Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Lalka

Polecane posty

Gość Mama

Szukam dla 3 letniej córki lalki, ale wszystkie wydają mi się jakieś tandetne, brzydkie. Jakie lalki maja wasze dzieci? Chciałabym, żeby miała miękki brzuszek. Patrzyłam na doris, okropna, anabelle średnia, mała jest bardzo ta lalka, baby Born jeszcze ujdzie, ale nie wiem czy ona nie jest cala z plastiku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

ja bym kupiła najtansza za 30zł i najpierw sprawdziła czy w ogóle córka bedzie sie tym bawic. Moja Księżniczka miała 1,5roku jak dostała pierwszy wózek, biegała z nim wszedzie, ale gdy tylko wsadzałam lalkę do środka, to -lalkę za włosy i wypad z wózka. Tak jej zostało, pierwsze lalki zażyczyła sobie gdy miała 12 lat i były to monster hight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Baby Born

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Amelinium napisał:

ja bym kupiła najtansza za 30zł i najpierw sprawdziła czy w ogóle córka bedzie sie tym bawic. Moja Księżniczka miała 1,5roku jak dostała pierwszy wózek, biegała z nim wszedzie, ale gdy tylko wsadzałam lalkę do środka, to -lalkę za włosy i wypad z wózka. Tak jej zostało, pierwsze lalki zażyczyła sobie gdy miała 12 lat i były to monster hight.

Właśnie wzięłam na próbę stara lalkę mojej siostry. Ta lalka już jest w średnim stanie, ale córka uwielbia się nią bawić. Też na początku wolałam sprawdzić, czy w ogóle zakup ten będzie potrzebny i jak się okazało dziecko moje uwielbia zabawę w mamę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lal
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

Właśnie wzięłam na próbę stara lalkę mojej siostry. Ta lalka już jest w średnim stanie, ale córka uwielbia się nią bawić. Też na początku wolałam sprawdzić, czy w ogóle zakup ten będzie potrzebny i jak się okazało dziecko moje uwielbia zabawę w mamę 

Ja myślę że nowa lalak nie zastąpi tej starej ktora twoja córka kocha. Zbędny wydatek 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
2 godziny temu, Gość Lal napisał:

Ja myślę że nowa lalak nie zastąpi tej starej ktora twoja córka kocha. Zbędny wydatek 😊

Może masz rację. Na razie sobie odpuszczę zakup nowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Właśnie wzięłam na próbę stara lalkę mojej siostry. Ta lalka już jest w średnim stanie, ale córka uwielbia się nią bawić. Też na początku wolałam sprawdzić, czy w ogóle zakup ten będzie potrzebny i jak się okazało dziecko moje uwielbia zabawę w mamę 

Wiesz co..jak Cie stac to kupij, jak dla mnie lalka za200 zł to przesada. Dziecko i tak nie zwróci uwagi na logo na dupie. Będzie tak samo kochać lalkę za 30 zł, jak ta za 200zł. Pamiętaj tylko że lalki np Baby born to studnia bez dna, co chwila bedziesz dokupować nowe gadzety, ubranka, butelki itd. To tak działa.

My co prawda nie mieliśmy lalki ale ukochanego misia. Miś był wielkości noworodka rozmiar 50-52 na allegro, albo na ciuchach mozna kupić takie malutkie używane ubranka za grosze. Jeżeli juz miałabym kupować lalkę, dla trzylatki , to rozmiarowo zblizona do niemowlaka, no chyba ze masz za duzo kasy, albo musisz pochawlić sie sasiadom,to inna sprawa. Takie drogie lalki zostawiłabym na ciut pozniejszy okres, bo trzylatka za chwile odkryje np mazaki i przyozdobi buzke lalki, albo znajdzie nożyczki i pobawi sie w fryziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hiszpańskie lalki LLORENS. jest jeszcze kilka innych firm (hiszpanskich). Są śliczne, nie tandetne. Moja córka ma narazie 3 lalki, bobasa, większa z włosami i takiego starszaka. Lalki super, dobrze wykonane,  śliczne ubranka. Kupisz na allegro, ale w Polskich sklepach też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×