Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ............

Mieliście kiedyś tak ? Obserwowanie gapienie sie na ładna atrakcyjna kobiete w szkole pracy studia .

Polecane posty

Gość ............

Mieliście kiedyś tak że była ładna nauczycielka albo koleżanka w pracy i się ciągle na nią gapiliscie ? Że wasz wzrok podążał za nią jak ona szła korytarzem albo przez klasę to zaraz tylko za jej tyłkiem się oglądaliście ? Że ciągle tylko patrzyliscie za koleżanka z pracy jak szła koło was przechodziła a wy zaraz patrzycie się jak otępiali albo zaraz wzrok zawieszacie na jej figurze ?  Ja tak miałem w szkole jak była atrakcyjna i seksowna uwodzicielska nauczycielka to kiedyś tam kilka lat temu patrZyłem na nią jak na obiekt pożądania .Macie takie sytuację że może ktoś jest taki seksowny ma takie walory że nie można oderwać od tej osoby wzroku ? Że samemu się gapicie na jej nogi czy tyłek albo cycki ? Ja kiedyś na lekcji w szkole patrzyłem raz w krok nauczycielce jak siadła na pierwszej ławce przed biurkiem i położyła noge na noge i miała miniowke i rajstopy czarne kabaretki do tego miała kozaki takie czarne do połowy kolan .Echhh to były czasy zawsze w mini chodziła i miała rajstopy a to we wzorki takie fajne ;:) no mieliście kiedyś taka też nauczycielkę albo nawet w pracy jakaś znajoma ? Może szefowa wasza ubiera się uwodzicielsko i kusi jest taka podniecająca ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim

Mialem w szkole podstawowej taka nauczycielke jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×