Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maminka

Ciąża bliźniacza- jeden pęcherzyk pusty. Czy jest jeszcze szansa?

Polecane posty

Gość Maminka

Cześć dziewczyny!

mialam robione pierwsze USG w 6 tygodniu i 7 dniu ciąży. Okazało się, że mam pod serduchem dwa jajeczka z pęcherzykami- w jednym był zarodek, w drugim niestety nie:-( 

Mój ginekolog powiedział, że nic straconego i zdarza się, że zarodek pojawi sie w późniejszym terminie. Codziennie o tym myśle, nie daje mi to spokoju- czy naprawdę jest jeszcze szansa, że będę miała dwojaczki?

Czy któraś z mam bliźniaków tak miała?

dodam, że oba jajeczka były tej samej wielkości.

Od USG minął tydzień- nie płamilam, nie mam jakiś strasznych bólów brzucha (jedynie na zaparcia), za to wymiotuje po kilka razy dziennie, a czasem nawet w nocy.

Bede wdzięczna za każda informacje jak to u Was było.

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja nie mam dzieci, ale podobo jedno z bliźniąt rodzi sie czasem mniejsze, to nie dlatego, ze pozniej zaczyba sie rozwijac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak pęcherzyk jest pusty to dziecka z niego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Ogudugu pomoże

W JAKI SPOSÓB PRZYWRÓCIĆ SWOJEGO ZWROTU TRWAŁO „Zaklęcie miłosne od Dr.Ogudugu sprowadziło mojego męża z powrotem”.
Po 12 latach małżeństwa ja i mój mąż byliśmy w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii, aby być z inną kobietą. Czułem, że moje życie się skończyło. Próbowałem być z mężem i nie mogłem kontrolować moich bólów. Każdego dnia i każdej nocy myślę, że nie mogę wrócić do przyszłości. Bardzo się martwiłem i nie mogłem znaleźć na to słowa. Dr.Ogudugu może pomóc szybko odzyskać ex. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim dla mnie zaklęcie Permanent Love. Dwa (2) dni później mój mąż jest naprawdę mną, taki niesamowity, taki niesamowity! Tak właśnie wrócił, on i mój ojciec. Od tego dnia nasze małżeństwo było czymś więcej, wszystko dzięki dr. Ogudugu. Jest tak potężny i postanowił podzielić się moją historią w Internecie, że Dr.Ogudugu jest prawdziwym rzucającym zaklęcia, który zawsze będzie się modlił przez długi czas, jeśli będziesz potrzebować swojego kochanka z powrotem lub szybko uratować swoje małżeństwo. Nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia Dr.Ogudugu. Oto jego kontakt: Zadzwoń / WhatsApp go: +27663492930 Wyślij mu e-mail na adres: greatogudugu@gmail.com, twoja życzliwość nigdy nie zostanie zapomniana.

Anela Scott z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Nie miałam takiej sytuacji, ale kto wie, powtórz USG za jakiś czas i będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×