Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zona

Rozwód? Wroci?

Polecane posty

Gość Zona
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Skoro firma na ciebie i jego pensje przelewalas na swoje konto to on teraz moze isc do sadu powiedziec ze tej kasy nie dostal. A ty co pokazesz przelewy od siebie do siebie? Jeszcze on ciebie oskubie 🤣😋

Jest współwłaścicielem konta. To tak jak przelw pensji na konto małżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.

Ludzie to prowo, osmieszacie sie ...😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fac3

Córko bogacza, kobieto sukcesu! 

Jezeli ten post to nie jest nędzna prowokacja ( a na 99% jest bo czytając posty „żony” niedowierzam w bezmyślność działań), to pierwsze co to powinnaś udać sie do prawnika, bo to co robisz teraz działa tylko na Twoją niekorzyść.

Jezeli byliście małżeństwem i nie podpisaliście intercyzy to sorry ale będziesz musiała podzielić sie z nim majątkiem oraz tym co zakupiliscie od momentu powiedzenia sobie „tak”. 

Zwolnic go nie możesz, blokowanie kart to też wyśmienity argument by w sądzie miał pole do popisu w kwestii podziału majątku. 

A tak poza tym chyba widziały gały co brały? Rozbiłaś czyjś związek to teraz masz dokładnie to na co zasłużyłaś i mam nadzieje, że on dostanie jeszcze alimenty za które bedzie kupował swojej żonie prezenty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
4 minuty temu, Gość Fac3 napisał:

Córko bogacza, kobieto sukcesu! 

Jezeli ten post to nie jest nędzna prowokacja ( a na 99% jest bo czytając posty „żony” niedowierzam w bezmyślność działań), to pierwsze co to powinnaś udać sie do prawnika, bo to co robisz teraz działa tylko na Twoją niekorzyść.

Jezeli byliście małżeństwem i nie podpisaliście intercyzy to sorry ale będziesz musiała podzielić sie z nim majątkiem oraz tym co zakupiliscie od momentu powiedzenia sobie „tak”. 

Zwolnic go nie możesz, blokowanie kart to też wyśmienity argument by w sądzie miał pole do popisu w kwestii podziału majątku. 

A tak poza tym chyba widziały gały co brały? Rozbiłaś czyjś związek to teraz masz dokładnie to na co zasłużyłaś i mam nadzieje, że on dostanie jeszcze alimenty za które bedzie kupował swojej żonie prezenty 

On w mojej firmie nie robi nic. Jest po to, żeby, była jakaś twarda, męska ręka. Po co mam mu nadal płacić? Prędzej czy później zwolnie go. Po za tym dzisiaj wniósł papiery rozwodowe, czym pochwalił się. Nie kupiliśmy nic po ślubie. Mieszkanie, auta wszystko kupowane przed ślubem. 

Rozwaliłam ten związek, bo go chciałam. Nie sądziłam, że kiedyś wróci do niej. Dzieci nie mamy alimentów nie dostanie, bo zdradza mnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Zona napisał:

On w mojej firmie nie robi nic. Jest po to, żeby, była jakaś twarda, męska ręka. Po co mam mu nadal płacić? Prędzej czy później zwolnie go. Po za tym dzisiaj wniósł papiery rozwodowe, czym pochwalił się. Nie kupiliśmy nic po ślubie. Mieszkanie, auta wszystko kupowane przed ślubem. 

Rozwaliłam ten związek, bo go chciałam. Nie sądziłam, że kiedyś wróci do niej. Dzieci nie mamy alimentów nie dostanie, bo zdradza mnie teraz.

to się zdecyduj kiedy go zwolnisz albo dopracuj prowo, bo kilka postów wcześniej miał być zwolniony dziś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś, zaraz, natentychmiast jest zwolniony, w tej bajce czas płynie wartkim nurtem w którym autorka bardzo amatorskiej prowokacji też tonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dziś, zaraz, natentychmiast jest zwolniony, w tej bajce czas płynie wartkim nurtem w którym autorka bardzo amatorskiej prowokacji też tonie. 

Dokładnie. ton wypowiedzi autorki, pisanie byle by pisać, zmiana co chwilę, byle podburzyc iinych do dalszych wpisów. Podobny ton wypowiedzi i prowokacje pisała sekretarka swego czasu. Obstawiam ta sama autorke i tym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
5 godzin temu, Gość Zona napisał:

On w mojej firmie nie robi nic. Jest po to, żeby, była jakaś twarda, męska ręka. Po co mam mu nadal płacić? Prędzej czy później zwolnie go. Po za tym dzisiaj wniósł papiery rozwodowe, czym pochwalił się. Nie kupiliśmy nic po ślubie. Mieszkanie, auta wszystko kupowane przed ślubem. 

Rozwaliłam ten związek, bo go chciałam. Nie sądziłam, że kiedyś wróci do niej. Dzieci nie mamy alimentów nie dostanie, bo zdradza mnie teraz.

Ale był i pewnie na podstawie jakiej umowy prawda? UOP? B2B? Albo jestes głupia myśląc że można zwolnienić kogos natychmiastowo, z prywatnych powodów albo to prowo jak nic.

Stety moze być i tak, że będziesz musiała sie podzielić przychodem ktory osiągnęła firma od momentu kiedy został Twoim mężem. 

Poza tym fajne podejście „rozbiłam małżeństwo bo go chciałam”. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
23 minuty temu, Gość Beka napisał:

Ale był i pewnie na podstawie jakiej umowy prawda? UOP? B2B? Albo jestes głupia myśląc że można zwolnienić kogos natychmiastowo, z prywatnych powodów albo to prowo jak nic.

Stety moze być i tak, że będziesz musiała sie podzielić przychodem ktory osiągnęła firma od momentu kiedy został Twoim mężem. 

Poza tym fajne podejście „rozbiłam małżeństwo bo go chciałam”. 😂 

Nie mogę go zwolnić zmiana dzień, ale i tak go zwolnie. Ma 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Oni nie byli małżeństwem, jestem jego pierwszą żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×