krzywdzacych dziewczynki? 

Czyli ped ofil może być tak samo osoba heteroseksualna jak i homoseksualna? A księża nie tylko chłopców krzywdzili, ale dziewczynki również. 

Takich należy wykastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Takich należy wykastrować.

Ale nie są w worku "Homoseksualiści". 

Nie każda odmienność bądź patologia to homoseksualizm. 

Pe do f ile to pe do fi le, koniec kropka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A co niby ma zrobić kler? Założyć tęczową sutannę? Znalazło się kilka pe.dofili księży, to teraz cały kler się obwinia. Właśnie dlatego należy naznaczać takich ludzi i trzeba tępić tą zarazę pe.dofilską żeby nie dopuścić do szerzenia się pe.dalstwa.

A jeśli chodzi o mieszkania, to teraz jest super. 15 lat temu jak brałem kredyt na mieszkanie, to za euro płaciłem prawie 5zł (dobrze że nie przekroczyło) to było godzinę mojej pracy i wegetowało się od 10-go do 10-go, bo żona nie mogła znaleźć pracy, a teraz w przeliczeniu mam 8 euro na godzinę, żona drugie tyle (to i tak w porównaniu z innymi nie jest dużo). Odkąd rządzi PiS nam się polepszyło i możemy w końcu sobie pozwolić na luksus, gdzie za PO żyliśmy jak dziady.

to ze zyles jak dziad to nalezy dopatrywac sie winy tez u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Homoseksualiści to zboczeńcy. Oni na tych marszach domagają się żeby pozwolono im na zmianę płci. Uważam że powinno im pozwolić się wykastrować.

moze lepiej nie dyskutowac na tematy na ktore nie ma sie zielonego pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A co niby ma zrobić kler? Założyć tęczową sutannę? Znalazło się kilka pe.dofili księży, to teraz cały kler się obwinia. Właśnie dlatego należy naznaczać takich ludzi i trzeba tępić tą zarazę pe.dofilską żeby nie dopuścić do szerzenia się pe.dalstwa.

A jeśli chodzi o mieszkania, to teraz jest super. 15 lat temu jak brałem kredyt na mieszkanie, to za euro płaciłem prawie 5zł (dobrze że nie przekroczyło) to było godzinę mojej pracy i wegetowało się od 10-go do 10-go, bo żona nie mogła znaleźć pracy, a teraz w przeliczeniu mam 8 euro na godzinę, żona drugie tyle (to i tak w porównaniu z innymi nie jest dużo). Odkąd rządzi PiS nam się polepszyło i możemy w końcu sobie pozwolić na luksus, gdzie za PO żyliśmy jak dziady.

p.e.d.o.f.i.l.e. to osoby ktore nie moga osiagnac satysfakcji ze wspolzycia z osoba dorosla, prosze nie mieszac do tego gejow i lesbijek. a kler ma wystarczajaco  duzo problemow ze soba i przez to szczuje na gejow i lesbijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co niby ma zrobić kler? Założyć tęczową sutannę? Znalazło się kilka pe.dofili księży, to teraz cały kler się obwinia. Właśnie dlatego należy naznaczać takich ludzi i trzeba tępić tą zarazę pe.dofilską żeby nie dopuścić do szerzenia się pe.dalstwa.

A jeśli chodzi o mieszkania, to teraz jest super. 15 lat temu jak brałem kredyt na mieszkanie, to za euro płaciłem prawie 5zł (dobrze że nie przekroczyło) to było godzinę mojej pracy i wegetowało się od 10-go do 10-go, bo żona nie mogła znaleźć pracy, a teraz w przeliczeniu mam 8 euro na godzinę, żona drugie tyle (to i tak w porównaniu z innymi nie jest dużo). Odkąd rządzi PiS nam się polepszyło i możemy w końcu sobie pozwolić na luksus, gdzie za PO żyliśmy jak dziady.

A słuchałaś kazań choćby Jędraszewskiego? To przedstawiciel kleru w Polsce.

No ja teraz nie moge sobie pozwolic na mieszkanie. I przy cenach rosnących w takim tępie chyba nie będę mogła sobie pozwolić :-( I w zasadzie jest coraz gorzej. Moje dochody nie rosną jakoś szczegolnie a wydatki tak bo wszystko drożeje. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to ze zyles jak dziad to nalezy dopatrywac sie winy tez u siebie!

Ja robiłem po 260 godzin miesięcznie, do domu przychodziłem jedynie się przespać, takie były czasy, wszyscy pracodawcy płacili tak samo, był wyzysk, mobbing, teraz pracuję max 196godz. w miesiącu i idę do pracy ze spokojem, robię swoje i nikt mnie nie popędza tak jak kiedyś, aż się chce pracować. Jeżeli ktoś teraz narzeka, to niech się dopatruje winy u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A słuchałaś kazań choćby Jędraszewskiego? To przedstawiciel kleru w Polsce.

No ja teraz nie moge sobie pozwolic na mieszkanie. I przy cenach rosnących w takim tępie chyba nie będę mogła sobie pozwolić 😞 I w zasadzie jest coraz gorzej. Moje dochody nie rosną jakoś szczegolnie a wydatki tak bo wszystko drożeje. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

to co robi Jedraszewski, to jest niemal przesladowanie! jeszcze cos takigo by uszlo w kraju w ktorym osoby lgbt moga wziac slub i miec ochrone panstwa ale nie tutaj, gdzie dostaje sie lomot za bycie homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Kiedys bylam za PO ale oni to dopiero sie nakradli i nic dla ludzi nie zrobili. Glosuje na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Ela napisał:

Kiedys bylam za PO ale oni to dopiero sie nakradli i nic dla ludzi nie zrobili. Glosuje na PiS

afera skok stefczyka to niby nie PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh
7 minut temu, Gość gosc napisał:

afera skok stefczyka to niby nie PIS?

Trzeba wybrac mniejsze zło i wlasnie tak robie 🙂 a Ty tob jak uwazasz, mi nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzaskowski zajumał pieniądze z 500+ i teraz zgania że niby trolle z PiS mu nie dali.

Ty wiesz, że to co piszesz jest karalne? Myślisz, że jesteś anonimowy w necie? Zglaszam cię do adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trzaskowki dostał przelew na wypłatę 500+, prze je bał, a teraz pyta się skąd ma wziąć?

Zarzucasz Prezydentowi Warszawy, ze "prze je bał", pieniądze na 500+? Masz na to jakieś dowody? Skoro nie przedstawiasz dowodów to zgłaszam post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Ty wiesz, że to co piszesz jest karalne? Myślisz, że jesteś anonimowy w necie? Zglaszam cię do adminów.

 

2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zarzucasz Prezydentowi Warszawy, ze "prze je bał", pieniądze na 500+? Masz na to jakieś dowody? Skoro nie przedstawiasz dowodów to zgłaszam post.

Zgłoś te posty do Tuska i przypomnij mu, niech odda nasze zajumane pieniądze z OFE, a jego syn z Amber Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

Zgłoś te posty do Tuska i przypomnij mu, niech odda nasze zajumane pieniądze z OFE, a jego syn z Amber Gold

Nie rozmawiamy o Tusku, tylko o fałszywych oskarżeniach kierowanych wobec Prezydenta Warszawy. Zgłosiłam posty gdzie trzeba. Ziemkiewicz za coś takiego bedzie miał proces. Ty też chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość dupabiskupa napisał:

...iak, uspokój się, bo emi znowu sypnie.

emi cały czas sypie 😄 Wejdźcie sobie na jej twitera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie rozmawiamy o Tusku, tylko o fałszywych oskarżeniach kierowanych wobec Prezydenta Warszawy. Zgłosiłam posty gdzie trzeba. Ziemkiewicz za coś takiego bedzie miał proces. Ty też chcesz?

Jak będzie mnie sądził sędzia Tuleya, to nie chcę. Bardzo się przestraszyłam i chcę wyrazić skruchę i przeprosić prezydenta Warszawy za to że napisałam prawdę i go w oczy zakolała. A jak tam prezydent Warszawy odnosi się do śmierdzącej sprawy wpływającej do Wisły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×