Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem_wyśmiewana

Jestem wyśmiewana z powodu braku faceta

Polecane posty

Gość jestem_wyśmiewana

Szczególnie przez jedną koleżankę. Ona sama dość późno znalazła faceta i zaczęła mi dogryzać, że nikogo nie mam. Później on ją rzucił i siedziała cicho, ale po paru miesiącach znalazła następnego i znowu przy każdej rozmowie podkreśla, że jestem sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitara

Nie bądź ...a i powiedz jej,że co ja to obchodzi po drugie posiadanie faceta nie definiuje Ciebie że wtedy jestes wartosciowsza i jej wspolczujesz takiego podejścia. W ogóle nazywasz ja koleżanka?! Niech spada na drzewo liście prostować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gitara napisał:

Nie bądź ...a i powiedz jej,że co ja to obchodzi po drugie posiadanie faceta nie definiuje Ciebie że wtedy jestes wartosciowsza i jej wspolczujesz takiego podejścia. W ogóle nazywasz ja koleżanka?! Niech spada na drzewo liście prostować. 

Dokładnie, dodalabym ze pewnie jest desperatka która nie potrafi żyć bez jakiegokolwiek faceta bo bez niego czuje się gorsza i nie wartościową a Ty się tak nie czujesz nie będąc w związku dlatego spokojnie czekasz na fajnego faceta a nie lapiesz się byle kogo ,,byleby kogoś mieć". Tak bym jej dos.rała i potem urwała kontakt. Zadna z niej koleżanka, oby jak najdalej od takich ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znajdź sobie faceta i jej dogryź, że masz lepszego. Wyolbrzymiaj jego zalety, a w jej facecie poszukaj wad i wyśmiewaj się z niego, że jest taki i owaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezłe kompleksy musi mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

To się umówmy i nie będą ci dogryzać. Po pierwszej randce zobaczymy czy nadajemy na tych samych falach. Ja z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbvhhgf

My się poznaliśmy przypadkowo i planujemy z Kasią razem zamieszkać ana Śląsku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo
Dnia 5.08.2019 o 15:11, Gość jestem_wyśmiewana napisał:

Szczególnie przez jedną koleżankę. Ona sama dość późno znalazła faceta i zaczęła mi dogryzać, że nikogo nie mam. Później on ją rzucił i siedziała cicho, ale po paru miesiącach znalazła następnego i znowu przy każdej rozmowie podkreśla, że jestem sama. 

Mądra koleżanka, wie że facet to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość milo napisał:

Mądra koleżanka, wie że facet to skarb.

Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Poderwij jej faceta i pokaż jej dowody zdrady. Gwarancja że już nie będzie cie wyśmiewała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×