Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka

Jaki prezent dla siostry 40lat

Polecane posty

Gość Majka

Witajcie. Mam siostrę 40 lat, bardzo skromna, ale kochana osobę. Chciałabym jej zrobic jakis fajny prezent na 40 ste urodziny. Do dyspozycji mam Ok. 1000zl. Macie może jakieś pomysły? Z czego wy byście się cieszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Według kafe najlepszy prezent dla kobiety w tym wieku to oczywiście trumna 😀😀😀

A poważnie - co siostra lubi? Czy aktywności typu skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym wchodzą w grę? Mnie na 41 urodziny mąż wykupił jazdę off road, byłam mega zadowolona 😀 Ale ucieszyłabym się też z krótkiego pobytu w jakimś hotelu-spa, fajne jedzenie, drinki, masaż i to wszystko tylko dla mnie, może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
Przed chwilą, Gość Miss napisał:

Według kafe najlepszy prezent dla kobiety w tym wieku to oczywiście trumna 😀😀😀

A poważnie - co siostra lubi? Czy aktywności typu skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym wchodzą w grę? Mnie na 41 urodziny mąż wykupił jazdę off road, byłam mega zadowolona 😀 Ale ucieszyłabym się też z krótkiego pobytu w jakimś hotelu-spa, fajne jedzenie, drinki, masaż i to wszystko tylko dla mnie, może coś takiego?

pierniczysz- jeszcze geriavit 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Haha usmialam się z tym geriavitem. Siostra raczej jest spokojna osoba. Z powodów zdrowotnych nie jest aktywna sportowo. Zawsze chciała nauczyc się pewnego języka obcego, ale ma małe dziecko i nie ma na to czasu bo nie ma żadnej pomocy do dziecka a pracuje zawodowo. Myslalam o czymś waśnie z tym językiem ale kurs odpada bo nie ma kto z dzieckiem zostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
9 minut temu, Gość Majka napisał:

Haha usmialam się z tym geriavitem. Siostra raczej jest spokojna osoba. Z powodów zdrowotnych nie jest aktywna sportowo. Zawsze chciała nauczyc się pewnego języka obcego, ale ma małe dziecko i nie ma na to czasu bo nie ma żadnej pomocy do dziecka a pracuje zawodowo. Myslalam o czymś waśnie z tym językiem ale kurs odpada bo nie ma kto z dzieckiem zostać 

ile kosztuje ten kurs? Możesz do kursu wykupić np karnet do sali zabaw dla dziecka - w niektórych mozna zostawić dziecko bez opieki na te 2 h. Mozesz tez sama zaoferować pomoc przy dziecku w ten czas i posiedzieć z dzieciakiem w takiej sali, albo skombinowac inne atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chciałabym jakiś dzień w SPA 

masaże , maseczki , basen , sauna:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może dla niej, dziecka i męża pobyt w hotelu z noclegiem. Sama pewnie nie pojedzie. Nie zostawi dziecka.Dla niej dodatkowo  jeszcze masaż w tym hotelu. 1000 zł to wcale nie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A może dla niej, dziecka i męża pobyt w hotelu z noclegiem. Sama pewnie nie pojedzie. Nie zostawi dziecka.Dla niej dodatkowo  jeszcze masaż w tym hotelu. 1000 zł to wcale nie tak mało.

Ale ona dość sporo waśnie wyjeżdża z rodzina do spa, hoteli. Wiec raczej nie byłaby to jakaś nadzwyczajna atrakcja. Ona jest dość niepewna siebie. Chciałabym coś co może doda jej trochę odwagi, pewności siebie. Jeśli chodzi o kurs to z chcecia zajęłabym się dzieckiem gdybym mieszkała gdzies blisko ale niestety dziela nas setki kilometrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prezent powinien być tylko i wyłącznie dla niej, a nie dla osób trzecich np. torebka Sabriny Pilewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
8 minut temu, Leżaczek napisał:

1000 😱 kup jej odkurzacz romana 👋

Romana? Używany odkurzacz za tysiaka? Jakiś namiar na Pana Romana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Indywidualny kurs makijazu aby pokazano jej jak powinna się malować na różne okazje, to powinno podnieść jej pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odsetki

40 róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie odkurzacz samosprzatajacy! Torebka znanego projektanta. Perfumy niszowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

1000 zł do koperty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjfjf

moze jakies zakupy ze stylistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Majka napisał:

Witajcie. Mam siostrę 40 lat, bardzo skromna, ale kochana osobę. Chciałabym jej zrobic jakis fajny prezent na 40 ste urodziny. Do dyspozycji mam Ok. 1000zl. Macie może jakieś pomysły? Z czego wy byście się cieszyły?

Ja właśnie za podobną cenę dostałam na 40te urodziny od brata fajny zegarek Armani Exchange. Jestem zadowolona, dobrze, że nie dał mi tych pieniędzy,  bo pewnie rozeszłyby się, a tak mam ładny zegarek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym kupiła karnet do jakiejs medycyny estetycznej. Za 1000 zrobilabym sobie jakas serie zabiegow  na twarz albo  bandaze na moje grube nogi albo inne wyszczuplajace zabiegi. Akurat 1000 to cena za taka serie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

Torebka projektantki, zakypy ze stylista?na glowe upadlyscie?ktos by chcial taki prezent?juz bym wolala ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość O zgrozo. napisał:

Torebka projektantki, zakypy ze stylista?na glowe upadlyscie?ktos by chcial taki prezent?juz bym wolala ksiazke

Zdziwiłabyś się. Moja 41letnia siostra by chciała, mnie to nie rajcuje. Autorko, my nie znamy twojej siostry i naprawdę ciężko będzie coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość O zgrozo. napisał:

Torebka projektantki, zakypy ze stylista?na glowe upadlyscie?ktos by chcial taki prezent?juz bym wolala ksiazke

Za 1000zl? No spoko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Torebka albo zegarek to dobre pomysły. A może po prostu biżuteria? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie złota biżuteria to jest to ! To inwestycja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjhjjkkj

Tablet albo czytnik ebookow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie odkurzacz samosprzatajacy! Torebka znanego projektanta. Perfumy niszowe. 

Ja pier/dole- szczyt marzen- odkurzacz na urodziny, pogięło  cie chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka

ja kupiłam dla mamy na urodziny inkbooka prime hd, ma już go ponad pół roku, jest bardzo zadowolona. to bardzo dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za tysiąc złotych nic fajnego ze złota się nie kupi, ale torebka to fajny pomysł, na jakiejś wyprzedaży można znaleźć fajne. 

Ja bym za tysiąc siostrze kupiła zabiegi falami radiowymi na twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ja miałam niedawno 40 i uzbierałam kasę od bliskich na wymarzony kożuch 😀 A na opiekunkę dla dziecka siostry nie wystarczy by mogła iść na kurs? A może lektor do domu w godz. wieczornych, gdy już dziecko śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zrobiliśmy znajomej przyjęcie urodzinowe niespodziankę, dostała masę różnych prezentów od voucheru do tunelu aerodynamicznego w Lesznie po biżuterię, kosmetyki itd. Może któryś z tych prezentów Ci się spodoba, budżet masz spory to nawet każdy z nich byś była w stanie kupić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Każda kobieta uwielbia kwiaty moja siostra także dlatego na dzień jej urodzin zamówiłam róże w okrągłym pudełku i książkę z imienną dedykacją na poczcie kwiatowej aż jej się łezka wzruszenia w oku zakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Ja swojej siostrze na 35 urodziny dałam irobota, żeby ją trochę odciążyć. Dwójka dzieci i kot, więc bardzo się jej przydał. Ale żeby nie dostała tylko praktycznego prezentu, to poprosiłam koleżankę aby przypilnowała dzieciaków, a my poszłyśmy do kosmetyczki i na zakupy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×