Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Okres 5 i pół miesiąca po porodzie?

Polecane posty

Gość Gość

Nie karmię od miesiąca, to możliwe? Podcierałam się po sikaniu i papier był lekko czerwony, tak jak pierwszego dnia gdy zwykle dostawałam zanim mnie zalało. To możliwe, że tak szybko? : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggff

Pewnie, że tak. Ja dostałam 4mies po porodzie karmiąc piersią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szybko? 😄 ja pierwszy okres dostalam miesiąc po zakończeniu połogu a karmilam 2 lata. Nie karmisz juz to tym bardziej okres musi przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie karmię od miesiąca, to możliwe? Podcierałam się po sikaniu i papier był lekko czerwony, tak jak pierwszego dnia gdy zwykle dostawałam zanim mnie zalało. To możliwe, że tak szybko? : /

Nie, to nie możliwe,to na pewno czary. Ale ty jesteś obleśna. Musisz to tak szczegółowo opisywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dostałam dopiero w 8 miesiącu ale jasne, że możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, to nie możliwe,to na pewno czary. Ale ty jesteś obleśna. Musisz to tak szczegółowo opisywać? 

O, przyszła pani, która nie sika i nie dostaje okresu. Chociaż to raczej facet bo dojrzałego człowieka słowo 'podcieranie' nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

O, przyszła pani, która nie sika i nie dostaje okresu. Chociaż to raczej facet bo dojrzałego człowieka słowo 'podcieranie' nie rusza

To że to robię to nie znaczy że muszę wszystkim opowiadać ze szczegółami o moich wydzielinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To że to robię to nie znaczy że muszę wszystkim opowiadać ze szczegółami o moich wydzielinach. 

No fajnie ale właśnie na tym, że autorka znalazła czerwone opiera się całe pytanie. idź być przewrażliwiona gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu opka, dziwię się tylko bo gin powiedział z trzy tygodnie temu, że na okres jeszcze długo poczekam i zastanawiałam się czy występują jakieś mini krwawienia czy oczyszczanie, które nie są okresem , miałam nadzieję, że ktoś mnie oświeci, że to nie musi być okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu opka, dziwię się tylko bo gin powiedział z trzy tygodnie temu, że na okres jeszcze długo poczekam i zastanawiałam się czy występują jakieś mini krwawienia czy oczyszczanie, które nie są okresem , miałam nadzieję, że ktoś mnie oświeci, że to nie musi być okres

Przez 3 tygodnie to się może bardzo wiele w macicy zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ale czym ty jesteś zdziwiona? Zwłaszcza, ze nie karmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ale czym ty jesteś zdziwiona? Zwłaszcza, ze nie karmisz

No właśnie tym, że ginekolog twierdził 3 tygodnie temu, że na okres jeszcze długo poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu opka, dziwię się tylko bo gin powiedział z trzy tygodnie temu, że na okres jeszcze długo poczekam i zastanawiałam się czy występują jakieś mini krwawienia czy oczyszczanie, które nie są okresem , miałam nadzieję, że ktoś mnie oświeci, że to nie musi być okres

Buahahaha oczyszczanie i mini kreawienia, które nie jest okresem 😄

no padłam po prostu 😄

Zaraz się zaczniesz zastanawiać czy się nie skaleczylas jak szczałaś 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie tym, że ginekolog twierdził 3 tygodnie temu, że na okres jeszcze długo poczekam

Widocznie zaraz po tym miałaś owulacje i endometrium  naroslo, nic w tym szczególnie dziwnego. Jakie jakie badanie robil ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja mam 3 dzieci, i za każdym razem dostałam okres równo 4 tygodnie po porodzie, karmiąc piersią. Przy pierwszym dziecku myślałam że to jeszcze krwawienie połogowe, ale trwało i wyglądało tak jak miesiączka, i powtarzało się regularnie co 4 tygodnie. I tak po każdym z dzieci, więc owszem, wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Przy karmieniu kp przy pierwszym dziecku okres po 8 miesiącach,  przy drugim po 6 tygodniach od porodu. 

10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widocznie zaraz po tym miałaś owulacje i endometrium  naroslo, nic w tym szczególnie dziwnego. Jakie jakie badanie robil ginekolog?

Dokładnie tak. 3 tygodnie to długo więc pewnie owulacji była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvcc

Najprawdopodobniej to jest miesiączka. Ja przy kp wyłącznym w dzień i w nocy po pierwszym porodzie dostałam już 2,5 miesiąca po porodzie. A wcześniej prawie 7 tygodni miałam krwawienia i plamienia podłogowe. Obie kontrolę po dwóch porodach miałam ok. 2, 3 tygodnie przed tym zanim dostałam pierwsza miesiączkę po porodach i gin nic nie wspomniał że niedługo dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×