Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimik

Catering dietetyczny Krk

Polecane posty

Gość Mimik

Hej, polecacie jakiś catering dietetyczny, który działa w Krakowie i okolicach? fajnie by było jakby miał opcję dowozu do biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda

spróbuj sobie Optimal Fit, ja korzystam już od 4msc, jestem na diecie redukcyjnej i schudłam ponad 12kg, pyszne i zdrowe jedzonko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Mnie nie stać by cały miesiąc być na pudełkach, ale jak jestem, to też od Opitmala, wtedy korzystam z opcji dowozu do biura, bo wtedy  nie muszę pamiętać, by zabrać jedzenie z domu. Polecam. Bardzo ułatwia życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

hm, też polecam. mam wersje klasyczna z dowozem pod drzwi i jest ok.to duza wygoda, ostrzegam ze latwo sie przyzywyczaic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

U mnie spoko się sprawdza Wygodnadieta. Jedzenie jest smaczne i zdrowo. Posiłki urozmaicone więc się nie nudzą i co ważniejsze, w końcu dzięki nim ja jem regularnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to jest podstawa, wlasnie na dietach pudęłkowych rzadko sie podjada, bo ja jak mam wygodna dietę, to na przykład zakupów juz nie robię praktycznie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertka

zobacz sobie optimal fit, mi dowożą pod Kraków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Warto też Wygodną Dietę sobie zamówić, zobaczysz że po pierwszym miesiącu będziesz chciała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoh

Przede wszystkim Optimal Fit. Dowożą na terenie Krakowa i do miejscowości w okolicach, ale mój kolega też ma ich dietę, a mieszka we wsi, której nie ma na ich liście. Dowożą mu, tylko chyba coś płaci dodatkowo, jakieś grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta
Dnia 6.09.2019 o 03:09, Gość otoh napisał:

Przede wszystkim Optimal Fit. Dowożą na terenie Krakowa i do miejscowości w okolicach, ale mój kolega też ma ich dietę, a mieszka we wsi, której nie ma na ich liście. Dowożą mu, tylko chyba coś płaci dodatkowo, jakieś grosze

Nie wiedziałam, że tak się da fajnie. Widziałam, że można sobie zestaw próbny zamówić. Dobry jest? W sensie czy dużo różni się od tego co dostaje się przy normalnym zamówieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
Dnia 6.11.2019 o 05:43, Gość Danuta napisał:

Nie wiedziałam, że tak się da fajnie. Widziałam, że można sobie zestaw próbny zamówić. Dobry jest? W sensie czy dużo różni się od tego co dostaje się przy normalnym zamówieniu?

zestaw próbny smakowo ilosciowo taki sam jakbys zamowila pelnoprawny na miesiac, ja myslalam ze zrobili mi smaczniejszy na probe zebym skorzystala ale oni po prostu maja smaczne 😄 i dietetyk uklada wiec to zadne czary mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia
Dnia 31.08.2019 o 14:35, Gość rertka napisał:

zobacz sobie optimal fit, mi dowożą pod Kraków 🙂

a do Wieliczki by dowieźli? 🙂 szukam wlaśnie czegoś dla siebie, muszę zgubić pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaa
Dnia 12.11.2019 o 21:17, Gość małgosia napisał:

a do Wieliczki by dowieźli? 🙂 szukam wlaśnie czegoś dla siebie, muszę zgubić pare kilo

wydaje mi się, że tak. ja też korzystam ale mieszkam w centrum krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joker

też mi się wydaje, że optimal fit to najlepsza opcja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczula

Optimal fit jest git, ja nie korzystam ale znajoma z pracy tak, codziennie patrzę na te posiłki ze smakiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 12.11.2019 o 21:17, Gość małgosia napisał:

a do Wieliczki by dowieźli? 🙂 szukam wlaśnie czegoś dla siebie, muszę zgubić pare kilo

taaak 😄 mi dowożą 😜 mega jest, musisz koniecznie sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana

Polecam od nich dietę balance szczególnie, próbowałam trzech od nich i ta mi najbardziej odpowaidała i kalorycznie i dobrze się czułam po niej. Ja się specjalnie jakos nie odchudzam ale zmorą było moje nieregularne żarcie, taka dieta pomaga bo przynajmniej wymowki sie nie ma ze gotować się nie chce 😉 czasem sobie tam coś w nocy podeżre poza dietą ale okazjonalnie i to jak mam coś w lodówce bo dzięki optimalowi to można przestać robić zapasy ..a przy diecie nawet się powinno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Jak dla mnie to Wygodnadieta jest najlepsza. Sama zamawiam od nich już kilka miesięcy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Jedzonko jest smaczne, zdrowe i świeże a dostawy zawsze na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 09:18, Gość Kasia napisał:

hm, też polecam. mam wersje klasyczna z dowozem pod drzwi i jest ok.to duza wygoda, ostrzegam ze latwo sie przyzywyczaic hehe

ja juz drugi miesiac na wygodnej diecie i jest to dla mnie bardzo dobre rozwiazanie, do tego kijki ida w ruch i mam nadzieję, że do lata zrobię z siebie fajna laskę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 09:18, Gość Kasia napisał:

hm, też polecam. mam wersje klasyczna z dowozem pod drzwi i jest ok.to duza wygoda, ostrzegam ze latwo sie przyzywyczaic hehe

ja juz drugi miesiac na wygodnej diecie i jest to dla mnie bardzo dobre rozwiazanie, do tego kijki ida w ruch i mam nadzieję, że do lata zrobię z siebie fajna laskę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×