Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna

Nowemu facetowi nie staje

Polecane posty

Gość Joanna

Ratunku, mam nowego faceta i chce z nim byc, jestesmy oboje kolo 40. Chodzi jednak o to, zw niw mozw dojsc do zblizenia, bo jego czlonek ani drgnie. Jest po prostu miekki. I nie pomagaja pocalunki, bliskosc ciala, pieszczoty ręką, ssanie ani w ogole nic. Co robic? Czy to moze byc z powodu jakiejsc nerwicy? Facet jest zdrowy, nie pije nie pali, wysportowany. 😢😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Napiszcie co robic prosze. Czy to moze byc jakas jego nerwica? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Proponuję sięgnąć po odpowiednie środki farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirotkin

Może go nie podniecasz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Najpierw urolog.A jesli cos ma podloze psychiczne,pewnie wysle do seksuologa .

Niech nie bierze na wlasna reke tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po trzydziestce

40 lat ...sama piszesz. Tu boli tam boli sex też cienki. Generalnie Wszystko już z górki co ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Joanna napisał:

Ratunku, mam nowego faceta i chce z nim byc, jestesmy oboje kolo 40. Chodzi jednak o to, zw niw mozw dojsc do zblizenia, bo jego czlonek ani drgnie. Jest po prostu miekki. I nie pomagaja pocalunki, bliskosc ciala, pieszczoty ręką, ssanie ani w ogole nic. Co robic? Czy to moze byc z powodu jakiejsc nerwicy? Facet jest zdrowy, nie pije nie pali, wysportowany. 😢😡

Wszystko jest w głowie faceta , może wcześniej miał jakąś traumę z kobietami i boi się otworzyć przed Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narząd nie używany zanika zardzewiał jak i mòzg. 

Tylko lekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że wszystko siedzi w głowie owszem może tak być. Osobiście przeprowadziłabym poważną rozmowę o życiu seksualnym partnera, nie jest ona łatwa, ale na pewno skuteczna. Wiele czynników wpływa na brak wzwodu nie tylko to, że kobieta nie podnieca mężczyznę, jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia potraktuj to jako bzdura i się tym nie przejmuj. Mogą to być nerwy, jak również przeszłe życie intymne, być może odbiło się tak mocno, że nie jest on wstanie podniecić się na widok innej kobiety. Może jego partnerka w jakiś sposób go zawiodła. Być może, być może... Mogę tylko gdybać to ty musisz zebrać się na odwagę i poważnie porozmawiać ze swoim partnerem, może być tak, że potrzebuje on pomocy specjalisty. Nie odkładaj tego na później i wspólnie znajdźcie przyczynę. Z całych sił trzymam kciuki- powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Znajdź nowego sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan58

Być może twoja rozwora jest mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Olej frajera i znajdź sobie kogoś z drongiem jak sztaba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carramba
46 minut temu, Gość Kobieta po trzydziestce napisał:

40 lat ...sama piszesz. Tu boli tam boli sex też cienki. Generalnie Wszystko już z górki co ci powiem.

Pitolisz... Przecież napisała, że wysportowany. 40 lat, cóż to teraz jest? Jeśli facet żyje aktywnie to może być nawet w lepszej formie niż 20-latek. Jeśli masz takie doświadczenia to należy Ci współczuć. W tym wypadku prawdopodobnie problem jest natury psychicznej ale możesz mu pomóc i kopić w aptece środki na bazie sildelafilu (tego samego co w Viagrze tyle, że pastylka Viagry zawiera aż 100 mg a środki bez recepty 25 mg), są teraz dostępne bez recepty. Myślę, że zażycie takiej pastylki powinno pomóc a jak już przełamie pierwsze lody to później nie będzie już potrzebował "dopalaczy". Leć do apteki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Stefan58 napisał:

Być może twoja rozwora jest mało atrakcyjna.

Każda pipka jest atrakcyjna, jak tak możesz określić: rozwora . Brak mi słów. 😬😬😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Carramba napisał:

Pitolisz... Przecież napisała, że wysportowany. 40 lat, cóż to teraz jest? Jeśli facet żyje aktywnie to może być nawet w lepszej formie niż 20-latek. Jeśli masz takie doświadczenia to należy Ci współczuć. W tym wypadku prawdopodobnie problem jest natury psychicznej ale możesz mu pomóc i kopić w aptece środki na bazie sildelafilu (tego samego co w Viagrze tyle, że pastylka Viagry zawiera aż 100 mg a środki bez recepty 25 mg), są teraz dostępne bez recepty. Myślę, że zażycie takiej pastylki powinno pomóc a jak już przełamie pierwsze lody to później nie będzie już potrzebował "dopalaczy". Leć do apteki i powodzenia.

To od sterydòw. 

Może kupić sobie na allegro dokleić są na pasek, samoprzylepne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 godzinę temu, Gość Joanna napisał:

Napiszcie co robic prosze. Czy to moze byc jakas jego nerwica? 

 2 X dziennie do szklanki mleka wsyp mu dwie łyżeczki gipsu, najlepiej typu Alabaster, szybko wymieszaj i daj mu niech pije. Po tygodniu będziesz narzekała że bez przerwy mu sterczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja!!!

Nie znam nikogo, komu by bryknął na widok 40-letniej, wysłużonej rozkłapichy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jestesmy atrakcyjnymi ludzmi, wiec nie o to chodzi. Wydaje sie ze tu chodzi o zdenerwowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro domyślasz się to dlaczego pytasz? A czym on tak się denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie wiem, emocje, nowy zwiazek, ze nie sprosta oczekiwaniom, ze zawiedzie, takie tam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie wiem. To swiezy zwiazek. Nie bylo nic wczesniej.nie pytalam czy mial problemy wczesniej z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie go nie podniecasz,zmusza się biedak do relacji i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Hehe.. Nie zmusza. Przeciwnie, jest bardzo zakochany. Wlasnie w tym problem. I ja tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To musi byc transwestyta i ma przyszytego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCD

o matko! Tamtemu nie stał i temu też nie? Może na widok twojej pipki im opada? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Joanna napisał:

Hehe.. Nie zmusza. Przeciwnie, jest bardzo zakochany. Wlasnie w tym problem. I ja tez. 

no to dajcie sobie troche czasu. Powiedz mu, że nie musi być idealnie i coś w tym stylu.

Może on nigdy nie był z kobieta? Jesli tak to potrzebuje dużo czasu i akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak nowemu nie staje, to wolaj starego.Chyba proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango
3 godziny temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 2 X dziennie do szklanki mleka wsyp mu dwie łyżeczki gipsu, najlepiej typu Alabaster, szybko wymieszaj i daj mu niech pije. Po tygodniu będziesz narzekała że bez przerwy mu sterczy.

❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×